Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

I nieoficjalne górskie cro.spotkanie-Babia Góra 16-17.1.2010

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.01.2010 12:35

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.01.2010 19:09

z ciekawością pooglądam zdjęcia z Waszej wyprawy.....
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.01.2010 19:18

lubelski napisał(a):z ciekawością pooglądam zdjęcia z Waszej wyprawy.....



Ja także chcę je zobaczyć. Mam nadzieję, że nie w telewizyjnych "wiadomościach" z poszukiwań GOPR, zagubionych i zasypanych śniegiem turystów. :D

Niech Was lawina nie pochłonie. A ona czycha na nierozważnych, oj czycha.
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 07.01.2010 08:35

Witam,

wygląda na to, że spotkanie będzie w baaardzo wąskim gronie :).

Z Mariuszem ustaliliśmy, że 16.01.2010 r. o godz. 10.00 chcemy ruszyć z Krowiarek...gdyby ktoś chciał "last-minutowo", zapraszamy...(proszę wtedy samemu pomyśleć o noclegu).

Pozdrav svima

Robert
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.01.2010 10:50

Żałuję, że mi termin nie podpasował... :(
Udanej wycieczki życzę :!:

pozdr

P.S.
http://www.goryszlaki.hekko.pl/viewtopi ... 4&start=75
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.01.2010 11:58

janusz.w. napisał(a):Żałuję, że mi termin nie podpasował... :(
Udanej wycieczki życzę :!:

pozdr

P.S.
http://www.goryszlaki.hekko.pl/viewtopi ... 4&start=75


Dzięki za życzenia i za link...

Wynika z niego z trzy dni temu raki mogły się przydać... no cóż spakuje się więc wszystkie graty do plecaka.

Do nastepnego razu! :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 07.01.2010 22:19

Do tej pory "siedzieliśmy cicho" w tym temacie, ale czas to zmienić :wink:

Bardzo podoba się nam pomysł i chętnie dołączylibyśmy do ekipy ale...... nie w zimie :roll: . Nie mamy wprawy i doświadczenia w zimowych wędrówkach, nie mamy odpowiedniego sprzętu.

Jeżeli powstanie pomysł na II nieoficjalne górskie cro.spotkanie :D w miesiącach może nawet nie tyle całkiem bezśnieżnych, co cieplejszych, pewnie się pojawimy 8)

Miłego wędrowania :D i pozdrówcie od nas Babią :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2010 00:08

kulka53 napisał(a):Do tej pory "siedzieliśmy cicho" w tym temacie, ale czas to zmienić :wink:


... no w końcu :wink:

kulka53 napisał(a):Bardzo podoba się nam pomysł i chętnie dołączylibyśmy do ekipy ale...... nie w zimie :roll: . Nie mamy wprawy i doświadczenia w zimowych wędrówkach, nie mamy odpowiedniego sprzętu.


To tak jak i ja, także mam małe doświadczenie w dłuższych zimowych wędrówkach. Oglądając na przykład szczelinowe ćwiczenia Plavaca w Dolomitach - rozdziawiałem buzię :wink: ze zdziwienia, zazdrości i smutku, że raczej coś takiego nigdy mnie w życiu nie spotka.

Co do sprzętu, to kije, stuptuty, rakiety (opcjonalnie)... chyba tyle. Planujemy wyjście czerwonym z Krowiarek, więc sprzęt specjalistyczny (na którym ja się i tak nie znam) nie będzie nam potrzebny. Takie są plany, ale plany mogą zostać bardzo szybko zweryfikowane przez pogodę.

kulka53 napisał(a):Jeżeli powstanie pomysł na II nieoficjalne górskie cro.spotkanie :D w miesiącach może nawet nie tyle całkiem bezśnieżnych, co cieplejszych, pewnie się pojawimy 8) .


... może w Karkonoszach lub ogólnie gdzieś w Sudetach? Wasze tereny..? Dużo tutaj się pisze o Beskidach, Tatrach i Bieszczadach, a o Karkonoszach dość skąpo...

Ja sam byłem tylko kilka dni w Karpaczu, na nartach na Kopie i na Złotówkach (czy też Złotówce ?)...

kulka53 napisał(a):Miłego wędrowania :D i pozdrówcie od nas Babią :idea:


Dzięki. Będzie pozdrowiona. :wink:
Interseal M.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12743
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 09.01.2010 19:17

Interseal napisał(a):
kulka53 napisał(a):Jeżeli powstanie pomysł na II nieoficjalne górskie cro.spotkanie :D w miesiącach może nawet nie tyle całkiem bezśnieżnych, co cieplejszych, pewnie się pojawimy 8) .

... może w Karkonoszach lub ogólnie gdzieś w Sudetach? Wasze tereny..?

W Sudety to może i ja bym się wybrała? Tyle że z moim :? emeryckim tempem to raczaj za Wami nie nadążę :( .

Interseal napisał(a):
Dużo tutaj się pisze o Beskidach, Tatrach i Bieszczadach, a o Karkonoszach dość skąpo...

Co nieco podrzuciłam :wink: w "Naszych regionach turystycznych", tyle że były to wycieczki na miarę moich słabych możliwości... Przykładowo: Karkonosze - Wang, Polana, Mały Staw, Samotnia, Strzecha Akademicka

Zimowe (a co najmniej śnieżne :) ) górskie spacery też były: Góry Izerskie - Polana Izerska , Chatka Górzystów, Orle, Jakuszyce... Karkonosze z Przesieki na Przełęcz Odrodzenie...

Pozdrawiam serdecznie :papa: całą potencjalną ekipę I nieoficjalnego górskiego cro-spotkania. Myślą będę z Wami, a potem z przyjemnością poczytam to i owo i pooglądam Wasze foty :D .
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 09.01.2010 20:18

Bardzo, bardzo chętnie pójdę z Wami w góry. Niestety ja także nie mam doświadczenia w zimowych wejściach, a także sprzętu. Udanego podejścia i wielu białych wrażeń.

Pozdrawiam
Rafał
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2010 23:53

Się dokleję, jeśli chodzi o Karkonosze :lol:

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15889&start=0
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2010 13:02

Witam!

Przed godzinką dotarłem do mieszkania.

Obrazek

Więcej zdjęć i informacji przekaże Wam zapewne Organizator :) ... tyle, że do domu ma jeszcze trochę...

Obrazek.

Pozdrawiam
Interseal M.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.01.2010 13:15

Przepięknie :!: :D Słów brak...
A flagę chorwacką zostawiliście czy tylko "pozowała" do zdjęcia :?: :D

Czekam na relację z wyprawy.

P.S. Pogodę mieliście wymarzoną :D Ktoś ma chyba jakieś układy na górze :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2010 13:21

maslinka napisał(a):Przepięknie :!: :D Słów brak...
A flagę chorwacką zostawiliście czy tylko "pozowała" do zdjęcia :?: :D


Próbowałem podpuścić Roberta, żeby ją zostawić... wystarczyło że powiewała na górze przez kilka godzin, dzisiejszy wiatr i tak zabrałby ją w doliny.

maslinka napisał(a):P.S. Pogodę mieliście wymarzoną :D Ktoś ma chyba jakieś układy na górze :wink:


Pewnie Robert, w końcu to on jechał całą noc pociągiem, "wstrzelił się" w kilkanaście godzin wymarzonej pogody na Babiej, a teraz kilkanaście godzin będzie wracał.

Tobie na Klepkach i Cieńkowie też warunki dopisały... widać więcej "croplowców" ma układ. :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.01.2010 13:37

Interseal napisał(a):Tobie na Klepkach i Cieńkowie też warunki dopisały... widać więcej "croplowców" ma układ. :wink:

Hehe, chyba coś w tym jest :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska



cron
I nieoficjalne górskie cro.spotkanie-Babia Góra 16-17.1.2010 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone