Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 25.05.2019 19:06

AdamZ napisał(a):Z tego co pamiętam z jedynego spaceru jaki odbyliśmy wzdłuż wybrzeża Supetaru, kierując się na zachód można znaleźć solidniejsze nabrzeże. Gdyby Was poniosło nieco dalej na wschód to polecam plażę Lovrečina (między Postirą i Pučišće) gdzie brzeg jest idealny dla potrzebujących płaskiego i twardego podłoża.

DSC02801mini.jpg

Z dnem to już trochę gorzej bo piaszczyste ale można chociaż zasiąść na murku albo na schodach i zamoczyć stopy.
Dużo zdrowia synowi życzę i udanego wyjazdu :hut:

bardzo dziękuję za życzenia :), już patrzę :)
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 09.06.2019 13:52

powiedzcie mi proszę, czy w Supetarze da sie jeździć na rolkach, chodzi mi o trening wytrzymałościowy godzinny z rana, gdzie może jeszcze nie będzie dużo ludzi? jest miejsce?
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.06.2019 21:16

jolcix napisał(a):powiedzcie mi proszę, czy w Supetarze da sie jeździć na rolkach, chodzi mi o trening wytrzymałościowy godzinny z rana, gdzie może jeszcze nie będzie dużo ludzi? jest miejsce?
Oczywiście, np. od promu w kierunku Sutivan przy morzu do kompleksu hotelowego i spowrotem, to jest ok. 2 km więc pewnie kilka rundek.
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 10.06.2019 06:04

gusia-s napisał(a):
jolcix napisał(a):powiedzcie mi proszę, czy w Supetarze da sie jeździć na rolkach, chodzi mi o trening wytrzymałościowy godzinny z rana, gdzie może jeszcze nie będzie dużo ludzi? jest miejsce?
Oczywiście, np. od promu w kierunku Sutivan przy morzu do kompleksu hotelowego i spowrotem, to jest ok. 2 km więc pewnie kilka rundek.

dziękuję ślicznie :)
matex3434
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) matex3434 » 10.06.2019 14:01

Witajcie,

przejrzałem ostatnie kilkanaście stron tematu ale nie znalazłem odpowiedzi. Chciałbym się upewnić w jednej sprawie. Ruszamy z Wiednia w niedzielę 23/06 z samego rana. W Splicie przypuszczam, że będziemy ok godz 16. Czy bilety na Brać wg Was lepiej kupić teraz online i tylko od razu ustawić się autem w kolejce? Może ktoś potwierdzić, ze bilety kupione przez internet ważne są cały dzień (a nie na konkretną godzinę)? Czy też może są tam tez inni przewoźnicy niż Jadrolinija i lepiej szukać biletów już na miejscu? Będę wdzięczny za informację gdyż będziemy tam dosyć późno i nie chcę reszty dnia tracić na stanie w kolejce ;)
Dziękuję
Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.06.2019 14:53

Bilety kupione online są ważne cały dzień i nie dają gwarancji że zmieścisz się na ten prom który zaznaczyłeś :wink:
Zawsze kupuję bilety na miejscu w porcie.
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 10.06.2019 15:10

Z Bracem nie ma problemu, promy do Supetara pływają co chwila. Jak nie na ten, to na następny się zmieścisz. Nie ma więc znaczenia, czy kupisz online, czy w porcie.
ELIMAR
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 10.06.2019 16:19

Jeśli chcesz mieć zagwarantowany bilet na dany prom na Brać to tylko z Makarskiej.
Tam możesz kupić bilet on-line na konkretna godzinę
matex3434
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) matex3434 » 10.06.2019 22:50

Dzięki za odpowiedzi. Właśnie o to chodzi, że nie chce kupować na konkretną godzinę. jadąc tyle godzin w trasie różnie może być i wolę elastyczne godziny ;) w takim razie będę kupował na miejscu
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 11.06.2019 19:48

Bilet ważny jest cały dzień, bez względu na godzinę.
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 13.06.2019 06:31

W Supetarze koło ronda obok konzumu chyba budują kolejny supermarket - równie wielki :? :evil:

A to na zachętę. Te kolory , zapachy, morza szum, ptaków śpiew. W Sutivanie czerwiec jest cudowny :hearts:
PhotoEditor_20190613_071202052_resize_58.jpg
:papa:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2019 15:56

travel napisał(a):W Supetarze koło ronda obok konzumu chyba budują kolejny supermarket - równie wielki :? :evil:
Gdybyś przypadkiem była w zatoce Babin Laž za Supetarem w kierunku na Splitską rzuć proszę okiem na postęp budowy kempingu przy tej zatoce.
Cały czas mam nadzieję, że wyrobią się wcześniej z otwarciem niż dopiero w zapowiadanym sierpniu :(
Może domki będą mieli nie gotowe a z częścią kempingową im uda się wcześniej.
Chętnie bym wpadła na ten kemping, troszkę dalej z niego do miasta niż z Watermana ale stanowiska kempingowe mają bliżej morza i plaża też fajniejsza.
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 13.06.2019 19:38

gusia-s napisał(a):
travel napisał(a):W Supetarze koło ronda obok konzumu chyba budują kolejny supermarket - równie wielki :? :evil:
Gdybyś przypadkiem była w zatoce Babin Laž za Supetarem w kierunku na Splitską rzuć proszę okiem na postęp budowy kempingu przy tej zatoce.
Cały czas mam nadzieję, że wyrobią się wcześniej z otwarciem niż dopiero w zapowiadanym sierpniu :(
Może domki będą mieli nie gotowe a z częścią kempingową im uda się wcześniej.
Chętnie bym wpadła na ten kemping, troszkę dalej z niego do miasta niż z Watermana ale stanowiska kempingowe mają bliżej morza i plaża też fajniejsza.

Może uda mi się wyciągnąć siebie i małża z Sutivanu i tam zerknąć:mrgreen:
Na razie nic mi się nie chce i dobrze mi z tym :D

Przy okazji mam pytanie czy te obiadokolacje za 80 kun w Sunset Point Restaurant na kempingu Waterman Beach Vilage są tylko dla mieszkańców kempingu , czy może osoby z zewnątrz też mogą z tego skorzystać?

I specjalnie dla Ciebie temperatury mora w Sutivanie:
- godz.11.30 - 21 stopni
-godz.15.00 - 23 stopnie
-godz.17.30 - 22 stopnie

szału nie ma , ale szybko się przyzwyczaiłam i nic mi w wodzie nie drętwiało :papa:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2019 21:02

travel napisał(a): Może uda mi się wyciągnąć siebie i małża z Sutivanu i tam zerknąć...
Super by było :)

travel napisał(a): Przy okazji mam pytanie czy te obiadokolacje za 80 kun w Sunset Point Restaurant na kempingu Waterman Beach Vilage są tylko dla mieszkańców kempingu , czy może osoby z zewnątrz też mogą z tego skorzystać?
Myślę, że można. Co prawda każdy mieszkaniec kemp. dostaje opaskę ale nie sądzę aby na to patrzyli. Opaski są bardziej po to żeby móc korzystać z basenów na terenie hotelu.
Do knajpy wchodzisz, płacisz i jesz.
Nie wiem czy ceny w tym roku są takie same.
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 14.06.2019 19:22

travel napisał(a): A to na zachętę. Te kolory , zapachy, morza szum, ptaków śpiew. W Sutivanie czerwiec jest cudowny :hearts:

Dzięki za zachętę, równo za tydzień tam wyruszam więc jeszcze trochę muszę wytrzymać :mrgreen:
Ciekawym czy te afrykańskie temperatury wrócą na swoje miejsce do czasu mojego przyjazdu.
Zazdraszczam Sutivanowych zatoczek i odliczam DDW :hut:
A w międzyczasie na Sutivańskiej stronie śledzę co miasteczko planuje w najbliższych dniach:
PROGRAM STIVANSKOG LITA 2019. ZA LIPANJ // EVENTS IN SUTIVAN IN JUNE 2019.
15.06.2019. Ursula trio – glazba uživo * live music
18.06.2019. Island living i B bend – sajam otočnih proizvoda uz ribarske večeri i promenadni nastup * Handmade and agriculture products from island of Brač, fishermans night and a live music
21.06.2019. Put oko svijeta, Produkcija Z – lutkarska predstava za djecu * Children puppet show
22.06.2019. Završni nastup baletnog studia Renata povodom kraja školske godine * Children ballet performance
23.06.2019. Užežin Sv.Ivana * St.John ceremony by the St. John church
24.06.2019. Glazba na rivi - Dan općine * Live music in the port celebrating the Day of municipality of Sutivan
26.06.2019. Klapa Pastura, promenadni nastup po rivi * Dalmatian a capella group in the harbour
30.06.2019. Otvaranje izložbe Jakov Budeš – Art galery (do 08.07.) * Opening an exhibition in Art galery (until 08.07.)
30.06.- 03.07.2019. FOTO RADIONICA ˝SVIJET U BOJAMA˝ - besplatno za sudionike ( photography workshop ˝A coloured world˝ - free for participants )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 131
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019