Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 02.02.2018 12:53

:hearts:

:hearts:

:hearts:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 14.02.2018 21:49

Habanero napisał(a):Droga z naszego apartmana na plażę w Sv. Marko
https://www.google.pl/maps/dir/44.44684 ... m2!4m1!3e0

Pytanko; jak wygląda droga powrotna z tej plaży na Pag?
Jak na Twojej mapce odwróciłem kolejność to prowadzi jakimś takim dziwnym długim kołem 8O
https://www.google.pl/maps/dir/44.48524 ... m2!4m1!3e0
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.02.2018 22:31

007man napisał(a):... Pytanko; jak wygląda droga powrotna z tej plaży na Pag?
Jak na Twojej mapce odwróciłem kolejność to prowadzi jakimś takim dziwnym długim kołem 8O
https://www.google.pl/maps/dir/44.48524 ... m2!4m1!3e0
E tam świruje, ustaw z plaży do Pagu i poprowadzi normalnie.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 15.02.2018 10:33

gusia-s napisał(a):
007man napisał(a):... Pytanko; jak wygląda droga powrotna z tej plaży na Pag?
Jak na Twojej mapce odwróciłem kolejność to prowadzi jakimś takim dziwnym długim kołem 8O
https://www.google.pl/maps/dir/44.48524 ... m2!4m1!3e0
E tam świruje, ustaw z plaży do Pagu i poprowadzi normalnie.

Zaproponował trzy trasy do wyboru :wink:
Wrócisz do Pagu tą samą drogą, którą pokazałem na mapce .
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 15.02.2018 10:41

Habanero napisał(a):
gusia-s napisał(a):
007man napisał(a):... Pytanko; jak wygląda droga powrotna z tej plaży na Pag?
Jak na Twojej mapce odwróciłem kolejność to prowadzi jakimś takim dziwnym długim kołem 8O
https://www.google.pl/maps/dir/44.48524 ... m2!4m1!3e0
E tam świruje, ustaw z plaży do Pagu i poprowadzi normalnie.

Zaproponował trzy trasy do wyboru :wink:
Wrócisz do Pagu tą samą drogą, którą pokazałem na mapce .

Być może. Myślałem, że może jest tam gdzieś jednokierunkowa i dlatego tak prowadzi...
A zobacz z ciekawości swoją traskę j.w. i zaznacz odwrotnie strzałkami. Wtedy takie cuda wychodzą 8O :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.02.2018 12:05

Nasza plaża nr 1 w tym roku :hearts:
Plaża w Sv. Marko, na wyspie Pag.
Sv. Marko.png


elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 16.02.2018 15:06

[quote="Habanero"]Nasza plaża nr 1 w tym roku :hearts:
Plaża w Sv. Marko, na wyspie Pag.
Sv. Marko.png


I maja plaża na ten rok. Już nie mogę się doczekać
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 16.02.2018 15:35

Habanero napisał(a):Nasza plaża nr 1 w tym roku :hearts:
Plaża w Sv. Marko, na wyspie Pag.

Wiem, wiem... :D
Już wcześniej czytałem w Twojej relacji i sobie zapisałem te dwa parkingi :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.02.2018 02:34

Zaglądam tu ostatnio ukradkiem, Konradzie, zwłaszcza na Pag zerkam...i męczę się :?
Ach, jakie to życie trudne :roll:
Zdradzać, czy nie :roll:

W tym roku chyba nie wyjdzie :( , muszę podreptać po sprawdzonych ścieżkach (Vis i dokończyć B :roll: )
Ale, kto wie...w drodze powrotnej wszystko może się zdarzyć :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.02.2018 12:17

elfik44 napisał(a):
I maja plaża na ten rok. Już nie mogę się doczekać


Też będziemy tam w tym roku i nogami coraz mocniej przebieramy, oczekując dnia wyjazdu :P

007man napisał(a):Już wcześniej czytałem w Twojej relacji i sobie zapisałem te dwa parkingi :oczko_usmiech:


Bardzo dobrze zrobiłeś. Koniecznie tam pojedźcie :D

Katerina napisał(a):Zaglądam tu ostatnio ukradkiem, Konradzie, zwłaszcza na Pag zerkam...i męczę się :?
Ach, jakie to życie trudne :roll:
Zdradzać, czy nie :roll:

W tym roku chyba nie wyjdzie :( , muszę podreptać po sprawdzonych ścieżkach (Vis i dokończyć B :roll: )
Ale, kto wie...w drodze powrotnej wszystko może się zdarzyć :mrgreen:


Nie męcz się Kasiu tylko pojedź i zobacz. Możecie zrobić tak jak my w drodze powrotnej, na parę dni i o zdradzie nie będzie mowy :wink:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.08.2018 13:29

Jest ... :wink:
be-er
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-er » 18.10.2019 08:30

Dlaczego na te wszystkie relacje trafiłam dopiero teraz :/ w tym roku byliśmy na Brać, w Postirze...Gdzie będziesz za rok, ja się pytam :?: :?: :?: :?: :D
be-er
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-er » 18.10.2019 11:40

gusia-s napisał(a):
Habanero napisał(a):
AdamZ napisał(a):To ja się tłukłem do Lovreciny żeby po piasku podreptać a tymczasem "za rogiem" miałem taką fajną zatoczkę :]
Dzięki za piękne pokazanie co ominąłem. Do nadrobienia.
Często tak bywa, że sugerujemy się tym co gdzieś wyczytamy, zobaczymy, a rzeczywistość pisze inny scenariusz i znajdujemy dużo ciekawsze miejsca tuż obok siebie. Tak miałem na Braciu i Pagu w tym roku. Zawsze warto zajrzeć co kryje się tuż za zakrętem :D
Za zakrętem na lewo od Lovreciny, w zasięgu kilkominutowego spaceru znaleźliśmy takie cosik :) Na plaży kamyki ale w wodzie wszedzie gdzie jest jasnieszy kolorek - piaseczek mięciutki a po bokach skałki. A jaki tłum 8O :mrgreen:
FB_IMG_1500756928997.jpg


Da się też dojechać autem na 2 sposoby ... albo zjeżdżając na Lovrecine, już na dole zamiast skręcić na parking przy Lovrecina w prawo to trzeba pojechać prosto szutrem, jakieś 50-70 m od zatoczki w lesie auto porzucić i te parę metrów przejść pieszo bo tam już kambulce straszne dla auta na drodze i nie ma jak zawinąć, w lasku jest szerzej (na żółto)
Albo z drogi głównej zjechać w szutrową w tym miejscu. Nie bardzo da się zrobić pętelkę ... mimo, że te dwie dróżki łączą się na końcu zatoczki ale są takie wyrwy i skałki u ich styku, że nie da rady przejechać.
plaża.jpg

My w tym roku przejechaliśmy od Lovreciny do Mala Lozna zaliczajac 2 plaże po drodze :lol: :lol: :lol: I na jednej z nich byliśmy sami, samiusieńcy. Jedna z nich podobno nazywa się Beach Ducac, wg google maps.
Chciałam wrzucić zdjęcia, ale coś mogę, wcąż mi pokazuje ze za duże :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.10.2019 12:34

be-er napisał(a):... Nie bardzo da się zrobić pętelkę ... mimo, że te dwie dróżki łączą się na końcu zatoczki ale są takie wyrwy i skałki u ich styku, że nie da rady przejechać...
Jak ja byłam w 2017 r. też się nie dało ale to już ponoć przeszłość i teraz można dojechać aż do Postiry, tak donosi Katerina w tym odcinku. Na fotkach widać, że droga w zachodniej części zatoki została wybetonowana a to tam były największe wyrwy. Dalej jest niegroźny szuter.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.10.2019 19:56

be-er napisał(a):Dlaczego na te wszystkie relacje trafiłam dopiero teraz :/ w tym roku byliśmy na Brać, w Postirze...Gdzie będziesz za rok, ja się pytam :?: :?: :?: :?: :D


Może dlatego że spis treści z relacjami w KMWB już od dawna nie jest aktualizowany, a w KMWP zabrakło dla niej miejsca.
Mimo wszystko cieszę się, że udało Ci się do niej dokopać :D Za rok będziemy znowu na Hvarze :P :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone