Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.07.2015 22:51

EithelAmarth napisał(a):Chyba, że ma jeden plan dopracowany do perfekcji :P

Oczywiście, że zaplanuję sobie coś i na te brzydsze dni. Ale czy to będzie to na co czekam tyle lat?:>

Jestem typowym wodnikiem, jak rano wejdę do wody, mogłabym siedzieć cały dzień. Bez tego wakacje będą jakieś takie... niepełne?


No to nie jesteś perfekcjonistką - skoro masz tylko jeden plan opracowany do perfekcji :)
zauważ, ze wszyscy doradzają Ci - luz ... więcej luzu ... a Ty szukasz dziury w całym i ściągniesz coś w końcu na siebie ;)
Myśl pozytywnie ;)
Moja córka jest skorpionem i też całymi dniami może siedzieć w wodzie ;)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.07.2015 23:05

A tu się szczęśliwie składa, że tak :)

Ale oczywiście wakacje są planowane tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Każdy idzie na jakieś ustępstwa, każdy szanuje potrzeby innych - pod tym względem ekipę mam fajną :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.07.2015 23:07

Bea.ta napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):Chyba, że ma jeden plan dopracowany do perfekcji :P

Oczywiście, że zaplanuję sobie coś i na te brzydsze dni. Ale czy to będzie to na co czekam tyle lat?:>

Jestem typowym wodnikiem, jak rano wejdę do wody, mogłabym siedzieć cały dzień. Bez tego wakacje będą jakieś takie... niepełne?


No to nie jesteś perfekcjonistką - skoro masz tylko jeden plan opracowany do perfekcji :)
zauważ, ze wszyscy doradzają Ci - luz ... więcej luzu ... a Ty szukasz dziury w całym i ściągniesz coś w końcu na siebie ;)
Myśl pozytywnie ;)
Moja córka jest skorpionem i też całymi dniami może siedzieć w wodzie ;)



Staram się myśleć pozytywnie, ale ciągle mnie ten diabeł ciągnie na to accuweather.

Wiem, że trzeba odpuścić, ale chyba taka moja natura, że się muszę przejmować. :roll:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.07.2015 23:11

EithelAmarth napisał(a):Staram się myśleć pozytywnie, ale ciągle mnie ten diabeł ciągnie na to accuweather.

Wiem, że trzeba odpuścić, ale chyba taka moja natura, że się muszę przejmować. :roll:


Rób tak dalej - to zepsujesz ekipie wakacje ;)
Zmień myślenie o pogodzie ... na np ratowanie misiów panda :) albo bliżej masz rysie :)
Grecja ma problem, wody w Afryce mało - jest w czym wybierać :)
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 17.07.2015 23:34

Polisę wykupilas? Karty EKUZ masz? Samochód przegladnięty?
Lista rzeczy do spakowania przygotowana?
To tylko kilka rzeczy, które masz jeszcze do załatwienia?
A jak poczujesz się samotna w swoim "nieszczęściu" , to wejdź na kalendarz i pociesz się, że nie jesteś sama (w tym terminie) :oczko_usmiech:
Będzie dobrze :smo:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.07.2015 23:37

arabesqa74 napisał(a):Polisę wykupilas? Karty EKUZ masz? Samochód przegladnięty?
Lista rzeczy do spakowania przygotowana?
To tylko kilka rzeczy, które masz jeszcze do załatwienia?
A jak poczujesz się samotna w swoim "nieszczęściu" , to wejdź na kalendarz i pociesz się, że nie jesteś sama (w tym terminie) :oczko_usmiech:
Będzie dobrze :smo:



Auto ubezpieczone, polisa jest, ubezpieczenie turystyczne jest, samochód po przeglądzie, lista zrobiona, lista rzeczy do zobaczenia ze zdjęciami i opisami, za którym kamykiem skręcić też ready :)

Już wchodziłam na kalendarz wyjazdowy. Trochę się pocieszyłam :P ale i tak zazdroszczę tym, którzy się smażą teraz :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2015 23:44

EithelAmarth napisał(a):Już wchodziłam na kalendarz wyjazdowy. Trochę się pocieszyłam :P ale i tak zazdroszczę tym, którzy się smażą teraz :)

Nie ma czego - smażenie nie jest zdrowe :smo:
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 17.07.2015 23:46

To pociesz się tym, że oni wrócą, a ty dopiero będziesz jechać :mrgreen:
I zacznij cieszyć się wyjazdem juz teraz, bo nie ma nic gorszego na wyjeździe, niż kompan-maruda! Wiem, co mówię, bo niestety doświadczyłam takiej sytuacji :twisted:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.07.2015 23:57

O, co to to nie - publicznie, wśród naszej zacnej wyjazdowej czwórki smęcić nie będę. :P

Ale Wam trochę mogę - bo kto mnie lepiej zrozumie niż Ci, którzy co rok planują wyjazdy do Cro? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2015 23:58

EithelAmarth napisał(a):Wiem, wiem, powinnam wyluzować. Ale jako perfekcjonistka już teraz 'spinam poślady' :P

Obrazek
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2015 19:24

EithelAmarth napisał(a):
Staram się myśleć pozytywnie, ale ciągle mnie ten diabeł ciągnie na to accuweather.

Wiem, że trzeba odpuścić, ale chyba taka moja natura, że się muszę przejmować. :roll:


Please przestań dramatyzować i nie rób scen, zajmij się czymś innym ... :hut:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 18.07.2015 19:35

@Janusz Bajcer - zdecydowanie jestem ten mniej korzystny typ :)

Ale powiem Wam, że wygadałam się i już mi lepiej. A po drugie - prognoza pogody w CRO w czasie pobytu się diametralnie poprawiła! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.07.2015 20:51

EithelAmarth napisał(a):@Janusz Bajcer - zdecydowanie jestem ten mniej korzystny typ :)

Ale powiem Wam, że wygadałam się i już mi lepiej. A po drugie - prognoza pogody w CRO w czasie pobytu się diametralnie poprawiła! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


I wierzysz, że to się utrzyma?????????????? :)
Na wszelki wypadek weź coś na zmianę pogody :)
To co widzisz - to są prognozy ... czyli tylko przewidywania :)
Więc nie ma co się stresować ani zakładać, że będzie cały czas tak samo :)
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 20.07.2015 22:29

rafalisko30 napisał(a):Kruca fux, od 1 sierpnia będę w CRO, a tam teraz tak fajnie grzeje... Mam nadzieję, że słoneczko nie wyczerpie do tego czasu swoich baterii, bo się popłaczę... :oczko_usmiech:
W ubiegłym roku lipiec był bardziej umiarkowany niż upalny, więc w tym roku zdecydowałem się na sierpień, czy chorwackie ptaszki ćwierkają już coś na temat sierpniowej pogody? :mrgreen:


Ćwierkają ;) ma się przyjemnie ochłodzić, w pierwszym tygodniu sierpnia w północnej części trochę popadać. Bardziej na południe bez opadów. Uwielbiam upały, ale kilka razy przeżyłam w Cro 40+, mąż mi się odwodnił (niby pił, ale pewnie nie to co trzeba :D) i zdecydowanie wolę kilkanaście stopni mniej, więc już się cieszę bo za dwa tygodnie fruuuuu :)
krzyspvfr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyspvfr » 20.07.2015 22:49

Marta123456 napisał(a):Krzyspvfr napisz gdzie ta plaża. My pierwszy raz do Rovinji w sierpniu.


Bardzo proszę, plaża jest dokładnie tu:
plaza miejska

Fajna i polecam, również kawałek dalej w stronę hotelu (więcej drzew).

W Rovinj smaży niemiłosiernie od ponad miesiąca (tak zeznaje mój gospodarz), zero deszczu, lampa praktycznie non stop.
Zapomniałem więc dopisuję, temperatura wody przy powierzchni na otwartym morzu: 29 stopni :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone