Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 27.07.2017 20:42

Był Pag, Hvar i Korčula, to teraz chyba czas na Brač... Ale jakoś nie mogę się przekonać do tej wyspy na dłuższy pobyt :oops:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.07.2017 20:54

Moje plaże na Pagu! :hearts:

Obydwie wyspy lubię, więc czekam na więcej! :D
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 27.07.2017 21:34

wiolek_lp napisał(a):Ps. Zgaduje, że skrót w tytule oznacza WAKACJE MARZEŃ :idea: :mrgreen:

A dlaczego nie WIELKA MIŁOŚĆ ?? :mrgreen:

Zobaczę co tam ciekawego :) zajawka mi się baaaaardzo spodobała
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.07.2017 22:11

Katerina napisał(a):Pierwsza!
Na Brač wybieram się po raz pierwszy pod koniec września. Skłaniam się ku Supetarowi, ale może jeszcze zmienię zdanie :roll:
Proszę o szybkie tempo :oczko_usmiech: , potrzebuję inspiracji do 1ego września.(Najpierw Vis i Pelješac, na deser Brač)

Witam Pierwszą :D Myślę że do końca sierpnia spokojnie się wyrobimy :wink: :papa:
pawel silesia napisał(a):Zapisuje się na wycieczkę :papa:

Witam i zapraszam :) :papa:
Katerina napisał(a):Zapomniałam dodać,że zdjęcia niezwykle zachęcające...

Bardzo dziękuję :) .
lotnikwsk napisał(a):Witam
w Sutvanie nie byłem to sobie pooglądam u Ciebie.

Zapraszam do oglądania :)
loverosa napisał(a):Do Sutivanu nie dojechaliśmy także z chęcią będę obecna :D

Bardzo mi miło i zapraszam :D
laciatek napisał(a):Też się melduję :)

Super, zapraszam :)
maslinka napisał(a):Piękne zdjęcia w zajawce :)
Jestem oczywiście 8)

Dziękuję i fajnie, że będziesz tu zaglądać :) .
słoma79 napisał(a):Papryczkowa relacja...jestem :mrgreen: :papa: zajawka świetna 8)

Ostro w tym roku nie było, ale na pewno smakowicie :wink: Witam i zapraszam :papa:
ruzica napisał(a):Jak do tej pory nasze najlepsze wakacje to był Pag, więc muszę tu być :!: :)

Witaj, Pag jest cudowny i wcale Ci się nie dziwię :papa:
Janusz Bajcer napisał(a):Przepraszam :oops: :wink: ale nie mogłem się powstrzymać....

Witaj i nie powstrzymuj się :D :papa:
Teraz ja się nie powstrzymam :P :P

Nie powstrzymujcie się :mrgreen:
AniaJ. napisał(a):Obie wyspy fantastyczne, popatrzę: )

Zgadzam się, obie cudowne :D :D
wiolek_lp napisał(a):I u nas w tym roku Pag i Brač ale w odwrotnej konfiguracji niż u Ciebie ;) Ciekawa jestem jak to dniowo się u Was rozłożyło i czy coś byście zmienili :wink: Także czekam z niecierpliwością na relację bo wyjeżdżamy za 16 dni :D
Ps. Zgaduje, że skrót w tytule oznacza WAKACJE MARZEŃ :idea: :mrgreen:

12 dni Brać i 6 dni Pag. Na Pagu zostałbym dłużej. Za 16 dni wyjeżdżacie - Zapraszam Szczęściarzy :D :papa:
Ps. WM - gdzieś już pisałem, że masz szczęście 8)
borsalino4 napisał(a):obie wyspy super
zdjęcia niesamowite:)

Zgadzam się w 100 %, dzięki za miłe słowa :D
dr.kokos napisał(a):Jest Pag, jest dr.kokos :mrgreen:

Witam i zapraszam na Pag, ale Brač też warto pooglądać :papa:
Kasia i Krzyś napisał(a):Był Pag, Hvar i Korčula, to teraz chyba czas na Brač... Ale jakoś nie mogę się przekonać do tej wyspy na dłuższy pobyt :oops:

Proponuję zarezerwować dwie miejscówki, w różnych miasteczkach i zrobić w pierwszym tygodniu połowę wyspy, a w drugim drugą. Mówię Wam, czuliśmy się jakbyśmy mieli wakacje x2, a z Pagiem to x3 :D :D :D
Mikromir napisał(a):Moje plaże na Pagu! :hearts:
Obydwie wyspy lubię, więc czekam na więcej! :D

Witaj, wyspy cudowne, każda na swój sposób. Wybrać piękniejszą, to jakby wybierać między brunetką a blondynką :wink:
ewula91 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Ps. Zgaduje, że skrót w tytule oznacza WAKACJE MARZEŃ :idea: :mrgreen:

A dlaczego nie WIELKA MIŁOŚĆ ?? :mrgreen:
Zobaczę co tam ciekawego :) zajawka mi się baaaaardzo spodobała

Witaj, cieszę się, że Ci się podobała :D . Zapraszam baaaaaardzo :papa:
WIELKA MIŁOŚĆ też była :P :papa:
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 28.07.2017 12:49

Supetar i Sutivan to już znajome dla mnie kąty, Pag jeszcze nie. Będę zerkał na całą trójkę :).
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 28.07.2017 12:57

jest Pag jestem i ja był już 2 razy i pewnie to no nie koniec ciągle go za mało więc będę tu zaglądał :)
Pozdrawiam Jacek :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.07.2017 13:19

Fajne te puste plaże
ewula91 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Ps. Zgaduje, że skrót w tytule oznacza WAKACJE MARZEŃ :idea: :mrgreen:

A dlaczego nie WIELKA MIŁOŚĆ ?? :mrgreen:
Od razu pomyślałam o tej drugiej wersji :D Ale jak się okazuje to się pomyliłam....
Habanero napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Ps. Zgaduje, że skrót w tytule oznacza WAKACJE MARZEŃ :idea: :mrgreen:
Ps. WM - gdzieś już pisałem, że masz szczęście 8)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.07.2017 13:25

Jestem i ja :D piękny początek :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.07.2017 13:28

Witam Wszystkich jeszcze raz :papa: Od czego tu zacząć :roll: Dobra, wiem :idea: . Zacznę od podziękowań dla wszystkich forumowiczów, których relacje i informacje na temat regionów, które obraliśmy sobie za cel tegorocznego urlopu , przyczyniły się do tego, byśmy mogli przeżyć wakacje naszych marzeń. Dzięki za życzliwość i bezinteresowność w dzieleniu się wiedzą. Jest mi niezmiernie miło, że mogę być tu z Wami :D .
Ok, no to jedźmy do Chorwacji. Wyjazd w niedzielę 25.06.17. Z racji, że będziemy jechać nieco dalej niż do Rogoźnicy, przenocujemy w Słowenii, nie daleko drogi, którą można ominąć słoweńską autostradę, a mianowicie w miejscowości Jiršovci.
Wyjeżdżamy o 6:30 z Wrocławia, pierwszy postój będzie na stacji EuroOil https://www.google.pl/maps/place/EuroOi ... 18.3079246 o gdzie 9:00. Tutaj jesteśmy umówieni z Forumowiczką Kasią z Torunia (pozdrawiam :papa: ), którą będziemy pilotować do Graz. Kasia winietki zakupiła wcześniej i bardzo dobrze zrobiła, bo na stacji były tylko 10 dniowe :evil: 310 koron poszło, ale co tam, obyśmy tylko takie problemy mieli. Po 15 min postoju jedziemy dalej do Breclav, kierunek Austria :D . Aha, wcześniejsze tankowanie do pełna w Polsce tu https://www.google.pl/maps/place/Stacja ... 18.5795216 w Świerklanach.
No to w drogę :D
20170623_184815.jpg


I już Austria
20170625_115820.jpg
20170625_115838.jpg
20170625_120156.jpg
20170625_122411.jpg


Za Wiedniem zaczęło padać, ale dzielnie dawaliśmy radę :) do następnego postoju.
Tu była przerwa, w opadach również.
20170625_133939.jpg
20170625_134007.jpg

Potem już tylko prosto do Graz, pomrugaliśmy sobie i pożegnaliśmy :papa:
Kasia z Laurą do Graz, a my kierunek Mureck
20170625_154108.jpg
20170625_154351.jpg

20170625_154714.jpg
Ostatnio edytowano 19.10.2017 08:54 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 28.07.2017 13:39

przenocujemy w Słowenii, nie daleko drogi, którą można ominąć słoweńską autostradę, a mianowicie w miejscowości Jiršovci.

Ja tam śpię! U Mariana Turistična kmetija Lovrec
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.07.2017 15:14

Adek99 napisał(a):Supetar i Sutivan to już znajome dla mnie kąty, Pag jeszcze nie. Będę zerkał na całą trójkę :).

Witam :D , zerkaj tu, bo cała trójka bardzo fajna :papa:
jacek73 napisał(a):jest Pag jestem i ja był już 2 razy i pewnie to no nie koniec ciągle go za mało więc będę tu zaglądał :)
Pozdrawiam Jacek :)

Też uważam, że Pag uzależnia :mrgreen:
Zapraszam :D :papa:
piekara114 napisał(a):Fajne te puste plaże

Bardzo fajne, takie właśnie lubię :P Zapraszam, będzie więcej :papa:
beatabm napisał(a):Jestem i ja :D piękny początek :D

Bardzo mi miło, dzięki za miłe słowa :D :papa:
elfik44 napisał(a):Ja tam śpię! U Mariana Turistična kmetija Lovrec

Genialne miejsce na przerwę w podróży :papa:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.07.2017 15:52

Z całej trójki tylko Pag mnie interesuje, więc poczekam. :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.07.2017 16:37

Do Mureck dojechaliśmy o 15:40 i jechało się bardzo przyjemnie. Ruch był umiarkowany, trochę popadało, ale to nic w porównaniu do opadów jakie mogą przytrafić się w drodze do Chorwacji. Zajęło nam to z dwoma postojami i dwoma tankowaniami 9 godzin.
Teraz, po krótkim postoju, kierujemy się do Jiršovci, gdzie będziemy nocować.
W Słowenii nie pada, ale niebo jest zachmurzone i słońce czasami przebija się przez chmury.
W końcu jesteśmy na miejscu. Jest tu naprawdę fantastycznie. Żona rzuciła po drodze, przed podjazdem, cyt. nie mów, że będziemy tam na górze. Okazało się, że tam na górze to dopiero początek podjazdu. Turistična kmetija Lovrec w Jiršovci, a w zasadzie apartamenty, znajdują się na samej górze :P Jedynie recepcja jest nieco niżej. Widoki są dla nas zachwycające :D
IMG_1389.JPG
IMG_1391.JPG
IMG_1395.JPG
IMG_1396.JPG
IMG_1397.JPG
IMG_1399.JPG
IMG_1406.JPG
IMG_1421.JPG


W środku bardzo przyjemnie. Jest kilka niedoróbek, ale kto by na nie zwracał uwagę :P
IMG_1415.JPG
IMG_1416.JPG
IMG_1417.JPG
IMG_1418.JPG
IMG_1419.JPG
IMG_1420.JPG



Niebo coraz bardziej zaciągnęło się :cry: Szkoda, bo chcieliśmy zejść do knajpki.
Niedługo zacznie padać, wiatr się wzmaga.
Dopijamy na tarasie czeskie piwo i powoli ewakuujemy się do środka. Jutro kierunek Split :papa:
IMG_1439.JPG
Ostatnio edytowano 19.10.2017 09:38 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.07.2017 16:52

Byliśmy na Brač prawie w tym samym czasie, tylko ze ja po drugiej stronie wyspy. :oczko_usmiech:
Chętnie pooglądam Brač Twoimi oczami :papa:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.07.2017 17:25

Wtepędy dołączam do zacnego grona Czytaczy. Przegapiłem co prawda inaugurację ale mam nadzieję na ciekawe widoki Braciowe uwiecznione przez Autora. Po wstępie już widzę że się nie zawiodę :) Cieszy że mój bezkrytyczny zachwyt wyspą choć po części również mu się udzielił :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone