Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaką rybkę kupić?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011
Re: jaką rybkę kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 26.08.2018 15:47

domi_1 napisał(a):MSC oznacza, że ryba jest ze zrównoważonych dobrze zarządzanych łowisk, niekoniecznie dzikich. A co do pytania gdzie kupić świeżo złowione ryby to możesz próbować podpytać lokalsów. Jak dobrze trafisz to powiedzą Ci prawdę.

...łowisko to łowisko...a hodowla np łososia ...to hodowla. O ile w hodowli wiesz ile masz ryby bo ja tam wsześniej umieściłeś (oczywiście minus straty) to łowisko jako obszar do życia danej populacji jest szacowany pod względem liczby ryb danej populacji i odławia się tylko jakiś procent już w przeliczeniu na tonaż z np.kilometra kwadratowego. Te z hodowli mają ASC-Aquaculture Stewardship Council.
...Wcześnie rano (jeszcze przed świtem) wypływają ściągać sieci, które to sieci zarzucili późnym wieczorem (przed zmierzchem)...da sie zauważyć czasami mniejsze i większe łódki, i gości coś tam przebierających w sieciach. Tak było w tym roku w Brist.
...powodzenia i smacznego
pozdro
fly
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014
Re: jaką rybkę kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 26.08.2018 19:21

..."Wcześnie rano (jeszcze przed świtem) wypływają ściągać sieci, które to sieci zarzucili późnym wieczorem " dokładnie wielokrotnie tak się zaopatrywaliśmy ,rybki były bardzo smaczne, ale nigdy nie były to dorady.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różnecron
Jaką rybkę kupić? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone