Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 30.07.2017 21:07

Całkiem fajne focie jak na żadnego fotografa :) Jak dla mnie, widać w nich radość początku wakacji. Split i Supetar całkiem nieźle się prezentują w pełnym słońcu. Moje focie z promu robione wieczorem (wpadam do portu o 19) albo o poranku ok. 6 rano są bardziej zamglone i mniej wyraźne. Dzięki za przypomnienie tych widoczków :mrgreen:
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.07.2017 21:31

AdamZ napisał(a):Całkiem fajne focie jak na żadnego fotografa :) Jak dla mnie, widać w nich radość początku wakacji. Split i Supetar całkiem nieźle się prezentują w pełnym słońcu. Moje focie z promu robione wieczorem (wpadam do portu o 19) albo o poranku ok. 6 rano są bardziej zamglone i mniej wyraźne. Dzięki za przypomnienie tych widoczków :mrgreen:

Dzięki Adamie za wyrozumiałość i miłe słowa :D Mam jakiegoś starego canona powershot sx 120 i próbowałem go przed wyjazdem rozkminić, co i jak robić na manualu, ale jak się później okazało to i tak telefon żony robił lepsze focie :evil: . Trzeba będzie pomyśleć o czymś lepszym :roll: Niestety w dziedzinie aparatów jestem całkowitym laikiem :( :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2017 21:54

A se popatrzę. U mnie to tylko Krk i Krk i okolice ;)
Natko_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 30.07.2017 21:57

Jako ze za 25 dni bede pokonywac te trase i postawie nogi po raz drugi na Braciu, a na Pagu tez juz stawialam dwukrotnie, to z wielka checia zasiadam w kolejnym rzedzie i czekam na Twoja relacje :D
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.07.2017 22:03

Pääkäyttäjä napisał(a):A se popatrzę. U mnie to tylko Krk i Krk i okolice ;)

Zapraszam :D , a Krk chodzi mi po głowie. Na żywo widziałem tylko z Novi Vinodolski, ale wirtualnie to ho ho, jak bym już tam był :wink: Bardzo mi się podoba :papa:
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.07.2017 22:06

Natko_ napisał(a):Jako ze za 25 dni bede pokonywac te trase i postawie nogi po raz drugi na Braciu, a na Pagu tez juz stawialam dwukrotnie, to z wielka checia zasiadam w kolejnym rzedzie i czekam na Twoja relacje :D

Bardzo mi miło i zapraszam :D :papa:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.07.2017 22:22

:D w tym roku odwiedziłam Brać po raz pierwszy. Mieszkaliśmy w Selcy - Puntinaku, w/w Sumartinu.
Ciekawa wyspa, ale na pewno nie poznałam jej nawet w 1/4...

Ostatniego dnia naszego pobytu, na półce znalazłam "Przewodnik po Wyspie Brać". Cóż, następnego dnia, wyjeżdżaliśmy...

Wierz mi, mnóstwo rzeczy i do zobaczenia i do zaliczenia w następnym sezonie.
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.07.2017 22:38

majeczka napisał(a)::D w tym roku odwiedziłam Brać po raz pierwszy. Mieszkaliśmy w Selcy - Puntinaku, w/w Sumartinu.
Ciekawa wyspa, ale na pewno nie poznałam jej nawet w 1/4
Ostatniego dnia naszego pobytu, na półce znalazłam "Przewodnik po Wyspie Brać". Cóż następnego dnia wyjeżdżaliśmy...
Wierz mi, mnóstwo rzeczy do zobaczenia i zaliczenia w następnym sezonie.

Wierzę Ci i wiem że 1/4 to i tak bardzo dobry wynik, kiedy konkurencją jest upalny dzień na pięknej plaży. Chciałbym na Brać pojechać po sezonie i skupić się głównie na zwiedzaniu, a w lecie zaliczyć te wszystkie piękne zatoczki, do których nie udało się dotrzeć w tym roku :papa: .
Trajgul
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 31.07.2017 09:27

Habanero napisał(a):Mam jakiegoś starego canona powershot sx 120 i próbowałem go przed wyjazdem rozkminić, co i jak robić na manualu, ale jak się później okazało to i tak telefon żony robił lepsze focie :evil: . Trzeba będzie pomyśleć o czymś lepszym :roll: Niestety w dziedzinie aparatów jestem całkowitym laikiem :( :papa:

Podobnie miałem ze swoim aparatem, próbowałem posiąść choć minimalne umiejętności, zarówno fotografowania jak i jego obsługi (wiesz, chciałem się przygotować do fotorelacji :)). Choć obsługi w zasadzie nie trzeba było, tylko pstrykać na automacie, zresztą tam nie ma trybu manualnego ;). A fotki żony smartfonem też chyba lepsze, choć niestety prawie wszystkie w pionie :D
Tak jak ktoś wyżej wspomniał, widać radość i ekscytację ale to dobrze.
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 31.07.2017 14:21

W dziedzinie aparatów fotograficznych jestem takim samym laikiem , ale zdjęcia które wrzuciłeś do relacji mi się podobają , więc chyba traktujesz się zbyt surowo :wink:
Dołączam do śledzących relację i czekam na więcej

Pozdrawiam
Piotr
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 31.07.2017 18:16

Trajgul napisał(a):Podobnie miałem ze swoim aparatem, próbowałem posiąść choć minimalne umiejętności, zarówno fotografowania jak i jego obsługi (wiesz, chciałem się przygotować do fotorelacji :)). Choć obsługi w zasadzie nie trzeba było, tylko pstrykać na automacie, zresztą tam nie ma trybu manualnego ;). A fotki żony smartfonem też chyba lepsze, choć niestety prawie wszystkie w pionie :D
Tak jak ktoś wyżej wspomniał, widać radość i ekscytację ale to dobrze.

Te smartfony robią coraz lepsze zdjęcia i są dobrym rozwiązaniem dla takich laików jak my :wink: , jednak robotę prawdziwą lustrzanką z tymi wszystkimi bajerami, przysłonami, czasami, iso, zoomami, filtrami, a przede wszystkim wiedzą i umiejętnościami człowieka, bardzo cenię i podziwiam.
Co do ekscytacji, to jest cały czas :P i od lat. Tylko po powrocie ciężko się ogarnąć i jakoś smutno, że cały rok znowu trzeba czekac :( Wczoraj żonie się wyrwało cyt. no to poszukaj maniaku coś na Wielkanoc. Takich słów się nie zapomina i takie słowa nie mogą być rzucone na wiatr :lol: :mrgreen: Zapraszam serdecznie na cd relacji :papa:
piotrf napisał(a):W dziedzinie aparatów fotograficznych jestem takim samym laikiem , ale zdjęcia które wrzuciłeś do relacji mi się podobają , więc chyba traktujesz się zbyt surowo :wink:
Dołączam do śledzących relację i czekam na więcej

Pozdrawiam
Piotr

Witam również :papa: Cieszę się, że zdjęcia się podobają :D , a z tym traktowaniem, to faktycznie, już tak mam.
Zapraszam serdecznie na cd :papa:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 31.07.2017 21:08

Habanero napisał(a):Zapytałem, bo w avatarku zobaczyłem fajnych chłopców i już chciałem plażę dla nich polecić, ale w Supetar będziecie chyba tylko przejazdem. W Povlji wyszaleją się na Ticja Luka, a Bosana to raj dla dzieci :D

Mam właśnie taką nadzieję ;)

Dawaj kolejny odcinek, może chociaż troszkę zdąże przed wyjazdem ;)
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 31.07.2017 21:10

No to dotarliśmy :D Jest pięknie, pogoda cudowna, nie czujemy żadnego zmęczenia. Nie wiem czy macie tak samo, ale ja zawsze próbuję odtworzyć sobie obrazy, jakie miałem w głowie przed wyjazdem i porównać je z rzeczywistością. W tym wypadku jest tak samo i jak zawsze rzeczywistość bije na głowę google . Wszyscy z bananami na twarzy jedziemy do naszej kwatery :D I od razu wskazówka dla wszystkich jadących do Supetar pierwszy raz, a dokładnie do jego zachodniej części. Marina jest zamknięta dla samochodów, starówka to labirynt wąskich, nieprzejezdnych uliczek, więc najlepiej bez kluczenia dojechać tam tą drogą :idea:
supetar.png

Po godz. 20-tej Put Vele Luke zamykana jest dla ruchu samochodowego i wtedy należy skręcić wcześniej w prawo w Put Pašika.

Apartman Ivana ( tu lokalizacja i apartament )
https://www.google.pl/maps/place/Apartm ... 16.5514713
zarezerwowałem już w październiku i spędzimy w nim najbliższe 5 dni, do soboty. Potem przeniesiemy się do Sutivanu. Wybierając go priorytetem była bliskość starówki (5 min.), oraz równomierne odległości do plaż wschodniego i zachodniego Supetaru. Plażę miejską mieliśmy pod nosem (5 min.), jednak byliśmy tam tylko dwa razy, pierwszy i ostatni :wink: Do plaż na zachodzie i wschodzie miasta, mieliśmy odpowiednio 15 i 10 min.
Godzina 14-ta. Córka właścicielki czekała na nas, wiedziała wcześniej o której przypływamy.
IMG_1513.JPG

Czas iść przywitać się z morzem.
Mamy do niego całkiem blisko, może 5 min. spacerkiem :P
20170627_072359.jpg

Witamy się przeszło godzinę :P Po godzinie dajemy Jadranowi spokój, bo zaczęło nam w brzuchach burczeć. Przy plaży znajduje się fajna knajpka, w której ceny są ok, więc zapada decyzja :idea: Idziemy wziąć prysznic , przebrać się i wracamy coś zjeść, a potem ruszymy w miasto :)
IMG_1516.JPG
IMG_1517.JPG
IMG_1518.JPG
IMG_1520.JPG
IMG_1537.JPG
IMG_1538.JPG
IMG_1534.JPG
IMG_1535.JPG
IMG_1536.JPG

Tanio i smacznie i do tego fajne widoki :P
IMG_1529.JPG
IMG_1530.JPG

IMG_1531.JPG
IMG_1525.JPG

Najedzeni kierujemy się w stronę mariny, a następnie w stronę plaż wschodniego Supetaru
(jutro od rana chcemy tam się wyłożyć i nic nie robić :lol: ) . No to w drogę na rekonesans :hut:
IMG_1539.JPG
IMG_1540.JPG
IMG_1542.JPG
IMG_1547.JPG
IMG_1548.JPG
IMG_1550.JPG
IMG_1551.JPG
IMG_1553.JPG
IMG_1556.JPG

Bardzo ważne miejsce, rzekłbym strategiczne :wink: , odwiedzane przeze mnie codziennie między 7-8 rano i 20-22
IMG_1558.JPG
IMG_1561.JPG
IMG_1564.JPG
IMG_1565.JPG
IMG_1566.JPG
IMG_1567.JPG
IMG_1568.JPG
IMG_1569.JPG
IMG_1570.JPG
IMG_1571.JPG

CDN :papa:
Ostatnio edytowano 30.10.2017 19:18 przez Habanero, łącznie edytowano 4 razy
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 31.07.2017 21:11

wiolek_lp napisał(a):

Mówisz i masz :wink: :mrgreen: :papa:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 31.07.2017 21:20

Habanero napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):

Mówisz i masz :wink: :mrgreen: :papa:

Świetne wyczucie czasu :wink:
Fajny ten Wasz Supetar :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019