Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kierunek na 2019, plaża z zatoczkami i drzewami

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 13.11.2018 17:32

Stanko napisał(a):Te fotki to jest coś co jest fajne, gdzie to dokładniej ? :mrgreen: Z Orebica tam najlepiej? Trochę przypomina mi Brele

Bez tytułu.png


Te plaże są na zachód od portu w Orebiću - zaznaczyłam je na czerwono , a nasze grajdołki zaznaczyłam na zielono- od żółtej kropki do grajdołków idzie się 10min spacerkiem przyjemną promenadą. Można oczywiście tam dojechać "od góry".
Na zachód od hotelu Orsan zaczynają się plażyczki ,które pokazywała Piekara - 1,5- 2 km od portu :papa:
Marco55
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco55 » 04.12.2018 00:45

WP_20150716_006.jpg
Przylaczam sie do Travel. Orebic to fantastyczne miejsce z niepowtarzalnymi widokami. Jesli chodzi cien to i tak na ladzie jest parno i duszno. Jakakolwiek lodka z zadaszeniem, to prawdziwy rarytas i przy okazji mozna pozwiedzac wysepki. Na wodzie nie odczuwa sie tego goraca.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 04.12.2018 01:14

Te plaże są na zachód od portu w Orebiću - zaznaczyłam je na czerwono , a nasze grajdołki zaznaczyłam na zielono- od żółtej kropki do grajdołków idzie się 10min spacerkiem przyjemną promenadą. Można oczywiście tam dojechać "od góry".
Na zachód od hotelu Orsan zaczynają się plażyczki ,które pokazywała Piekara - 1,5- 2 km od portu :papa:[/quote]

Potwierdzam, też tam plażowaliśmy w 2017, super plażyczki na całej długości tej czerwonej linii, chociaż na wysokości hotelu Bellevue "wchodzi" do morza jakaś rura. :?: :hut:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kierunek na 2019, plaża z zatoczkami i drzewami - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone