Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

I nieoficjalne górskie cro.spotkanie-Babia Góra 16-17.1.2010

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006
I nieoficjalne górskie cro.spotkanie-Babia Góra 16-17.1.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 23.12.2009 09:31

Jakiś czas bodajże Mariusz z Wojtkiem zaproponowali wspólne cro.pelkowe wyjście w góry. Temat ten spodobał się nam i chcielibyśmy go kontynuować i urzeczywistnić.

Proponujemy wspólne wejście na Królową Gór Polskich - Babią Górę w dniach 16-17 stycznia 2010. Dlaczego tam? Primo: Niedawno otworzono schronisko na Markowych, więc nocleg da się chyba zorganizować, secudno: Babia Góra położona jest w miarę centralnie i jest dosyć dobry dojazd dla niezmotoryzowanych, tretio: jest to Park Narodowy, więc przypuszczamy, że nie będzie narciarzy, skuterowców, co ma miejsce np. na Pilsku, Rysiance etc.

Co o tym sądzicie?

Chętnych na wyjście (żeby wiedzieć, ilu noclegów szukać), proszę o kontakt na forum w tym wątku lub na maila:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiamy i zapraszamy
Wiola & Robert
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 23.12.2009 10:15

Fajnie, ale dlaczego wtedy gdy niektórzy mają już ferie i wyjeżdżają z rodziną na narty. :? :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.12.2009 11:47

Witam!

Robert, myślę że możesz na mnie liczyć. Trudno powiedzieć co będzie do tego czasu, jednak wstępnie się zapisuję (możesz nawet wstepnie przyjąć dwie osoby)
Zobaczymy też co zima pokaże. W razie czego rakiety trzeba będzie zabrać.

Narciarzy skitourowych możemy spotkać, ważniejsze że nie bedzie skuterów i quadów... no czasem może śmigłowiec wylądować :wink: .

Dzięki za inicjatywę i zobaczymy jak się temat rozwinie.

Pozdrawiam
Interseal M.

P.S.Robert - Królowa Beskidów a nie Gór Polskich - bo się Ci wysokopienni spod samiuskich Tater poobrażają :wink:
Ostatnio edytowano 23.12.2009 11:57 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 23.12.2009 11:56

Kurteczka, u mnie niestety ten termin zupełnie odpada :(

pozdr
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.12.2009 21:16

Jestem za .Możemy się spotkać na szczycie Babiej.Nawet bez noclegu.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.12.2009 16:43

Ja już sprawdziłam warunki w zimie :) było to w 2008 r. ale można poczytać i obejrzeć,na pewno będzie łatwiej,bo co cro-pelkowcy to są niezwykli gorale :D :D

http://www.gory-szlaki.pl/exploration.htm
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 01.01.2010 21:32

Odważna decyzja ...oj odważna.
Nas swego czasu Babia pokonała w maju (śnieg po pachy, i mgła na wyciągnięcie ręki), a tu styczeń ?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.01.2010 22:47

To ja na odważnych popatrzę z Przysłopia :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 03.01.2010 20:36

Obrazek
Obrazek
Obrazek
z Maja :wink:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 04.01.2010 07:36

Witam,
nie wdając się w dyskusje "za czy przeciw", proszę o ostateczne zadeklarowanie się do 6.01.2010...tutaj albo na podanego maila w 1 poście.
pozdrav
Robert
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 19:20

RobCRO napisał(a):Witam,
nie wdając się w dyskusje "za czy przeciw", proszę o ostateczne zadeklarowanie się do 6.01.2010...tutaj albo na podanego maila w 1 poście.
pozdrav
Robert


Witam!

Robert, potwierdzam ostatecznie swój udział. Niestety jednoosobowo.
Przejazd nadal aktualny, ale niestety moim "rzęchem" :) . Mogę wziąć więc maksymalnie cztery osoby, a bagaże do boksu dachowego.

Napisz tutaj, albo na maila plan wycieczki.
Nie wiem, czy zaglądałeś tutaj, ale powtórka w obecnych warunkach chyba raczej nie wskazana.

Pozdrawiam
Interseal M.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 21:11

Interseal napisał(a):
RobCRO napisał(a):Witam,
nie wdając się w dyskusje "za czy przeciw", proszę o ostateczne zadeklarowanie się do 6.01.2010...tutaj albo na podanego maila w 1 poście.
pozdrav
Robert


Witam!

Robert, potwierdzam ostatecznie swój udział. Niestety jednoosobowo.
Przejazd nadal aktualny, ale niestety moim "rzęchem" :) . Mogę wziąć więc maksymalnie cztery osoby, a bagaże do boksu dachowego.

Napisz tutaj, albo na maila plan wycieczki.
Nie wiem, czy zaglądałeś tutaj, ale powtórka w obecnych warunkach chyba raczej nie wskazana.

Pozdrawiam
Interseal M.


Radzę wam - umówcie się chłopaki na priva. Zaproście konkretne osoby i bawcie się dobrze. Pozdrówcie ode mnie Babę-Diablą Górę :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 21:16

slapol napisał(a):Radzę wam - umówcie się chłopaki na priva. Zaproście konkretne osoby i bawcie się dobrze. Pozdrówcie ode mnie Babę-Diablą Górę :wink: :lol:


Witam!

Taaa... będzie jak piszesz. :)

P.S. Jak udały się Święta w Beskidach? Chyba raczej po wodzie (błocie)? :?

Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 21:23

Interseal napisał(a):... P.S. Jak udały się Święta w Beskidach? Chyba raczej po wodzie (błocie)? :?

Pozdrawiam.


Opisałem je w ten sposób:
".....by 24-go wyjechać na Święta w góry.
Tak na marginesie - impreza w skrócie: Wrocław - Wisła-Malinka - kolacja wigilijna - Cieszyn (szpital) - Wisła (powrót po rzeczy) - Cieszyn (powrót po 1/3 załogi) - Wrocław (przyjazd 25.12. o 1.00 AM), czyli Święta w górach w pigułce"
w tym watku:
forum/viewtopic.php?t=26328&postdays=0&postorder=asc&start=30

Tym razem sie nie udało, moze następnym :lol:
Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 21:31

slapol napisał(a):
Opisałem je w ten sposób:
".....by 24-go wyjechać na Święta w góry.
Tak na marginesie - impreza w skrócie: Wrocław - Wisła-Malinka - kolacja wigilijna - Cieszyn (szpital) - Wisła (powrót po rzeczy) - Cieszyn (powrót po 1/3 załogi) - Wrocław (przyjazd 25.12. o 1.00 AM), czyli Święta w górach w pigułce"


Huuuu... 8O
Myślałem, że tylko ja tak zap... we wszystkie Święta tam i na zad, że nie mam czasu poświętować... :)

end OT :wink:
Następna strona

Powrót do Polska



cron
I nieoficjalne górskie cro.spotkanie-Babia Góra 16-17.1.2010
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone