Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiechoo
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiechoo » 06.05.2019 12:14

AdamZ napisał(a):
travel napisał(a):Mam nadzieję ,że odwiedzisz też moją plażę :D

Plaża jest moim prawie stałym miejscem pobytu :D
Szkoda że się miniemy, zaczynam swój turnus 22.06. Przejmę zatem fuchę opiekuna Sutivanu z ramienia cro.pl :smo:

No to opiekunów Sutivanu w tym czasie będzie więcej bo my będziemy na miejscu 23.06.2019, dwie rodzinki po cztery osoby ;-)
BraveSirRobin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 17.05.2019 22:44

Czy możecie mi podpowiedzieć, w której relacji miejscem noclegowym jest Postira? Chodzi mi o bardziej szczegółowy opis tego miasta (konoby itp.) i okolicznych plaż.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.05.2019 22:48

BraveSirRobin napisał(a):Czy możecie mi podpowiedzieć, w której relacji miejscem noclegowym jest Postira? Chodzi mi o bardziej szczegółowy opis tego miasta (konoby itp.) i okolicznych plaż.

W relacji Tony'ego Montany:
pag-brac-2012-czyli-blade-twarze-w-poszukiwaniu-zyznej-ziemi-t37571.html?hilit=tony%20montana%20Postira

Niestety zdjęcia zniknęły :(
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 17.05.2019 23:54

Może więcej szczegółów na temat Postiry znajdziesz w relacjach Habanero, Igłą Pinii, Malvki albo Pawła Silesia
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.05.2019 08:09

Przy zatoce Babin Laz w pobliżu Supetar od sierpnia br. startuje nowy kemping
Bunja
Na pierwszy rzut oka wygląda w stylu podobnym do Waterman Beach Village więc być może ten sam wlasciciel. Fajnie, że parcele mają w pierwszej linii od morza a dopiero za nimi domki :P
BraveSirRobin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 18.05.2019 21:56

AdamZ napisał(a):Może więcej szczegółów na temat Postiry znajdziesz w relacjach Habanero, Igłą Pinii, Malvki albo Pawła Silesia

Wszystkie czytałem :D Między innymi te relacje mnie podkusiły do wybrania Postiry, jako miejsca noclegowego. Ale z tego co widzę, to sporo osób dobrze pisze o Postirze, ale nikt tam nie mieszkał :lol: A zależy mi na wrażeniach i opisach "mieszkańca" tego miasta.
To mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co się zorientowałem, to droga z naszego apartamentu do centrum będzie wiodła koło kościoła po kuglach...czy po nich da się przejechać wózkiem? Co prawda nasz syn ma 3 lata i z chodzeniem nie ma problemów, ale czasem trzeba będzie go przewieźć jak zaśnie wieczorem. Noszenie go pod górę słabo mi się uśmiecha :D

Acha, jest relacja Tony`ego z Postiry...ale bez zdjęć :(
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 18.05.2019 23:40

BraveSirRobin napisał(a):To mam jeszcze jedno pytanie.

Mam nadzieję wylądować na wyspie w ostatnim tygodniu czerwca. Mogę poskładać na szybko jakiś filmik z Postiry.
BraveSirRobin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 18.05.2019 23:55

AdamZ napisał(a):
BraveSirRobin napisał(a):To mam jeszcze jedno pytanie.

Mam nadzieję wylądować na wyspie w ostatnim tygodniu czerwca. Mogę poskładać na szybko jakiś filmik z Postiry.

My będziemy od 30 czerwca, więc sami się przekonamy :D dzięki
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.05.2019 08:13

BraveSirRobin napisał(a): ... To mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co się zorientowałem, to droga z naszego apartamentu do centrum będzie wiodła koło kościoła po kuglach...czy po nich da się przejechać wózkiem? ...
Co prawda też nie mieszkałam w Postirze ale trochę jej pokazałam w relacji
Operatorem wózka dziecięcego dawno nie byłam ;) ale wydaje mi się, że nie będzie większych problemów na Waszej kogulowej uliczce :)
IMG_20170721_170725.jpg
IMG_20170721_170832.jpg
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 23.05.2019 17:53

powiedzcie mi proszę czy w Supetarze znajdę betonowe plaże? lub w bliskiej odległości?
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 23.05.2019 18:54

jolcix napisał(a):powiedzcie mi proszę czy w Supetarze znajdę betonowe plaże? lub w bliskiej odległości?

Z tego co pamiętam coś się znajdzie
W pobliskim Sutivanie miejska plaża też jest w połowie betonowa.
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 23.05.2019 19:34

AdamZ napisał(a):
jolcix napisał(a):powiedzcie mi proszę czy w Supetarze znajdę betonowe plaże? lub w bliskiej odległości?

Z tego co pamiętam coś się znajdzie
W pobliskim Sutivanie miejska plaża też jest w połowie betonowa.

bardzo Ci dziękuję, ratujesz mi życie :)
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 23.05.2019 19:58

jolcix napisał(a):bardzo Ci dziękuję,..

Nmzc :mrgreen: Jako zauroczony Sutivanem i okolicą staram się pomóc. Tak na prawdę każdy rodzaj plaży, z pominięciem piaszczystych, znajdziesz w tamtych stronach.
Abakus68 w swojej relacji, pokazuje nawet taki wynalazek w Sutivanie.
Z kolei Habenero w swojej opowieści nieco więcej się rozpisał o Supetarze. Te i wiele innych relacji z wyspy zdecydowanie polecam do oglądania :hut:
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 24.05.2019 06:04

AdamZ napisał(a):
jolcix napisał(a):bardzo Ci dziękuję,..

Nmzc :mrgreen: Jako zauroczony Sutivanem i okolicą staram się pomóc. Tak na prawdę każdy rodzaj plaży, z pominięciem piaszczystych, znajdziesz w tamtych stronach.
Abakus68 w swojej relacji, pokazuje nawet taki wynalazek w Sutivanie.
Z kolei Habenero w swojej opowieści nieco więcej się rozpisał o Supetarze. Te i wiele innych relacji z wyspy zdecydowanie polecam do oglądania :hut:

AdamZ, bardzo Ci dziękuję,

relację Habenero znam już chyba na pamięć, inne też czytane, cały Klub kilka razy też przewertowany

jednak plaże betonowe mi umknęły, gdyż jestem miłośniczką żwirkowych :)

temat wyszedł teraz , ponieważ syn jest po poważnym wypadku i operacji kolana, musi mieć stabilne podłoże, więc trzeba zmienić wizję plaż, żeby w ogóle wyjazd był możliwy

jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 24.05.2019 22:01

Z tego co pamiętam z jedynego spaceru jaki odbyliśmy wzdłuż wybrzeża Supetaru, kierując się na zachód można znaleźć solidniejsze nabrzeże. Gdyby Was poniosło nieco dalej na wschód to polecam plażę Lovrečina (między Postirą i Pučišće) gdzie brzeg jest idealny dla potrzebujących płaskiego i twardego podłoża.

DSC02801mini.jpg

Z dnem to już trochę gorzej bo piaszczyste ale można chociaż zasiąść na murku albo na schodach i zamoczyć stopy.
Dużo zdrowia synowi życzę i udanego wyjazdu :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 130
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019