Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Sarajewa

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 14.05.2019 19:35

piekara114 napisał(a):Dzięki. Ja jestem nastawiona na pierwsze spotkanie i zwiedzanie. Auta nie chcę ruszać w tym czasie (2 noce).

Na 2 noce racja, ja jak niestety tylko 1 noc, więc przy wymeldowaniu rano i tak trzeba było by gdzieś auto zostawić :wink:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 15.05.2019 19:44

piekara114 napisał(a):Dzięki. Jak tam na Krecie? bo accu pokazuje bardziej wiosnę niż lato...

Hejka :D
Takie pytanko na szybko, przemyciłaś jakieś muszelki w samolocie z Grecji? Czy lepiej nie ryzykować?
Z góry dzięki :papa:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 19.05.2019 16:43

Przez przypadek trafiłam na app, z którego widok wbił mnie w ziemię 8-O Jest niespełna 1,5 km pieszo od Sebilj, ma prywatny parking, 2 sypialnie i dobrą, chociaż nie najniższą cenę - 45 e za naszą 4 w sierpniu. Jak zobaczyłam widok z balkonu zmieniłam nasze plany na powrót i zarezerwowałam kolejną nockę w Sarajewie ! Musiałam, zwyczajnie musiałam, gdy zobaczyłam ten widok :mrgreen: Jak się sprawdzi to będę go polecać :hearts:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.06.2019 15:54

lotnikwsk napisał(a):
piekara114 napisał(a):Dzięki. Jak tam na Krecie? bo accu pokazuje bardziej wiosnę niż lato...

Hejka :D
Takie pytanko na szybko, przemyciłaś jakieś muszelki w samolocie z Grecji? Czy lepiej nie ryzykować?
Z góry dzięki :papa:

Chyba za późno, ale dopiero zauważyłam. Tak, normalnie w woreczku miałam spakowane i zero reakcji i przy locie z Krety i teraz z Aten.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.06.2019 15:56

wiolek_lp napisał(a):Przez przypadek trafiłam na app, z którego widok wbił mnie w ziemię 8-O Jest niespełna 1,5 km pieszo od Sebilj, ma prywatny parking, 2 sypialnie i dobrą, chociaż nie najniższą cenę - 45 e za naszą 4 w sierpniu. Jak zobaczyłam widok z balkonu zmieniłam nasze plany na powrót i zarezerwowałam kolejną nockę w Sarajewie ! Musiałam, zwyczajnie musiałam, gdy zobaczyłam ten widok :mrgreen: Jak się sprawdzi to będę go polecać :hearts:

Trzymam za słowo...bo Sarajewo mocno w planach.....
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2019 16:37

piekara114 napisał(a):
Trzymam za słowo...bo Sarajewo mocno w planach.....

W jakimś konkretnym terminie, czy póki co "na przyszłość"? :wink: Ten nocleg będzie ostatniego sierpnia, także jeszcze trochę czasu :roll:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.06.2019 18:32

Terminu nie ma, ale zarys jakiś jest, nawet dwa :D
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Klub Miłośników Sarajewa - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019