Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.11.2017 01:08

Nas tegoroczna miejscówka tak rozleniwiła okrutnie, że nam siedzenie na doo...ch ani nie przeszkadzało ani nie nudziło :wink:
W tym roku plażowaliśmy całymi dniami, jedynie z przerwą na obiad :oczko_usmiech:
No i kajakowanie oczywiście :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 21.11.2017 13:14

Baaardzo proszę o uzupełnienie zdjęć z Sutivanu :)

Nie wiem co wybrać na wrzesień 2018 : Supetar czy Sutivan ?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 21.11.2017 13:18

Spore znaczenie ma co bardziej lubisz, gwar, tak ogólnie, czy jednak spokój.
Sutivan bardziej spokojny z tego zestawienia :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 22.11.2017 20:43

travel napisał(a):Baaardzo proszę o uzupełnienie zdjęć z Sutivanu :)

Nie wiem co wybrać na wrzesień 2018 : Supetar czy Sutivan ?

Już niebawem będę kontynuować. Może nawet jutro rano uda mi się coś powklejać .

sdolas napisał(a):Spore znaczenie ma co bardziej lubisz, gwar, tak ogólnie, czy jednak spokój.
Sutivan bardziej spokojny z tego zestawienia :wink:


Wrzesień jednak rządzi się trochę innymi prawami i sądzę, że w Sutivanie może być aż za spokojnie.
Kasia już niedługo opisze wrześniowy Supetar i Sutivan w swojej relacji także informacje będziemy mieć z pierwszej ręki :)
Bez wątpienia więcej kwater nad samym morzem będzie w Sutivanie, a to jest już duży plus w porównaniu do Supetaru.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 23.11.2017 11:22

Supetar, ostatni wieczór - 10 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-135.html#p1896803

Povlja, Ticja Luka - 10 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-135.html#p1897202
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 23.11.2017 18:15

Habanero napisał(a):
travel napisał(a):Baaardzo proszę o uzupełnienie zdjęć z Sutivanu :)

Nie wiem co wybrać na wrzesień 2018 : Supetar czy Sutivan ?

Już niebawem będę kontynuować. Może nawet jutro rano uda mi się coś powklejać .

sdolas napisał(a):Spore znaczenie ma co bardziej lubisz, gwar, tak ogólnie, czy jednak spokój.
Sutivan bardziej spokojny z tego zestawienia :wink:


Wrzesień jednak rządzi się trochę innymi prawami i sądzę, że w Sutivanie może być aż za spokojnie.
Kasia już niedługo opisze wrześniowy Supetar i Sutivan w swojej relacji także informacje będziemy mieć z pierwszej ręki :)
Bez wątpienia więcej kwater nad samym morzem będzie w Sutivanie, a to jest już duży plus w porównaniu do Supetaru.


Więc czekam na dalsze zdjęcia i relację Kasi.

Może opiszę swoje upodobania:

1. Musi być miasteczko - klimatyczne z uliczkami i z nadmorskim deptakiem do wieczornych spacerów- najlepiej w odległości do
1 km od apartamentu. Imprezować nie lubię , ale przydałyby się jakieś fajne knajpki do posiedzenia
2. Musi być plaża, niekoniecznie dzika ale też niezbyt zurbanizowana i bez dzikich tłumów i dudniącej muzyki. Plaża najlepiej w
odległości do 1,5km od apartamentu, żeby można było dojść na piechotę (mój mąż niestety nie cierpi jeździć na plażą
samochodem).

I tak na pierwszy rzut wybrałam Sutivan , bo ma ładne plaże na zachodzie,zaczynając od plaży Likva a kończąc na plaży Erot. Od mojej upatrzonej miejscówki to max. 1,5 km. Centrum miasteczka też niezbyt daleko coś koło 1km- tylko czy tam we wrześniu coś się dzieje ? Czy wiatr tylko hula i wszystko jest pozamykane ?
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 23.11.2017 18:36

travel napisał(a): Centrum miasteczka też niezbyt daleko coś koło 1km- tylko czy tam we wrześniu coś się dzieje ? Czy wiatr tylko hula i wszystko jest pozamykane ?

Pozwól, że załączę zdjęcie z tego roku z Sutivanu.
sut impry.jpg

Dużo tego nie ma ale zawsze coś.
sdolas napisał(a):Nas tegoroczna miejscówka tak rozleniwiła okrutnie, że nam siedzenie na doo...ch ani nie przeszkadzało ani nie nudziło :wink:

Ha! Dobre posadowienie 4 liter to podstawa.


A tak przy okazji Konradzie, ja poprosiłbym o naukę, bo widzę Twoje prace nad edycją, w kwestii jak się robi listę tematów tak, żeby jak ktoś kliknie link to nie tylko skierowało go na odpowiednią stronę, ale również na odpowiednie miejsce na danej stronie.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.11.2017 00:13

travel napisał(a):I tak na pierwszy rzut wybrałam Sutivan , bo ma ładne plaże na zachodzie,zaczynając od plaży Likva a kończąc na plaży Erot. Od mojej upatrzonej miejscówki to max. 1,5 km. Centrum miasteczka też niezbyt daleko coś koło 1km- tylko czy tam we wrześniu coś się dzieje ? Czy wiatr tylko hula i wszystko jest pozamykane ?


Czyli nasze rejony :D Lokalizacja bardzo zacna i spełnia wszystkie wymienione kryteria.
Na zachód dzicz, na wschód cywilizacja. Odwrotnie niż w Polsce :wink: , ale to dobrze, bo słońce nie daje po oczach,
podczas popołudniowych spacerów do miasteczka.

Abakus68 napisał(a):A tak przy okazji Konradzie, ja poprosiłbym o naukę, bo widzę Twoje prace nad edycją, w kwestii jak się robi listę tematów tak, żeby jak ktoś kliknie link to nie tylko skierowało go na odpowiednią stronę, ale również na odpowiednie miejsce na danej stronie.


Jeszcze kilka tygodni temu miałem taką samą zagwozdkę :wink:
Na szczęście Starzy Wyjadacze pomogli mi sprawy-techniczne-t47607-360.html#p1919225 :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 24.11.2017 15:59

travel napisał(a):Baaardzo proszę o uzupełnienie zdjęć z Sutivanu :)

Nie wiem co wybrać na wrzesień 2018 : Supetar czy Sutivan ?


Ja byłam we wrześniu w Sutivanie i byłam bardzo zadowolona.
W Supetrarze więcej możliwości np na wieczór, ale nam te 4 knajpki w Sutivanie wystarczyły.Ale my byliśmy tylko 5 dni, możliwe,że przez dwa tygodnie zapragnęlibyśmy więcej różnorodności :)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 24.11.2017 16:28

travel napisał(a):Może opiszę swoje upodobania (...)

No nic, potrzeba teraz jakiegoś kreatywnego człowieka, który naszkicuje kartografię, topografię, zagospodarowanie przestrzenne oraz wizualizację architektoniczną.
Potrzebujemy także muzyka oraz restauratora.
Travel to tylko żarcik :).
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 28.11.2017 20:37

Habanero napisał(a):Jeszcze kilka tygodni temu miałem taką samą zagwozdkę :wink:
Na szczęście Starzy Wyjadacze pomogli mi sprawy-techniczne-t47607-360.html#p1919225 :papa:

Dziękuję. To na koniec relacji zacznie się tworzenie spisu treści...
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 29.11.2017 17:47

Abakus68 napisał(a):
Habanero napisał(a):Jeszcze kilka tygodni temu miałem taką samą zagwozdkę :wink:
Na szczęście Starzy Wyjadacze pomogli mi sprawy-techniczne-t47607-360.html#p1919225 :papa:

Dziękuję. To na koniec relacji zacznie się tworzenie spisu treści...


Dobry pomysł ze spisem treści :idea: . Gdyby nie awaria serwera, to nie wiem kiedy nabyłbym tę umiejętność :wink:

Povlja - 11 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-150.html#p1897455
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 29.11.2017 21:32

Miałam pisać u siebie ale rozsiadłam się i przeczytałam jeszcze raz miejsce, do którego doszłam jeszcze przed moimi wakacjami :wink: Więc teraz pamiętam wszystko i czekam na ciąg dalszy z wgranymi zdjęciami :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.11.2017 11:01

wiolek_lp napisał(a):Miałam pisać u siebie ale rozsiadłam się i przeczytałam jeszcze raz miejsce, do którego doszłam jeszcze przed moimi wakacjami :wink: Więc teraz pamiętam wszystko i czekam na ciąg dalszy z wgranymi zdjęciami :mrgreen:

I już, specjalnie dla Ciebie, następny odcinek :smo:

Sutivan, obwodnica, Ul. Domovinskog Rata i nasz apartament - 11 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-150.html#p1897741
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 30.11.2017 14:03

Habanero napisał(a):
Sutivan, obwodnica, Ul. Domovinskog Rata i nasz apartament - 11 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-150.html#p1897741


Ciekawy apartament , mógłbyś podesłać mi namiary na PW ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone