Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 02.02.2018 11:53

:hearts:

007man
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 14.02.2018 20:49

Habanero napisał(a):Droga z naszego apartmana na plażę w Sv. Marko
https://www.google.pl/maps/dir/44.44684 ... m2!4m1!3e0

Pytanko; jak wygląda droga powrotna z tej plaży na Pag?
Jak na Twojej mapce odwróciłem kolejność to prowadzi jakimś takim dziwnym długim kołem 8O
https://www.google.pl/maps/dir/44.48524 ... m2!4m1!3e0
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.02.2018 21:31

007man napisał(a):... Pytanko; jak wygląda droga powrotna z tej plaży na Pag?
Jak na Twojej mapce odwróciłem kolejność to prowadzi jakimś takim dziwnym długim kołem 8O
E tam świruje, ustaw z plaży do Pagu i poprowadzi normalnie.
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 15.02.2018 09:33

gusia-s napisał(a):

Zaproponował trzy trasy do wyboru :wink:
Wrócisz do Pagu tą samą drogą, którą pokazałem na mapce .
007man
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 15.02.2018 09:41

Habanero napisał(a):
gusia-s napisał(a):

Zaproponował trzy trasy do wyboru :wink:
Wrócisz do Pagu tą samą drogą, którą pokazałem na mapce .

Być może. Myślałem, że może jest tam gdzieś jednokierunkowa i dlatego tak prowadzi...
A zobacz z ciekawości swoją traskę j.w. i zaznacz odwrotnie strzałkami. Wtedy takie cuda wychodzą 8O :D
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.02.2018 11:05

Nasza plaża nr 1 w tym roku :hearts:
Plaża w Sv. Marko, na wyspie Pag.
Sv. Marko.png

elfik44
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 16.02.2018 14:06

[quote="Habanero"]Nasza plaża nr 1 w tym roku :hearts:
Sv. Marko.png

I maja plaża na ten rok. Już nie mogę się doczekać
007man
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 16.02.2018 14:35

Habanero napisał(a):Nasza plaża nr 1 w tym roku :hearts:

Wiem, wiem... :D
Już wcześniej czytałem w Twojej relacji i sobie zapisałem te dwa parkingi :oczko_usmiech:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.02.2018 01:34

Zaglądam tu ostatnio ukradkiem, Konradzie, zwłaszcza na Pag zerkam...i męczę się :?
Ach, jakie to życie trudne :roll:
Zdradzać, czy nie :roll:

W tym roku chyba nie wyjdzie :( , muszę podreptać po sprawdzonych ścieżkach (Vis i dokończyć B :roll: )
Ale, kto wie...w drodze powrotnej wszystko może się zdarzyć :mrgreen:
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.02.2018 11:17

elfik44 napisał(a):
I maja plaża na ten rok. Już nie mogę się doczekać

Też będziemy tam w tym roku i nogami coraz mocniej przebieramy, oczekując dnia wyjazdu :P

007man napisał(a):Już wcześniej czytałem w Twojej relacji i sobie zapisałem te dwa parkingi :oczko_usmiech:

Bardzo dobrze zrobiłeś. Koniecznie tam pojedźcie :D

Katerina napisał(a):Zaglądam tu ostatnio ukradkiem, Konradzie, zwłaszcza na Pag zerkam...i męczę się :?
Ach, jakie to życie trudne :roll:
Zdradzać, czy nie :roll:

W tym roku chyba nie wyjdzie :( , muszę podreptać po sprawdzonych ścieżkach (Vis i dokończyć B :roll: )
Ale, kto wie...w drodze powrotnej wszystko może się zdarzyć :mrgreen:

Nie męcz się Kasiu tylko pojedź i zobacz. Możecie zrobić tak jak my w drodze powrotnej, na parę dni i o zdradzie nie będzie mowy :wink:
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.08.2018 12:29

Jest ... :wink:
be-er
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-er » 18.10.2019 07:30

Dlaczego na te wszystkie relacje trafiłam dopiero teraz :/ w tym roku byliśmy na Brać, w Postirze...Gdzie będziesz za rok, ja się pytam :?: :?: :?: :?: :D
be-er
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-er » 18.10.2019 10:40

gusia-s napisał(a):
Habanero napisał(a):
AdamZ napisał(a):To ja się tłukłem do Lovreciny żeby po piasku podreptać a tymczasem "za rogiem" miałem taką fajną zatoczkę :]
Dzięki za piękne pokazanie co ominąłem. Do nadrobienia.
Często tak bywa, że sugerujemy się tym co gdzieś wyczytamy, zobaczymy, a rzeczywistość pisze inny scenariusz i znajdujemy dużo ciekawsze miejsca tuż obok siebie. Tak miałem na Braciu i Pagu w tym roku. Zawsze warto zajrzeć co kryje się tuż za zakrętem :D
Za zakrętem na lewo od Lovreciny, w zasięgu kilkominutowego spaceru znaleźliśmy takie cosik :) Na plaży kamyki ale w wodzie wszedzie gdzie jest jasnieszy kolorek - piaseczek mięciutki a po bokach skałki. A jaki tłum 8O :mrgreen:
FB_IMG_1500756928997.jpg

Da się też dojechać autem na 2 sposoby ... albo zjeżdżając na Lovrecine, już na dole zamiast skręcić na parking przy Lovrecina w prawo to trzeba pojechać prosto szutrem, jakieś 50-70 m od zatoczki w lesie auto porzucić i te parę metrów przejść pieszo bo tam już kambulce straszne dla auta na drodze i nie ma jak zawinąć, w lasku jest szerzej (na żółto)
Albo z drogi głównej zjechać w szutrową w tym miejscu. Nie bardzo da się zrobić pętelkę ... mimo, że te dwie dróżki łączą się na końcu zatoczki ale są takie wyrwy i skałki u ich styku, że nie da rady przejechać.
plaża.jpg

My w tym roku przejechaliśmy od Lovreciny do Mala Lozna zaliczajac 2 plaże po drodze :lol: :lol: :lol: I na jednej z nich byliśmy sami, samiusieńcy. Jedna z nich podobno nazywa się Beach Ducac, wg google maps.
Chciałam wrzucić zdjęcia, ale coś mogę, wcąż mi pokazuje ze za duże :roll:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.10.2019 11:34

be-er napisał(a):... Nie bardzo da się zrobić pętelkę ... mimo, że te dwie dróżki łączą się na końcu zatoczki ale są takie wyrwy i skałki u ich styku, że nie da rady przejechać...
Jak ja byłam w 2017 r. też się nie dało ale to już ponoć przeszłość i teraz można dojechać aż do Postiry, tak donosi Katerina w tym odcinku. Na fotkach widać, że droga w zachodniej części zatoki została wybetonowana a to tam były największe wyrwy. Dalej jest niegroźny szuter.
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.10.2019 18:56

be-er napisał(a):Dlaczego na te wszystkie relacje trafiłam dopiero teraz :/ w tym roku byliśmy na Brać, w Postirze...Gdzie będziesz za rok, ja się pytam :?: :?: :?: :?: :D

Może dlatego że spis treści z relacjami w KMWB już od dawna nie jest aktualizowany, a w KMWP zabrakło dla niej miejsca.
Mimo wszystko cieszę się, że udało Ci się do niej dokopać :D Za rok będziemy znowu na Hvarze :P :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019