Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 25.05.2019 19:06

AdamZ napisał(a):Z tego co pamiętam z jedynego spaceru jaki odbyliśmy wzdłuż wybrzeża Supetaru, kierując się na zachód można znaleźć solidniejsze nabrzeże. Gdyby Was poniosło nieco dalej na wschód to polecam plażę Lovrečina (między Postirą i Pučišće) gdzie brzeg jest idealny dla potrzebujących płaskiego i twardego podłoża.

DSC02801mini.jpg

Z dnem to już trochę gorzej bo piaszczyste ale można chociaż zasiąść na murku albo na schodach i zamoczyć stopy.
Dużo zdrowia synowi życzę i udanego wyjazdu :hut:


bardzo dziękuję za życzenia :), już patrzę :)
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 09.06.2019 13:52

powiedzcie mi proszę, czy w Supetarze da sie jeździć na rolkach, chodzi mi o trening wytrzymałościowy godzinny z rana, gdzie może jeszcze nie będzie dużo ludzi? jest miejsce?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.06.2019 21:16

jolcix napisał(a):powiedzcie mi proszę, czy w Supetarze da sie jeździć na rolkach, chodzi mi o trening wytrzymałościowy godzinny z rana, gdzie może jeszcze nie będzie dużo ludzi? jest miejsce?
Oczywiście, np. od promu w kierunku Sutivan przy morzu do kompleksu hotelowego i spowrotem, to jest ok. 2 km więc pewnie kilka rundek.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 10.06.2019 06:04

gusia-s napisał(a):
jolcix napisał(a):powiedzcie mi proszę, czy w Supetarze da sie jeździć na rolkach, chodzi mi o trening wytrzymałościowy godzinny z rana, gdzie może jeszcze nie będzie dużo ludzi? jest miejsce?
Oczywiście, np. od promu w kierunku Sutivan przy morzu do kompleksu hotelowego i spowrotem, to jest ok. 2 km więc pewnie kilka rundek.


dziękuję ślicznie :)
matex3434
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) matex3434 » 10.06.2019 14:01

Witajcie,

przejrzałem ostatnie kilkanaście stron tematu ale nie znalazłem odpowiedzi. Chciałbym się upewnić w jednej sprawie. Ruszamy z Wiednia w niedzielę 23/06 z samego rana. W Splicie przypuszczam, że będziemy ok godz 16. Czy bilety na Brać wg Was lepiej kupić teraz online i tylko od razu ustawić się autem w kolejce? Może ktoś potwierdzić, ze bilety kupione przez internet ważne są cały dzień (a nie na konkretną godzinę)? Czy też może są tam tez inni przewoźnicy niż Jadrolinija i lepiej szukać biletów już na miejscu? Będę wdzięczny za informację gdyż będziemy tam dosyć późno i nie chcę reszty dnia tracić na stanie w kolejce ;)
Dziękuję
Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.06.2019 14:53

Bilety kupione online są ważne cały dzień i nie dają gwarancji że zmieścisz się na ten prom który zaznaczyłeś :wink:
Zawsze kupuję bilety na miejscu w porcie.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 10.06.2019 15:10

Z Bracem nie ma problemu, promy do Supetara pływają co chwila. Jak nie na ten, to na następny się zmieścisz. Nie ma więc znaczenia, czy kupisz online, czy w porcie.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 10.06.2019 16:19

Jeśli chcesz mieć zagwarantowany bilet na dany prom na Brać to tylko z Makarskiej.
Tam możesz kupić bilet on-line na konkretna godzinę
matex3434
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) matex3434 » 10.06.2019 22:50

Dzięki za odpowiedzi. Właśnie o to chodzi, że nie chce kupować na konkretną godzinę. jadąc tyle godzin w trasie różnie może być i wolę elastyczne godziny ;) w takim razie będę kupował na miejscu
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 11.06.2019 19:48

Bilet ważny jest cały dzień, bez względu na godzinę.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 13.06.2019 06:31

W Supetarze koło ronda obok konzumu chyba budują kolejny supermarket - równie wielki :? :evil:

A to na zachętę. Te kolory , zapachy, morza szum, ptaków śpiew. W Sutivanie czerwiec jest cudowny :hearts:
PhotoEditor_20190613_071202052_resize_58.jpg
:papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2019 15:56

travel napisał(a):W Supetarze koło ronda obok konzumu chyba budują kolejny supermarket - równie wielki :? :evil:
Gdybyś przypadkiem była w zatoce Babin Laž za Supetarem w kierunku na Splitską rzuć proszę okiem na postęp budowy kempingu przy tej zatoce.
Cały czas mam nadzieję, że wyrobią się wcześniej z otwarciem niż dopiero w zapowiadanym sierpniu :(
Może domki będą mieli nie gotowe a z częścią kempingową im uda się wcześniej.
Chętnie bym wpadła na ten kemping, troszkę dalej z niego do miasta niż z Watermana ale stanowiska kempingowe mają bliżej morza i plaża też fajniejsza.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 13.06.2019 19:38

gusia-s napisał(a):
travel napisał(a):W Supetarze koło ronda obok konzumu chyba budują kolejny supermarket - równie wielki :? :evil:
Gdybyś przypadkiem była w zatoce Babin Laž za Supetarem w kierunku na Splitską rzuć proszę okiem na postęp budowy kempingu przy tej zatoce.
Cały czas mam nadzieję, że wyrobią się wcześniej z otwarciem niż dopiero w zapowiadanym sierpniu :(
Może domki będą mieli nie gotowe a z częścią kempingową im uda się wcześniej.
Chętnie bym wpadła na ten kemping, troszkę dalej z niego do miasta niż z Watermana ale stanowiska kempingowe mają bliżej morza i plaża też fajniejsza.


Może uda mi się wyciągnąć siebie i małża z Sutivanu i tam zerknąć:mrgreen:
Na razie nic mi się nie chce i dobrze mi z tym :D

Przy okazji mam pytanie czy te obiadokolacje za 80 kun w Sunset Point Restaurant na kempingu Waterman Beach Vilage są tylko dla mieszkańców kempingu , czy może osoby z zewnątrz też mogą z tego skorzystać?

I specjalnie dla Ciebie temperatury mora w Sutivanie:
- godz.11.30 - 21 stopni
-godz.15.00 - 23 stopnie
-godz.17.30 - 22 stopnie

szału nie ma , ale szybko się przyzwyczaiłam i nic mi w wodzie nie drętwiało :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2019 21:02

travel napisał(a): Może uda mi się wyciągnąć siebie i małża z Sutivanu i tam zerknąć...
Super by było :)

travel napisał(a): Przy okazji mam pytanie czy te obiadokolacje za 80 kun w Sunset Point Restaurant na kempingu Waterman Beach Vilage są tylko dla mieszkańców kempingu , czy może osoby z zewnątrz też mogą z tego skorzystać?
Myślę, że można. Co prawda każdy mieszkaniec kemp. dostaje opaskę ale nie sądzę aby na to patrzyli. Opaski są bardziej po to żeby móc korzystać z basenów na terenie hotelu.
Do knajpy wchodzisz, płacisz i jesz.
Nie wiem czy ceny w tym roku są takie same.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 14.06.2019 19:22

travel napisał(a): A to na zachętę. Te kolory , zapachy, morza szum, ptaków śpiew. W Sutivanie czerwiec jest cudowny :hearts:

Dzięki za zachętę, równo za tydzień tam wyruszam więc jeszcze trochę muszę wytrzymać :mrgreen:
Ciekawym czy te afrykańskie temperatury wrócą na swoje miejsce do czasu mojego przyjazdu.
Zazdraszczam Sutivanowych zatoczek i odliczam DDW :hut:
A w międzyczasie na Sutivańskiej stronie śledzę co miasteczko planuje w najbliższych dniach:
PROGRAM STIVANSKOG LITA 2019. ZA LIPANJ // EVENTS IN SUTIVAN IN JUNE 2019.
15.06.2019. Ursula trio – glazba uživo * live music
18.06.2019. Island living i B bend – sajam otočnih proizvoda uz ribarske večeri i promenadni nastup * Handmade and agriculture products from island of Brač, fishermans night and a live music
21.06.2019. Put oko svijeta, Produkcija Z – lutkarska predstava za djecu * Children puppet show
22.06.2019. Završni nastup baletnog studia Renata povodom kraja školske godine * Children ballet performance
23.06.2019. Užežin Sv.Ivana * St.John ceremony by the St. John church
24.06.2019. Glazba na rivi - Dan općine * Live music in the port celebrating the Day of municipality of Sutivan
26.06.2019. Klapa Pastura, promenadni nastup po rivi * Dalmatian a capella group in the harbour
30.06.2019. Otvaranje izložbe Jakov Budeš – Art galery (do 08.07.) * Opening an exhibition in Art galery (until 08.07.)
30.06.- 03.07.2019. FOTO RADIONICA ˝SVIJET U BOJAMA˝ - besplatno za sudionike ( photography workshop ˝A coloured world˝ - free for participants )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 131
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone