Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.06.2019 22:19

AdamZ napisał(a):
travel napisał(a): A to na zachętę. Te kolory , zapachy, morza szum, ptaków śpiew. W Sutivanie czerwiec jest cudowny :hearts:

Dzięki za zachętę, równo za tydzień tam wyruszam więc jeszcze trochę muszę wytrzymać :mrgreen:
Ciekawym czy te afrykańskie temperatury wrócą na swoje miejsce do czasu mojego przyjazdu.
Zazdraszczam Sutivanowych zatoczek i odliczam DDW :hut:
A w międzyczasie na Sutivańskiej stronie śledzę co miasteczko planuje w najbliższych dniach:
PROGRAM STIVANSKOG LITA 2019. ZA LIPANJ // EVENTS IN SUTIVAN IN JUNE 2019.
15.06.2019. Ursula trio – glazba uživo * live music
18.06.2019. Island living i B bend – sajam otočnih proizvoda uz ribarske večeri i promenadni nastup * Handmade and agriculture products from island of Brač, fishermans night and a live music
21.06.2019. Put oko svijeta, Produkcija Z – lutkarska predstava za djecu * Children puppet show
22.06.2019. Završni nastup baletnog studia Renata povodom kraja školske godine * Children ballet performance
23.06.2019. Užežin Sv.Ivana * St.John ceremony by the St. John church
24.06.2019. Glazba na rivi - Dan općine * Live music in the port celebrating the Day of municipality of Sutivan
26.06.2019. Klapa Pastura, promenadni nastup po rivi * Dalmatian a capella group in the harbour
30.06.2019. Otvaranje izložbe Jakov Budeš – Art galery (do 08.07.) * Opening an exhibition in Art galery (until 08.07.)
30.06.- 03.07.2019. FOTO RADIONICA ˝SVIJET U BOJAMA˝ - besplatno za sudionike ( photography workshop ˝A coloured world˝ - free for participants )

Dzięki :D
Będę tu do 19.06 to na pewno skorzystam :papa:
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.06.2019 22:27

gusia-s napisał(a):Gdybyś przypadkiem była w zatoce Babin Laž za Supetarem w kierunku na Splitską rzuć proszę okiem na postęp budowy kempingu przy tej zatoce.
Cały czas mam nadzieję, że wyrobią się wcześniej z otwarciem niż dopiero w zapowiadanym sierpniu :(
Może domki będą mieli nie gotowe a z częścią kempingową im uda się wcześniej.
Chętnie bym wpadła na ten kemping, troszkę dalej z niego do miasta niż z Watermana ale stanowiska kempingowe mają bliżej morza i plaża też fajniejsza.

Weszłam teraz na google maps i w tej zatoce jest Boutique Camping Bunja , mają stronę [url]campingbunja.com[/url] - to o niego chodzi , czy coś jeszcze tam budują ? Jak wejdziesz na cennik to zaczyna się od 6.07.2019r . :papa:
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 15.06.2019 22:24

travel napisał(a):
gusia-s napisał(a):Gdybyś przypadkiem była w zatoce Babin Laž za Supetarem w kierunku na Splitską rzuć proszę okiem na postęp budowy kempingu przy tej zatoce.
Cały czas mam nadzieję, że wyrobią się wcześniej z otwarciem niż dopiero w zapowiadanym sierpniu :(
Chętnie bym wpadła na ten kemping, troszkę dalej z niego do miasta niż z Watermana ale stanowiska kempingowe mają bliżej morza i plaża też fajniejsza.

Weszłam teraz na google maps i w tej zatoce jest Boutique Camping Bunja , mają stronę [url]campingbunja.com[/url] - to o niego chodzi , czy coś jeszcze tam budują ? Jak wejdziesz na cennik to zaczyna się od 6.07.2019r . :papa:

Przejeżdżałam dzisiaj tamtędy i prace są w zaawansowane w nikłym stopniu. Nic tam jeszcze nie ma,wszystko rozryte, pełno maszyn i wątpię ,żeby zdążyli na sierpień. Sama plaża jest odgradzana od drogi betonowym murkiem. :papa:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.06.2019 09:26

travel napisał(a):
travel napisał(a):

Przejeżdżałam dzisiaj tamtędy i prace są w zaawansowane w nikłym stopniu. Nic tam jeszcze nie ma,wszystko rozryte, pełno maszyn i wątpię ,żeby zdążyli na sierpień. Sama plaża jest odgradzana od drogi betonowym murkiem. :papa:
To się nie spieszą widzę :evil:

Stronkę znam i wiem, że cennik jest od lipca ... ale chyba następnego roku :mrgreen:
dlatego pisałam do nich w połowie maja na Messenger zapytanie, od kiedy ruszają i odp. że od sierpnia ale jak im się uda wcześniej to dadzą znać :mrgreen:
Teraz wiem, że nie ma na co liczyć.

Plaża już była wcześniej tym murkiem odgrodzona od ulicy.

Dzięki za info :)
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 01.07.2019 17:04

Po zakończonej niestety już wczoraj krótkiej wizycie na Wyspie, chciałbym zaprosić chętnych Poszukiwaczy do odnalezienia niewielkiej pamiątki którą ukryłem w Sutivanie. Wskazówki poskładałem w następujący sposób:
Kto w Sutivanie na chwilę zabawi i zapragnie w poszukiwania w pięknych okolicznościach otoczenia się udać, niech zejdzie ulicą Lokalnych Rybaków, po schodach na sam brzeg. A gdy morzu swoje plecy ukaże, wzrok jego padnie na ułożoną w wiecznym cieniu stertę 7 kamieni. Na jej szczycie odkryje jeden przyozdobiony wizerunkiem słońca a w jej wnętrzu przedmiot który i kompas oszuka i kuchnię przyozdobi Sutivańskim wspomnieniem.
Powodzenia w poszukiwaniach.
Poproszę o zgłoszenie sukcesu :hut: :papa:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.07.2019 17:22

AdamZ napisał(a):Po zakończonej niestety już wczoraj krótkiej wizycie na Wyspie, chciałbym zaprosić chętnych Poszukiwaczy do odnalezienia niewielkiej pamiątki którą ukryłem w Sutivanie. Wskazówki poskładałem w następujący sposób:
Kto w Sutivanie na chwilę zabawi i zapragnie w poszukiwania w pięknych okolicznościach otoczenia się udać, niech zejdzie ulicą Lokalnych Rybaków, po schodach na sam brzeg. A gdy morzu swoje plecy ukaże, wzrok jego padnie na ułożoną w wiecznym cieniu stertę 7 kamieni. Na jej szczycie odkryje jeden przyozdobiony wizerunkiem słońca a w jej wnętrzu przedmiot który i kompas oszuka i kuchnię przyozdobi Sutivańskim wspomnieniem.
Powodzenia w poszukiwaniach.
Poproszę o zgłoszenie sukcesu :hut: :papa:
:mrgreen: Już wiem, co jest tym skarbem. Jeśli trafię na wyspę w przyszłym tygodniu ... o kurdę to już TEN tydzień (w niedzielę) to poszukam o ile ktoś mnie nie ubiegnie ... no i o ile nie zmieni się plan, którego w zasadzie nie ma na 100% :mrgreen:
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 01.07.2019 22:53

gusia-s napisał(a): Jeśli trafię na wyspę w przyszłym tygodniu ... o kurdę to już TEN tydzień (w niedzielę) to poszukam o ile ktoś mnie nie ubiegnie ... no i o ile nie zmieni się plan, którego w zasadzie nie ma na 100% :mrgreen:

Trzymam kciuki i życzę udanej realizacji planów :)
Dzień od przyjazdu minął więc pora na rozpoczęcie przygotowań do przyszłorocznej eskapady. Zarys się powoli wyłania: Sutivan :mrgreen: , maj, Uvati Vitar na początek jako wsparcie rodzinnego zawodnika :mrgreen: c.d.n. :hut:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.07.2019 00:02

...już jestem na wyspie i właśnie dołączam do ekipy poszukiwaczy, spróbuję z moją ekipą od jutra.
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.07.2019 00:15

majeczka napisał(a):...już jestem na wyspie i właśnie dołączam do ekipy poszukiwaczy, spróbuję z moją ekipą od jutra.

Yyy to już nie ma po co jechać :mrgreen:
Chyba, że w zamian zostawisz gdzie indziej skarb ;)
Do kiedy jesteście?
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 03.07.2019 23:48

...Jesteśmy do połowy lipca. Dzisiaj i wczoraj cały dzień spędziliśmy na plaży. Pogoda jest świetna i woda bardzo ciepła.

... kto wie, może jutro zacznę poszukiwania, a może skarb poczeka jednak na Ciebie :?: :wink:
KrakenQ
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrakenQ » 09.07.2019 15:42

To jak to jest bo szukam informacji na temat "Split - > Brać" i " Brać -> Split " w obu przypadkach ustawiam się w kolejkę a potem dopiero do kasy po bilet?? Czy inaczej to wygląda ? :P
sebula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebula » 09.07.2019 16:18

Tak to właśnie wygląda. Ja powrotny bilet (brač-split) kupowałam pare dni wcześniej.
ELIMAR
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.07.2019 10:07

Można kupić bilet przez internet na stronie Jadrolinii aczkolwiek nie gwarantuje on wjazdu na konkretna godzinę.
Wjeżdża się z kolejki jak są miejsca na promie.
Pracownicy Jadrolinii mają czytniki biletów elektronicznych.
Inaczej się ma wjazd na prom z Makarskiej. Tu kupując bilet elektroniczny mamy zagwarantowany wjazd na prom na konkretną wykupiona godzinę.
arkawroc
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkawroc » 11.07.2019 11:05

Ja ustawiałem się w kolejkę samochodem i szedłem do kasy po bilety i żadnego problemu nie było.
joso79
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 11.07.2019 12:40

Kochani, w tym roku planuję powrót na Brač. Będziemy stacjonować w Postirze, ale kuszą mnie dzikie plaże za Murvicą. Czy ktoś z Was wypożyczał może łódkę w Bolu i odkrył co nieco? Wszelkie rady i sugestie chętnie przyjmę. :D
Pozdrawiam wszystkich miłośników Wyspy Brač :papa:
Jola
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 132
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019