Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.11.2017 11:24

piotrf napisał(a):
Tak trzymaj , twardym trza być 8) :mrgreen:

Pozdrawiam
Piotr

Będę :mrgreen:



słoma79 napisał(a):do tej pory Pag skutecznie ignorowałem jako kierunek wakacyjny...ale zaczynam zmieniać zdanie :mrgreen: no i szacun za odbudowę początku :D


Pag trzeba zobaczyć. Żaden widok w Chorwacji nie zrobił na mnie takiego wrażenia, a widziałem tylko skrawek tej niesamowitej wyspy :(

gusia-s napisał(a):...... Kilka innych miejsc w Cro tzw. Top One niestety w moich oczach nie wytrzymują konkurencji z Pagusem :P


Top One na zdjęciach wyglądają 8O a potem jest :?
Pag wygląda na zdjęciach :? a potem jest 8O
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.11.2017 12:03

Habanero napisał(a): ... Pag trzeba zobaczyć. Żaden widok w Chorwacji nie zrobił na mnie takiego wrażenia, a widziałem tylko skrawek tej niesamowitej wyspy :(
gusia-s napisał(a):...... Kilka innych miejsc w Cro tzw. Top One niestety w moich oczach nie wytrzymują konkurencji z Pagusem :P
Top One na zdjęciach wyglądają 8O a potem jest :?
Pag wygląda na zdjęciach :? a potem jest 8O

Mnie zauroczył właśnie po fotkach, od pierwszego wejrzenia choć właściwie nie jakość tych fotek czy szczególne wykadrowane ujęcia miały wpływ na to zauroczenie. Bardziej charakter wyspy, jej odmienność, nagość skał na tle granatu Jadrana i Velebitu. No po prostu ten księżycowy krajobraz, a że do tego ma taki wybór plaż to dodatkowy atut. Poza tym nadal w porównaniu do innych miejsc nie ma tam tłumów, z małymi wyjątkami :wink: . Można upolować zaciszną zatoczkę dla siebie lub dzieloną w niewielkim towarzystwie. Ale popularność wyspy rośnie, porównując najsłynniejsze chyba Rucice i Beritnice z 2013 r. a tegoroczne to widzę znaczny przyrost.
Drugim takim miejscem jest dla mnie wyspa Krk i okolice Starej Baśki. Też łysawo, też piękne bezludne plaże a kolor i przejrzystość wody na najwyższym poziomie :) Muszę się przyznać, że jednak tegoroczny Brać aż tak na mnie nie podziałał, choć w kategorii miasteczek oczywiście bije na głowę Pag i Krk ale w kategorii plaż nie. Ma co prawda kilka ładnych na południowej stronie wyspy ale są trudno dostępne. Murvica bardzo ładna lecz podobnie jak Rucica czy Beritnica już jest bardzo zatłoczona co mnie nie dziwi zresztą :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.11.2017 12:12

gusia-s
Mnie zauroczył właśnie po fotkach, od pierwszego wejrzenia choć właściwie nie jakość tych fotek czy szczególne wykadrowane ujęcia miały wpływ na to zauroczenie. Bardziej charakter wyspy, jej odmienność, nagość skał na tle granatu Jadrana i Velebitu. No po prostu ten księżycowy krajobraz,


Z ust mi to wyjęłaś..

Muszę się przyznać, że jednak tegoroczny Brać aż tak na mnie nie podziałał,


A ja się tajniaczyłam z takimi odczuciami.... :roll:

Tzn. piękny jest Brač - głównie miasteczkowo, przyroda mniej mnie zachwyciła po doświadczeniach z innymi wyspami.
Dobrze ,że na góry na głównym lądzie można z niego popatrywać, bo na samej wyspie to nie jest zbyt górzyście.Ale i tak tam wrócę, aby dokończyć sprawy :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.11.2017 12:45

gusia-s napisał(a):Mnie zauroczył właśnie po fotkach, od pierwszego wejrzenia choć właściwie nie jakość tych fotek czy szczególne wykadrowane ujęcia miały wpływ na to zauroczenie. Bardziej charakter wyspy, jej odmienność, nagość skał na tle granatu Jadrana i Velebitu. No po prostu ten księżycowy krajobraz, a że do tego ma taki wybór plaż to dodatkowy atut.

Oglądając zdjęcia Pagu miałem wiele obaw, jak zresztą wiele osób na forum. Zadawałem sobie pytania: Czy dojazdy do plaż nie będą wkurzające ? Czy na tej patelni bez cienia nie usmażymy się ? Tam się chyba nawet pospacerować nie da ?
Zawsze plażę chcieliśmy mieć pod nosem, a tutaj tylko auto wchodzi w grę :roll: , chyba lepiej nie ryzykować, itd.
Jednak gdy moja żona zobaczyła Pag na zdjęciach, namówiła mnie :hut: , żebyśmy tam pojechali chociaż na parę dni.
I jak tu nie wierzyć w kobiecy instynkt :D

P.S.
Ja zachwycałem się Złotym Rogiem na filmach i chwaliłem się że zobaczymy najpiękniejszą plażę w Chorwacji .
Myliłem się :oops:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.11.2017 13:02

gusia-s napisał(a): Drugim takim miejscem jest dla mnie wyspa Krk i okolice Starej Baśki. Też łysawo, też piękne bezludne plaże a kolor i przejrzystość wody na najwyższym poziomie :)

Po tegorocznej wizycie potwierdzam. :wink: Muszę jednak też powiedzieć, że reszta wyspy Krk niczego mi nie urwała... :? Natomiast okolice Starej Baški przypominały mi to, co w Cro było najlepszego: jasne skały Pagu, schodzące do morza wzgórza trochę jak w Dalmacji, plaże z urokliwymi otoczakami i przejrzysta woda prawie jak na Hvarze. :wink: Tylko pogoda była taka... inna... :| Może miałam po prostu pecha. :roll:

Przepływałam też wzdłuż "zielonej" strony Rabu (roślinność i urokliwe zatoczki jak w Dalmacji :wink: ) i zwiedzałam miasto Rab - pierwsza klasa! :) Co do reszty wyspy nie wypowiadam się...

Za Pagiem z jego oszałamiającymi widokami i ustronnymi plażami czasami tęsknię, bo takiego spokoju jak tam już nigdy później nie znalazłam... za Hvarem z niesamowitym zapachem pinii i mnóstwem zatok też... po miasteczkach Brača i stokach Vidovej chętnie bym pochodziła... ale na razie muszę od Cro odpocząć. :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.11.2017 14:44

Vidova Gora, Zlatni Rat, Murvica, Bol - 8 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-105.html#p1893815

Plaże zachodniego Supetaru ( Vela Luka ) - 8 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-105.html#p1894425
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.11.2017 10:17

Splitska, Postira - 9 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-120.html#p1895629

Plaże zachodniego Supetaru, plaża Mutnik - 9 str. relacji supetar-sutivan-pag-wm-t52855-120.html#p1896530
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.11.2017 11:03

Widzę Konrad że pracujesz nad edycją :lol:
Pracuj, pracuj, bo depczę Ci po piętach :wink:

Te lazurki boskie :hearts:

Fotki prosto z aparatu, czy dodałeś trochę kolorków ?
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 17.11.2017 00:07

sdolas napisał(a):Widzę Konrad że pracujesz nad edycją :lol:
Pracuj, pracuj, bo depczę Ci po piętach :wink:

Te lazurki boskie :hearts:

Fotki prosto z aparatu, czy dodałeś trochę kolorków ?


Edytuję, kopiuję, wklejam, wycinam, błędy poprawiam, no praca pali mi się w rękach :mrgreen:
Lazurki były tam bardzo piękne, a zdjęcia robiłem telefonem żony.
Trochę kolory podkręca, ale ja mu się tam do roboty nie mieszam :wink:
Robi wszystko sam, to bardzo honorowy smartfon :oczko_usmiech:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.11.2017 10:13

gusia-s napisał(a):Muszę się przyznać, że jednak tegoroczny Brać aż tak na mnie nie podziałał

Katerina napisał(a):A ja się tajniaczyłam z takimi odczuciami.... :roll:

No to już nas jest mała banda. :mrgreen:

Co prawda Vidowa Gora jest deczko wyższa niż Sv.Vid :wink: , ale Pag über alles , jak mawiają w Gierałtowicach. :oczko_usmiech:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 17.11.2017 10:21

Gdyby jeszcze tylko na tym Pagu, były w miarę spokojne mieściny w zalewie paskim, z apartamentami w podobnych cenach jak na Braczu, to całkiem możliwe że też bym zmienił podejście co do naszego Nr. 1 :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.11.2017 13:14

anakin napisał(a):
gusia-s napisał(a):Muszę się przyznać, że jednak tegoroczny Brać aż tak na mnie nie podziałał

Katerina napisał(a):A ja się tajniaczyłam z takimi odczuciami.... :roll:

No to już nas jest mała banda. :mrgreen:
...

Obrazek

sdolas napisał(a):Gdyby jeszcze tylko na tym Pagu, były w miarę spokojne mieściny w zalewie paskim, z apartamentami w podobnych cenach jak na Braczu, to całkiem możliwe że też bym zmienił podejście co do naszego Nr. 1 :wink:

A wiochy nie mogą być? :mrgreen: Bosana, Caska, Vidalici, Kustici, Metajna ...
Cenowo to nieznaju/niekorzystaju :mrgreen: Jak żółw zawsze ze swoim domem Obrazek
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 17.11.2017 13:57

gusia-s napisał(a):...A wiochy nie mogą być? :mrgreen: Bosana, Caska, Vidalici, Kustici, Metajna ...

Mogą być, ale ....
To są wady wyjazdu większą paczką, albo jest problem że nie ma piasku, a jak jest już piasek ....to niestety zbyt ostry :roll:
Więc znaleźć miejscówkę która odpowiada wszystkim .... :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2017 15:46

anakin napisał(a):Pag über alles , jak mawiają w Gierałtowicach. :oczko_usmiech:

Gierałtowice
-od 7 sierpnia milczą... :wink:
-od 26 września niewidoczne... :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.11.2017 16:25

sdolas napisał(a):
gusia-s napisał(a):...A wiochy nie mogą być? :mrgreen: Bosana, Caska, Vidalici, Kustici, Metajna ...

Mogą być, ale ....
To są wady wyjazdu większą paczką, albo jest problem że nie ma piasku, a jak jest już piasek ....to niestety zbyt ostry :roll:
Więc znaleźć miejscówkę która odpowiada wszystkim .... :oczko_usmiech:

Eeee tam ... toz nie jedzie się na Pag by na d..e siedzieć :roll: .
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ... dlatego wolę jednak nie jeździć większą paczką :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone