Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 23.07.2015 13:17

A&S napisał(a):
magg5 napisał(a): wywlekli materac z łóżka i spali na balkonie :lol: :lol: :lol:


Hehe jeszcze kilka takich dni u nas i zrobię tak samo ale u nas w PL :P


w PL po niedzieli już ma być chłodno - nareszcie :)
ag88
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 23.07.2015 13:57

magg5 napisał(a):dodam jeszcze, że w ciągu dnia mieli w cieniu 40,5 stopnia. Właściwie tylko siedzą w cieniu, bo na słońcu patelnia. No i co za tym idzie... nici ze zwiedzania, byli właściwie tylko przed zachodem słońca w Zadarze na organach. Gospodarz twierdzi, że kropla deszczu nie spadła w Drage od ponad 3 miesięcy. No ale cóż, ja wolę jednak, aby było mi za gorąco, niż aby było ciągle deszczowo, tak jak w zeszłym roku we wrześniu. Choć wypoczywanie w takim upale ma też minusy, chociażby właśnie kwestia zwiedzania.

W tym roku też we wrześniu jedziesz? ;) Obyśmy się nie przeliczyli :roll:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 23.07.2015 14:04

ag88 napisał(a):
magg5 napisał(a):dodam jeszcze, że w ciągu dnia mieli w cieniu 40,5 stopnia. Właściwie tylko siedzą w cieniu, bo na słońcu patelnia. No i co za tym idzie... nici ze zwiedzania, byli właściwie tylko przed zachodem słońca w Zadarze na organach. Gospodarz twierdzi, że kropla deszczu nie spadła w Drage od ponad 3 miesięcy. No ale cóż, ja wolę jednak, aby było mi za gorąco, niż aby było ciągle deszczowo, tak jak w zeszłym roku we wrześniu. Choć wypoczywanie w takim upale ma też minusy, chociażby właśnie kwestia zwiedzania.

W tym roku też we wrześniu jedziesz? ;) Obyśmy się nie przeliczyli :roll:


tak, ja tradycyjnie we wrześniu... Gospodarz moich rodziców wróży, że pogoda utrzyma się do października, więc głęboko wierzę, że stary Chorwat ma takie same umiejętności jak nasi Górale :lol: :lol:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 23.07.2015 18:28

robert22313 napisał(a):w PL po niedzieli już ma być chłodno - nareszcie :)

Bez żartów - na północy jest ciągle chłodno :?
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 23.07.2015 18:39

Lechoo napisał(a):
robert22313 napisał(a):w PL po niedzieli już ma być chłodno - nareszcie :)

Bez żartów - na północy jest ciągle chłodno :?


Ja nie mieszkam na północy.... :)
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 23.07.2015 18:46

Rano w Baśce V. zagrzmiało i padał deszcz. Potem się przejaśniło, a koło południa momentalnie zawiało i porywało wszystko co na plaży. Niezły ubaw. Teraz spokojnie, ale lekko pochmurnie ... no i duchota :D
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 23.07.2015 19:51

Nie narzekajcie na upały nad Adriatykiem to wręcz sama przyjemność a spać można np na balkonie właśnie jak komuś za gorąco :P. :D
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 23.07.2015 23:48

magg5 napisał(a):
ag88 napisał(a):
magg5 napisał(a):dodam jeszcze, że w ciągu dnia mieli w cieniu 40,5 stopnia. Właściwie tylko siedzą w cieniu, bo na słońcu patelnia. No i co za tym idzie... nici ze zwiedzania, byli właściwie tylko przed zachodem słońca w Zadarze na organach. Gospodarz twierdzi, że kropla deszczu nie spadła w Drage od ponad 3 miesięcy. No ale cóż, ja wolę jednak, aby było mi za gorąco, niż aby było ciągle deszczowo, tak jak w zeszłym roku we wrześniu. Choć wypoczywanie w takim upale ma też minusy, chociażby właśnie kwestia zwiedzania.

W tym roku też we wrześniu jedziesz? ;) Obyśmy się nie przeliczyli :roll:


tak, ja tradycyjnie we wrześniu... Gospodarz moich rodziców wróży, że pogoda utrzyma się do października, więc głęboko wierzę, że stary Chorwat ma takie same umiejętności jak nasi Górale :lol: :lol:



Również mam nadzieję,że chorwat się nie mylił mówiąc o pogodzie do października :) wyjeżdżam 27 sierpnia i właśnie w tyk okresie pogoda po 3 dniach się popsuła rok temu. Miejmy nadzieję,że w tym roku będzie LAMPA!! :hut:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 24.07.2015 07:55

banankochan napisał(a): wyjeżdżam 27 sierpnia i właśnie w tyk okresie pogoda po 3 dniach się popsuła rok temu.


doskonale to pamiętam. :)
ag88
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 24.07.2015 08:06

magg5 napisał(a):
banankochan napisał(a): wyjeżdżam 27 sierpnia i właśnie w tyk okresie pogoda po 3 dniach się popsuła rok temu.


doskonale to pamiętam. :)

My uciekalismy 4.09 zamiast 7.09;) a w tym roku wyjazd dopiero 08.09 ;) niechaj grzeje sie Jadran a chmury zostana za gorami ;)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 24.07.2015 08:14

ag88 napisał(a):Módlmy się o ciepły wrzesień :nice: , w zeszłym roku pogoda się nie popisała ;-)

przyłączam się do modlitw .....
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 24.07.2015 08:19

ag88 napisał(a):niechaj grzeje sie Jadran a chmury zostana za gorami ;)

ooo i to będzie tekst mojej modlitwy :lol: :lol: ja wyruszam 29.08
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 24.07.2015 08:31

magg5 napisał(a):Gospodarz moich rodziców wróży, że pogoda utrzyma się do października, więc głęboko wierzę, że stary Chorwat ma takie same umiejętności jak nasi Górale :lol: :lol:

"Nasi" gorole już przestali się wypowiadać ws. pogody bo ta im płata takie figle, że prognozy przestały się sprawdzać... :mrgreen:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 24.07.2015 09:20

Andzia* napisał(a):
ag88 napisał(a):Módlmy się o ciepły wrzesień :nice: , w zeszłym roku pogoda się nie popisała ;-)

przyłączam się do modlitw .....


Ja tak samo bo rok temu od 1 września nie było zbyt wakacyjne..
Art_Ed
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 540
Dołączył(a): 24.02.2011
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Art_Ed » 24.07.2015 18:17

I oby miał racje, bo pierwszy raz wybieram się pod koniec sierpnia i jestem pełen obaw :D oby to tylko była panika z mojej strony :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone