Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 30.10.2018 15:35

Witam wszystkich miłośników :) Może pomożecie mi wybrać miejscowość na wrześniowy urlop ? Szukamy totalnego zadupia z dzikimi plażami, dobrze by było,żeby na miejscu była jakaś pekara, stragan z warzywami i owocami u co najważniejsze - żeby można było wybrać się tam z psem. Rok temu byliśmy w Bosanie na Pagu, w tym roku -Ivan Dolac na wyspie Hvar. Ze wszystkich miejscowości najbardziej urzekła nas jedna, wyjatkowa, na końcu świata - Gromin Dolac :) Szukamy czegoś podobnego. Średnio co drugi dzień wsiadamy w auto i zwiedzamy wyspę,więc nie zależy nam na sklepach, konobach... Biorę pod uwagę właśnie Brac, ewentualnie Peljesac. Tam nas jeszcze nie było. Myślałam o Murvicy...
Ostatnio edytowano 30.10.2018 19:43 przez nikaaa_87, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2018 15:48

Na pierwszej stronie są relacje - poczytaj, może coś sama wybierzesz po lekturze.
Ewentualnie wpadnij
tutaj >>> klub-milosnikow-povlji-t52121.html
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 30.10.2018 17:00

nikaaa_87 napisał(a):Witam wszystkich miłośników :) Może pomożecie mi wybrać miejscowość na wrześniowy urlop ? Szukamy totalnego zadupia z dzikimi plażami, dobrze by było,żeby na miejscu była jakaś pekara, stragan z warzywami i owocami u co najważniejsze - żeby można było wybrać się tam z psem. Rok temu byliśmy w Bosanie na Pagu, w tym roku -Ivan Dolac na wyspie Hvar. Ze wszystkich miejscowości najbardziej urzekła nas jedna, wyjatkowa, na końcu świata - Gromin Dolac :) Szukamy czegoś podobnego. Średnio co drugi dzień wsiadamy w auto i zwiedzamy wyspę,więc nie zależy nam na sklepach, konobach... Biorę pod uwagę właśnie Brac, ewentualnie Peljesac. Tam nas jeszcze nie było.

Brać- Splitska. Cudnie położone zadupie. :D
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 30.10.2018 17:29

nikaaa_87 napisał(a):Witam wszystkich miłośników :) Może pomożecie mi wybrać miejscowość na wrześniowy urlop ? Szukamy totalnego zadupia z dzikimi plażami, dobrze by było,żeby na miejscu była jakaś pekara, stragan z warzywami i owocami u co najważniejsze - żeby można było wybrać się tam z psem. Rok temu byliśmy w Bosanie na Pagu, w tym roku -Ivan Dolac na wyspie Hvar. Ze wszystkich miejscowości najbardziej urzekła nas jedna, wyjatkowa, na końcu świata - Gromin Dolac :) Szukamy czegoś podobnego. Średnio co drugi dzień wsiadamy w auto i zwiedzamy wyspę,więc nie zależy nam na sklepach, konobach... Biorę pod uwagę właśnie Brac, ewentualnie Peljesac. Tam nas jeszcze nie było.



lobbuje Povlje :) bardzo urocza mała miescinka, znajdziesz tam wszystko czego szukasz!
Rozglądnij się w rejonie Tićija Luka za kwaterą - rok temu w tych okolicach byliśmy tez z psiakiem.... też mu się podobało:)
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 04.11.2018 18:43

Czy możecie polecić sprawdzone apartementy 2szt w konfiguracji 2+1? Nalepiej w Sutivanie, ale jestesmy otwarci na inną ciekawą miejscowości (w miarę spokojną, ale żeby było kilka miejsc z dobrym jedzonkiem i kawką). Dobrze aby był niedaleko plaży.
Biję się z myślami czy jechać autem do cro, czy z biurem do grecji :)
Najlepiej jakieś umiarkowane ceny 50-70euro/ap, czy wogóle takie ceny są realne? Coraz częściej widzę okolice 90E :(
Z góry dziękuję za propozycje.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 05.11.2018 20:08

MrOwA napisał(a):Czy możecie polecić sprawdzone apartamenty 2szt w konfiguracji 2+1? Nalepiej w Sutivanie,

Pewno kilka propozycji już w tym wątku można znaleźć, że o innych relacjach nie wspomnę ale dla ułatwienia po raz kolejny polecę lokal u Luizy Dwukrotnie w nim urlopowałem i jak zdrowie pozwoli będę wpadał tam co roku :) Niczego co prawda nie urywa ale jak dla mnie jest w sam raz. Powodzenia w poszukiwaniach, Brač jest warta pozwiedzania :hut: :papa:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 26.11.2018 04:05

Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 30.11.2018 01:01

MrOwA napisał(a):Czy możecie polecić sprawdzone apartementy 2szt w konfiguracji 2+1? Nalepiej w Sutivanie, ale jestesmy otwarci na inną ciekawą miejscowości (w miarę spokojną, ale żeby było kilka miejsc z dobrym jedzonkiem i kawką). Dobrze aby był niedaleko plaży.
Biję się z myślami czy jechać autem do cro, czy z biurem do grecji :)
Najlepiej jakieś umiarkowane ceny 50-70euro/ap, czy wogóle takie ceny są realne? Coraz częściej widzę okolice 90E :(
Z góry dziękuję za propozycje.

http://www.villadinkasutivan.hr/en/ w tym roku 60eur.
zip20
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zip20 » 05.12.2018 11:05

MrOwA napisał(a):Czy możecie polecić sprawdzone apartementy 2szt w konfiguracji 2+1? Nalepiej w Sutivanie, ale jestesmy otwarci na inną ciekawą miejscowości (w miarę spokojną, ale żeby było kilka miejsc z dobrym jedzonkiem i kawką). Dobrze aby był niedaleko plaży.
Biję się z myślami czy jechać autem do cro, czy z biurem do grecji :)
Najlepiej jakieś umiarkowane ceny 50-70euro/ap, czy wogóle takie ceny są realne? Coraz częściej widzę okolice 90E :(
Z góry dziękuję za propozycje.


Powiem że bardzo ciężko będzie znaleźć w sezonie, mi się udało 50E za 2 dorosłych i 2 dzieci, byłem mega zadowolony blisko plaży ale apartament na ten rok obłożony po za jednym tygodniem. Czysto i schludnie dla rodzinki z dziećmi OK
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.12.2018 15:29

Tak sobie dzisiaj wyczytałem ;) https://www.brac-online.com.hr/2018/12/ ... arska.html
Czyli z Nerežišćy do Farskiej zrobili asfalt. Kilaka razy jechałem tam szutrową drogą. Ciekawe czy zrobią aż do Murvicy, mam nadzieję że nie 8)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 29.12.2018 16:19

dids76 napisał(a):Tak sobie dzisiaj wyczytałem ;) https://www.brac-online.com.hr/2018/12/ ... arska.html
Czyli z Nerežišćy do Farskiej zrobili asfalt. Kilaka razy jechałem tam szutrową drogą. Ciekawe czy zrobią aż do Murvicy, mam nadzieję że nie 8)

Zjeżdżałeś do Farskiej tymi zawijasami 8O
Bo chyba o tę drogę chodzi ?
https://www.google.com/maps/dir/Nere%C5 ... 694892!3e0
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 29.12.2018 16:52

Habanero napisał(a):
dids76 napisał(a):Tak sobie dzisiaj wyczytałem ;) https://www.brac-online.com.hr/2018/12/ ... arska.html
Czyli z Nerežišćy do Farskiej zrobili asfalt. Kilaka razy jechałem tam szutrową drogą. Ciekawe czy zrobią aż do Murvicy, mam nadzieję że nie 8)

Zjeżdżałeś do Farskiej tymi zawijasami 8O
Bo chyba o tę drogę chodzi ?
https://www.google.com/maps/dir/Nere%C5 ... 694892!3e0


8O 8O Ciekawe czy właśnie te zawijasy wyasfaltowali?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.12.2018 17:39

Habanero napisał(a):
dids76 napisał(a):Tak sobie dzisiaj wyczytałem ;) https://www.brac-online.com.hr/2018/12/ ... arska.html
Czyli z Nerežišćy do Farskiej zrobili asfalt. Kilaka razy jechałem tam szutrową drogą. Ciekawe czy zrobią aż do Murvicy, mam nadzieję że nie 8)

Zjeżdżałeś do Farskiej tymi zawijasami 8O
Bo chyba o tę drogę chodzi ?
https://www.google.com/maps/dir/Nere%C5 ... 694892!3e0

Zjeżdżałem, ale nie autem tylko qadem :oczko_usmiech:
Co roku wypożyczamy żeby pojeździć po drogach gdzie autem bym nie wiechał :oczko_usmiech:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 02.02.2019 00:28

A tym czasem Zlatni Rat się nam zmienia :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.02.2019 10:07

Strasznie go pogięło :mrgreen:
No ale ... Wróci zapewne do formy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 128
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone