Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie pięknie.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 06.05.2014 19:39

Bocian napisał(a):A kto zauważył karpia? :)

A karp się piecze.
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 06.05.2014 22:47

Stary Chorwat napisał(a):
PabloX napisał(a):Czytam od końca, ale relacja już mi się bardzo podoba, więc z przyjemnością doczytam od początku :D

Miło mi, że relacja przypadła Ci do gustu, nawet jak zacząłeś ją czytać od tyłu.

Zacząłem od końca, ale potem jednym duszkiem przeczytałem i obejrzałem od początku. Powiem tak - i od początku, i od końca relacija je vrlo lijepa. Sam nie wiem, od której strony bardziej, chyba przeczytam jeszcze raz, żeby się zdecydować :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.05.2014 08:04

Stary Chorwat napisał(a):
Bocian napisał(a):A kto zauważył karpia? :)

A karp się piecze.

A karpia widać tu :D Jak sie powiększy zdjęcie :)
Bocian napisał(a):Obrazek
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3764
Dołączył(a): 24.06.2008
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 08.05.2014 16:42

To ten sam karpik? ;)
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 08.05.2014 19:09

razpol napisał(a):To ten sam karpik? ;)

Nie ten karpik ze zdjęcia został pewnie zjedzony na wcześniejsze święta :mrgreen: :oczko_usmiech: :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.05.2015 10:22

Bocian napisał(a):Siema Adam, fajnie, że dalej nadajesz :) Nam sie bardzo podobało w Parku, naprawdę warto tam zajrzeć. Komary nas ze stateczku nie ściągnęły, dramatu nie było. My skorzystaliśmy z tej atrakcji popływania po jednym z odcinków wodnej drogi. Weszliśmy do punktu gdzie kupuje sie bilety, ja z Radkiem, i zaczęliśmy oglądać mapę, foldery i takie tam. Zastanawiać sie co i jak można zwiedzić. Postanowiliśmy kupić bilety choć do odpłynięcia było ponad godzinę. Przy kasie stał facet, rozmawiał z panią sprzedającą bilety, bardzo miłą i atrakcyjną. Na nasz chorwacki zareagowali pytaniem skąd jesteśmy i czy może ze Słowenii :) Nie mogli uwierzyć, że tu jacyś Polacy przyjechali :) Kupiliśmy bilety i co zrobić z czasem? :) Okazało się, ze facet co stał przy kasie przyszedł do nas i zaproponował, ze zabierze nas do miasteczka, opowie historię, pokaże kilka rzeczy i zaprasza do domu :) Pojechaliśmy za nim (on na skuterku) do Kopačeva. Tam usłyszeliśmy historię miasta, poszliśmy do domu. Zostaliśmy poczęstowani Graševine, wydzwonił żonę policjantkę, żeby podjechała do domu bo goście są :) :) Pokazał nam lawendę którą w 90% kupujemy nad morzem :) Większość jej pochodzi z tych okolic :) Przesympatyczny facet :) Później wróciliśmy do Parku.

W tym roku jedziemy do niego :)
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 31.05.2015 10:39

To pozdrów go ode mnie. Ja w tym roku chce pojechać wzdłuż Cetiny, do parku Krka, ale powyżej Roškiego slapu i nad Vransko Jezero. Udanych wakacji.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie piękn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 31.05.2015 11:37

Stary Chorwat napisał(a):To pozdrów go ode mnie. Ja w tym roku chce pojechać wzdłuż Cetiny, do parku Krka, ale powyżej Roškiego slapu i nad Vransko Jezero. Udanych wakacji.

Dzięki, pozdrowię :) Także miłych wojaży :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar-Sarajewo-Slawonia różne miejsca, ale wszędzie pięknie. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone