Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki namiot kupić?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lloris
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lloris » 10.02.2022 20:32

Mirizag napisał(a):
Lloris napisał(a):Też je brałam pod uwagę, ale chcę zintegrowaną podłogę, a mąż nie chce pompowanego Chociaż może w nowym sezonie pojawi się w Decathlonie tradycyjny z zintegrowaną podłogą


A można wiedzieć czemu nie chcesz dmuchańca. Ale ten pierwszy nie jest dmuchany. Podłogę ma zintegrowaną po całości tam gdzie są sypialnie, a w przedsionku jest przypinana co kawałek.

Mąż nie chce dmuchanego, właśnie dlatego, że nie można na szybko awaryjnie podreperować
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 27.04.2022 10:32

Cześć Wam!

Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii jako specjalistów. Potrzebuję namiot na jedno- dwudniowy biwak. Ot, w tamtym roku byliśmy pod namiotem i dzieciaki połknęły bakcyla, żyć nie dają - chcą pod namiot i koniec ;-) .

Namiot będzie używany dwa, może trzy razy do roku na krótki biwak. Żadna tam Chorwacja, czy inne ciepłe kraje. Po prostu rozłożenie namiotu na działce, lub króciutki, weekendowy wyjazd nad jezioro. Warunkiem jest, żeby weszły przynajmniej trzy materace 75cm koło siebie, jak wejdą 4 to już bosko, a jak do tego zostanie odrobina miejsca, to szczęścia nie będzie końca ;-) . Do tego chciałbym namiot, w którym swobodnie stanę w przedsionku, zatem na początku odrzuciłem wszelkie namioty o wysokości poniżej 170 cm. Ponieważ namiot będzie używany rzadko, chciałbym na niego przeznaczyć nie więcej niż 600 zł. Co sądzicie o poniższych ofertach? Będę wdzięczny za każdą opinię i podpowiedź.
https://www.decathlon.pl/p/mp/malatec/n ... &c=Zielony
https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempi ... mc=8378237
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 29.04.2022 08:39

Gdybym miał wybierać, to chyba ten drugi. Akurat to marka Decathlonu, dzięki temu możesz zawsze dokupić części zamienne. Można je teraz zobaczyć rozbite pod sklepami. Firmy tego zielonego nie znam, ale ładny kolor po pierwszym deszczu czy nalocie gołębi nie będzie się już tak fajnie prezentował i z tego co widzę na zdjęciach w przedsionku nie ma podłogi, a to raczej spory minus.
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 29.04.2022 13:47

luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 30.04.2022 12:29


Kurcze, faktycznie cena niesamowita! Choroba, nie planowałem aż tyle wydawać, ale oferta bardzo kusząca i staczam właśnie nierówną walkę w myślach z chęcią posiadania tego namiotu :-).
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 01.05.2022 19:17


No i choroba namówił mnie :-) . Czekam na przesyłkę. Qra69 - Decathlon powinien Ci odpalić dużego browara, za to że mnie namówiłeś ;-) . 20-22.05 jadę na majówkę, zatem zobaczymy co to będzie za pałatka. Napewno napiszę, jak się spisał.
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 01.05.2022 19:44

luk006 napisał(a):

No i choroba namówił mnie :-) . Czekam na przesyłkę. Qra69 - Decathlon powinien Ci odpalić dużego browara, za to że mnie namówiłeś ;-) . 20-22.05 jadę na majówkę, zatem zobaczymy co to będzie za pałatka. Napewno napiszę, jak się spisał.

To się cieszę :) daj znać jak się sprawdza, szczególnie ciekawi mnie czy faktycznie chłodno w środku pomimo wyższych temperatur na zewnątrz
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 01.05.2022 20:28

qra69 napisał(a):
luk006 napisał(a):

No i choroba namówił mnie :-) . Czekam na przesyłkę. Qra69 - Decathlon powinien Ci odpalić dużego browara, za to że mnie namówiłeś ;-) . 20-22.05 jadę na majówkę, zatem zobaczymy co to będzie za pałatka. Napewno napiszę, jak się spisał.

To się cieszę :) daj znać jak się sprawdza, szczególnie ciekawi mnie czy faktycznie chłodno w środku pomimo wyższych temperatur na zewnątrz

Parę dni temu znajomy, który biwakuje dużo częściej ode mnie, gdy usłyszał, że chcę kupić namiot, stwierdził iż ta technologia F&B to pożyteczna rzecz. Wspomniał, że dla niego to super rzecz, ponieważ może dłużej pospać. Miałem z tyłu głowy tą opinię i łatwiej mi było podjąć decyzję odnośnie tak drogiego, jak dla mnie namiotu. Tym bardziej, że pierwotnie chciałem zmieścić się w 60% tej kwoty. Oczywiście moją opinią odnośnie F&B podzielę się na forum.

No i trza choroba jasna przyznać, że CCC czyli cena czyni cuda. Raczej nie kupiłbym tego sprzętu za 1500 zł., ale za 1000 zł oferta zdawała być się okazją.

Koleżanki i Koledzy, a zapytam jeszcze, czy polecacie coś jeszcze umieścić pod namiotem? Jakaś folia ogrodowa albo cuś innego? Wasze rady są na wagę złota, stąd proszę o wyrozumiałość...
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 02.05.2022 08:23

Gratuluję zakupu. Te czarne sypialnie pozwolą dłużej pospać, to pewne. Minusem moim zdaniem jest atmosfera w takim namiocie. Jest tak, jakby wchodziło się do ciemnej piwniczki, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia ;) Polecam kupić mocną lampkę kempingową.

Co do podłogi, to od początku stosuję plandekę/płachtę, którą za kilkadziesiąt złotych można kupić w sklepie ogrodniczym lub internecie. Przydaje się szczególnie na tereny kamieniste albo z wystającymi korzeniami.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Jaki namiot kupić? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone