Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

I'M THE MASTER OF THE GRILL czyli Rażanj 2010.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.02.2011 19:10

No więc jedziemy dalej... :D
Zaraz za opisywanym korkiem dziecka w samochodzie kolego się pobudziły,no bo przecież były już w Chorwacji!
Moje spały,no ale moje miały już w.....ne na wszystko,bo przecież już to widziały. :lol: Falowe podejście do tematu moich dzieci,pozwoliło mi jechać jeszcze jakiś czas w ciszy i spokoju,w towarzystwie jedynie tego pana.
Natomiast w drugim samochodzie..............konsternacja!
Słyszę po radiu :
gdzie my jesteśmy??? 8O 8O 8O
Oczywiście wiem o co chodzi,ale paląc głupa odpowiadam:
A gdzie jechaliśmy? Toż to Chorwacja przecie :!:
Ale.............taka :?: :!:
Dla wyjaśnienia dodam,że na zewnątrz jakieś...10-12 stopni,mgła "siedzi" na samym asfalcie...
Normalnie jak sobie wyobraziłem jakie towarzystwo ma miny,morda zaczęła się mi uśmiechać o ucha do ucha..!
Nadmieniam,że w zeszłym roku takie miny widziałem w swoim samochodzie. :lol:
Ale nie ma co przeginać.Jeszcze mi się towarzystwo rozmyśli i nie pojedzie dalej....
Więc mówię,że spoko. Miniemy tunel "ciepło-zimno" i będzie ok!
Oczywiście nazwa mówiła wszystkim tyle co nic,ale moja "pozycja" jako "eksperta od Chorwacji"rosła z każdą chwilą... :lol: :wink:
Sie trochę wie,nie? :wink:


A tak w ogóle to witam wszystkich tu zaglądających.
Zdaję sobie sprawę,że większość czeka na to na co czekamy wszyscy w każdej relacji,ale jak mówił Shrek o księzniczce w wysokiej wieży:to se jeszcze poczeka :lool:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 18.02.2011 19:11

jestem i sie zaczytuje :P
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.02.2011 19:14

No to se czekam... :twisted:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 18.02.2011 19:34

FUX napisał(a):No to se czekam... :twisted:

Porzucamy?

Dwie pary z jedynek i trójek ... :wink:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 18.02.2011 20:26

anakin napisał(a):Zdaję sobie sprawę,że większość czeka na to na co czekamy wszyscy w każdej relacji,ale jak mówił Shrek o księzniczce w wysokiej wieży:to se jeszcze poczeka :lool:


Jak to??? 8O Zdjęć z auta nie robiłeś, ani bagażnika w aucie? :wink: A tunele, a widoczki? :wink:

Nic to, poczekam co to będzie dalej...
Ostatnio edytowano 18.02.2011 23:40 przez Joanka23, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.02.2011 20:51

a ja myślę, że zdjęcia zaniesione do wywołania i nie odebrane a tu łikend przed nami i foto zamknięte ;)


a u Shreka było dodatkowo - "Daleko jeszcze?"
śmieszyło mnie przez pierwsze 20 razy, potem już nie :evil:
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2298
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 18.02.2011 20:57

Se czekam 8O
Kasia_1982
Croentuzjasta
Posty: 149
Dołączył(a): 07.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_1982 » 18.02.2011 22:33

I ja się zaczytuję... eh wakacje się zbliżają jak nic! :) pzdr
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.02.2011 22:34

Joanka23 napisał(a):Zdjęć z auta nie robiłaś ani bagażnika w aucie? :wink: A tunele, a widoczki? :wink:

A bo to kto bagażnika czy tunelu nie widział? :wink:
Po co wrzucać coś co już tu było setki razy....?
A bagażnik....
Cóż....jak to w bagażniku......
Woda mineralna, whiskas w puszcze ( bo winety sporo nadszarpnęły budżet i na krakowską-suchą nie starczyło)papier toaletowy (bo ja wiadomo tam taki drogi),osiem paczek podpasek (bo nie wiadomo czy tam coś takiego znają) i takie tam inne..... :D :wink:
Nie wiozłem nic czego Wy nie wozicie. :lool:
A swoją drogą jak gospodarz zobaczył tyle wody,to.....
Na razie Wam powiem tylko,że zrobił tak: 8O :roll:


:wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.02.2011 23:38

anakin napisał(a): i takie tam inne..... :D :wink:


Znaczy się takie ? :D

Obrazek


No też se czekam ... :lol: :lol:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 19.02.2011 00:16

anakin napisał(a):osiem paczek podpasek


:lol: Sorki Anakin - mnie tak niechcący, literówka się trafiła, :oops: /w głupim miejscu :oops: - trzeba mieć farta :lol: / - już poprawione :lol:
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 19.02.2011 00:52

to i ja czekam... :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.02.2011 01:12

anakin napisał(a):Nie wiozłem nic czego Wy nie wozicie. :lool:



Czyl Wojan ma rację :D


. . . no i wie co dobre 8)


No to se czekamy . . .
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.02.2011 02:16

Widzę,że wojan wie co dobre :!: :D
Ale ma rację,tullamorka zabraknąć tam (w bagażniku) nie mogło.
Powiem nawet,że był jednym z głównych ( o ile nie głównym :wink: ) element ekwipunku.Oprócz niego były zachwalane przeze mnie w tym temacie masonki .O reszcie już wspomniałem. :wink:
Opisywanie autostrady nie ma najmniejszego sensu,bo o czym tu gadać? Nuda i jeszcze raz nuda.....Żadnych zwężeń,robót drogowych,wyłączonych z użytku 10-cio kilometrowych odcinków......Normalnie masakra a nie podróż..Nie to co u nas.... :wink:

Ponieważ za tunelem temperatura znacznie wzrosła,towarzystwo zaczęło odzyskiwać wiarę w to co widziało do tej pory na zdjęciach w cropelce.Pokazał sie tez kawałeczek Jadranu i to już w zupełności wystarczyło,żeby utwierdzić ich w przekonaniu,że jednak jedziemy dobrze. 8)
Przed zjazdem z A1 jeszcze krótkie spojrzenia na to co okazało się później totalnym nieporozumieniem czyli.........Park Narodowy Krka! :roll: ,zjazd Sibenik II i już tylko kilkanaście km do celu.
Zjeżdżamy więc na lokalne dróżki,kierując się powoli w kierunku Jadranki i "właściwej" Chorwacji. :D
Pierwszą miejscowością jest trochę chyba niedoceniany Jadrtovac.Nie napotkałem na forum żadnej wzmianki o tej miejscowości,a naprawdę uważam,że jest godna polecenia.Cicha,spokojna miejscowość,jedna z tych gdzie diabeł "mówi dobranoc".Takie przynajmniej odniosłem wrażenie.
Zdjęcie z netu:
Obrazek
Oczywiście "ochom" i "achom" wydaje się nie być końca i najchętniej towarzystwo zostałoby już tu,ale niestety to jeszcze nie koniec wyprawy.
Kierujemy się zatem niespiesznie dalej.Mijamy Żaboric, Grebasticę (warta uwagi), i najciekawsze wg mnie............Bilo!
Widoki z Jadranki przebiegającej przez tę miejscowość.....niezapomniane!! 8) Sama miejscowośc to nic szczególnego,ot parę domów na krzyż,natomiast miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę............jedno z tych..........idealnych! :D
Wygląda to mnie więcej tak( sorry,że kolejne zdjęcie z sieci,ale niestety muchy mi tak szyby zes.....ły ,że nie było najmniejszego sensu ich robić moim niesamowicie "wypasionym" Panasońciem FZ7) :D
Obrazek
Ale obiecuję,że już więcej nie będę "kradł" zdjęć.Natępne będa juz tylko i wyłącznie moje. 8)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 19.02.2011 02:17

BeJur napisał(a):a u Shreka było dodatkowo - "Daleko jeszcze?"
śmieszyło mnie przez pierwsze 20 razy, potem już nie :evil:

Ogólnie fajnie się rozwija i wszyscy są podnieceni...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
I'M THE MASTER OF THE GRILL czyli Rażanj 2010. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone