Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
4toku
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 10.06.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 4toku » 21.07.2015 08:32

edekstary napisał(a):
marchos87 napisał(a):Masakra. Jestem głęboko zszokowany pogoda w lipcu w Chorwacji :D

Znajomi lecą na Teneryfe a tam teraz deszcze i 26 stopni. A mówiłem jedzcie na Chorwację a nie będziecie żałować :P


Wróciłem do Polski tydzień temu i po pogodzie chorwackiej nie mogę się przyzwyczaić do polskiej, beznadziejnej szarugi :evil: chyba cała najładniejsza pogoda w tym roku poszła na bałkany :evil:


Święta prawda.
U nas w Rumii dokładnie tak samo , szaro , zimno i smętnie.
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 21.07.2015 09:05

Asiar napisał(a): Uwielbiam upały, ale kilka razy przeżyłam w Cro 40+, mąż mi się odwodnił (niby pił, ale pewnie nie to co trzeba :D) i zdecydowanie wolę kilkanaście stopni mniej, więc już się cieszę bo za dwa tygodnie fruuuuu :)

Pełna zgoda.
Też zaliczyłem dobrych kilka razy skwar i nie chcę więcej. Za rok, dwa ..... Ci co są teraz w CRO będą pisać to samo. Powinno być ciepło i słonecznie ale bez przesady.
Kilka lat temu wracałem z poparzonymi stopami i średnim udarem słonecznym. Nie chcę tego więcej.
( zapewne kilka osób teraz tego doświadczy) 8)
asikczek
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 14.06.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikczek » 21.07.2015 09:20

tymczasem w Australii....
siYKECz.jpg
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 21.07.2015 09:35

kawo napisał(a):
Asiar napisał(a): Uwielbiam upały, ale kilka razy przeżyłam w Cro 40+, mąż mi się odwodnił (niby pił, ale pewnie nie to co trzeba :D) i zdecydowanie wolę kilkanaście stopni mniej, więc już się cieszę bo za dwa tygodnie fruuuuu :)

Pełna zgoda.
Też zaliczyłem dobrych kilka razy skwar i nie chcę więcej. Za rok, dwa ..... Ci co są teraz w CRO będą pisać to samo. Powinno być ciepło i słonecznie ale bez przesady.
Kilka lat temu wracałem z poparzonymi stopami i średnim udarem słonecznym. Nie chcę tego więcej.
( zapewne kilka osób teraz tego doświadczy) 8)

Dokładnie mam tak samo ,przeżyłem piekielne upały w cro bez klimy w pokoju,do tego pożar i wcześniejszy wyjazd.Od tego czasu powiedziałem nigdy więcej,obecny mój kierunek wyjazdów to północ -tam jest moje miejsce,tam jest mój raj.
Ale cieszcie się upałami -jak lubicie i jesteście niedogrzani ;)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 21.07.2015 10:04

Mam nadzieję, że Cro również spali nam dupska i w sierpniu :) Póki co z prognoz widać, że sierpień ma nie być aż taki słoneczny.
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 21.07.2015 10:06

Krzysiekm napisał(a):
kawo napisał(a):
Asiar napisał(a): Uwielbiam upały, ale kilka razy przeżyłam w Cro 40+, mąż mi się odwodnił (niby pił, ale pewnie nie to co trzeba :D) i zdecydowanie wolę kilkanaście stopni mniej, więc już się cieszę bo za dwa tygodnie fruuuuu :)

Pełna zgoda.
Też zaliczyłem dobrych kilka razy skwar i nie chcę więcej. Za rok, dwa ..... Ci co są teraz w CRO będą pisać to samo. Powinno być ciepło i słonecznie ale bez przesady.
Kilka lat temu wracałem z poparzonymi stopami i średnim udarem słonecznym. Nie chcę tego więcej.
( zapewne kilka osób teraz tego doświadczy) 8)

Dokładnie mam tak samo ,przeżyłem piekielne upały w cro bez klimy w pokoju,do tego pożar i wcześniejszy wyjazd.Od tego czasu powiedziałem nigdy więcej,obecny mój kierunek wyjazdów to północ -tam jest moje miejsce,tam jest mój raj.
Ale cieszcie się upałami -jak lubicie i jesteście niedogrzani ;)


Za to my byliśmy w samej końcówce czerwca była idealna pogoda i temp. : 25-28C.. gruba powyżej 30C to dla mnie też już tragedia ale zawsze to lepsze niż by miało padać cały czas :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 21.07.2015 13:17

Hmmm.... lubię upały , ale nie aż takie piekło jak teraz jest w Cro , 8O myślę że sami Chorwaci modlą się o deszcz.

Mi we wrześniu wystarczy w granicach 30 C. :oczko_usmiech:
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 21.07.2015 13:26

Jakoś tak niebezpiecznie się robi?
http://kontakt24.tvn24.pl/wielkie-upaly ... 74257.html
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 21.07.2015 17:02

maniust napisał(a):Hmmm.... lubię upały , ale nie aż takie piekło jak teraz jest w Cro , 8O myślę że sami Chorwaci modlą się o deszcz.

Mi we wrześniu wystarczy w granicach 30 C. :oczko_usmiech:

Maniek ,chodzi Ci o temperaturę wody :wink: :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 21.07.2015 18:39

Jacek 206 napisał(a):Maniek ,chodzi Ci o temperaturę wody :wink: :wink:

Taką to ja lubię zimą w wannie Jacek ....... :oczko_usmiech:
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 21.07.2015 21:23

sneer napisał(a):Mam nadzieję, że Cro również spali nam dupska i w sierpniu :) Póki co z prognoz widać, że sierpień ma nie być aż taki słoneczny.


Miejmy nadzieję, że równie słoneczny ale mniej piekarnikowy... :D .
ag88
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 22.07.2015 14:37

Módlmy się o ciepły wrzesień :nice: , w zeszłym roku pogoda się nie popisała ;-)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 22.07.2015 19:36

Czy ktoś wie dokładniej co się dzieje na Peljeuscu i Korculi; to że się pali wiem, ale dokładniej.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 22.07.2015 20:03

A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 23.07.2015 13:13

magg5 napisał(a): wywlekli materac z łóżka i spali na balkonie :lol: :lol: :lol:


Hehe jeszcze kilka takich dni u nas i zrobię tak samo ale u nas w PL :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone