Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jestem W Czarnogórze do 18.09 - chętnie odpowiem na pytania

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
oceanic123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) oceanic123 » 20.09.2011 11:27

moim skromnym zdaniem, Internet w Czarnogórze, w niejednym miejscu śmiga lepiej niż w PL. W prawie każdej knajpie w której byłem, było dostepne Wifi. Wystarczyło albo zapytać o hasło, albo spisać z rachunku. Transfer pozwalał na przyzwoite rozmowy przez Skype z kamerą. Co ciekawe, ichniejszy Internet to wiekszości "lokalna Neostrada" obsługiwana przez T-Mobile...
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 02.01.2012 21:02

Oceanic123....jeśli tu jeszcze zaglądasz, czy byłbyś tak miły i podzielił się ze mną namiarami na apartamenty, w których przebywałeś w Czarnogórze. Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam. Maciejka
tomekj69
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 25.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekj69 » 06.03.2012 20:05

Oceanic123, ja równiez proszę o kontakt :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :D
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 10.04.2012 21:03

I ja poproszę o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
DaJaRa
Cromaniak
Posty: 636
Dołączył(a): 11.05.2011
Re: Jestem W Czarnogórze do 18.09 - chętnie odpowiem na pyta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DaJaRa » 01.03.2013 19:06

W lipcu 2012 byliśmy w Czarnogórze w Baosici (Boka Kotorska) pojechaliśmy "w ciemno". Trafiliśmy na fajny apartament a co najważniejsze super gospodarzy. Domek nie stoi przy samym morzu (kilka minut spaceru), było za to mnóstwo miejsca na parkowanie i cisza. Idealny punkt wypadowy do zwiedzania a nad morzem dużo atrakcji dla dzieci. Jeżeli ktoś chce namiary na tą kwaterę to proszę podać maila.
tompie68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 04.02.2013
Re: Jestem W Czarnogórze do 18.09 - chętnie odpowiem na pyta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 12.03.2013 23:46

DaJaRa napisał(a):W lipcu 2012 byliśmy w Czarnogórze w Baosici (Boka Kotorska) pojechaliśmy "w ciemno". Trafiliśmy na fajny apartament a co najważniejsze super gospodarzy. Domek nie stoi przy samym morzu (kilka minut spaceru), było za to mnóstwo miejsca na parkowanie i cisza. Idealny punkt wypadowy do zwiedzania a nad morzem dużo atrakcji dla dzieci. Jeżeli ktoś chce namiary na tą kwaterę to proszę podać maila.

Witam. Poproszę o te namiary. Co prawda w tym roku już mamy kwaterę ale przyda się na pewno na następny rok. Mój adres to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Tomek
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Jestem W Czarnogórze do 18.09 - chętnie odpowiem na pytania - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone