Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar, Ivan Dolac 06.06-20.06

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DarioG
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 14.11.2013 22:15

Aaaaa ... to już jestem :) Po kilku latach, chętnie odpowiem na pytania .. no tak ale pewnie już nieaktualne .. . ale jestem jakby coś :)
CROdzinka.pl
Globtroter
Re: dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROdzinka.pl » 20.01.2016 22:45

DarioG napisał(a):W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę

Pozdrawiam

Witam,
Muszę potwierdzić rezerwację właśnie w Villi Bonacic. Proszę o informację na temat apartamentów, wad i zalet.
Pozdrawiam
Artur
DarioG
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 20.01.2016 23:01

Hej, są 4 apartamenty .. 1 na parterze z frontu, dość duży z ładnym tarasem, jest ok :) 2 i 3 nad nim, trochę ciepło, ale za to jaki zadaszony taras z pięknym widokiem na morze, warto choćby z tego powodu, 4 z tyłu, dość obszerny, ciemny z dwoma małymi tarasami. Generalnie to nie jest tzw. "wyższa półka" ale .. byłem 2x u Niksy i zawsze opuszczałem to miejsce z łezką w oku, pisz jak chcesz jeszcze jakieś info, pozdrawiam
CROdzinka.pl
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROdzinka.pl » 20.01.2016 23:12

DarioG napisał(a):Hej, są 4 apartamenty .. 1 na parterze z frontu, dość duży z ładnym tarasem, jest ok :) 2 i 3 nad nim, trochę ciepło, ale za to jaki zadaszony taras z pięknym widokiem na morze, warto choćby z tego powodu, 4 z tyłu, dość obszerny, ciemny z dwoma małymi tarasami. Generalnie to nie jest tzw. "wyższa półka" ale .. byłem 2x u Niksy i zawsze opuszczałem to miejsce z łezką w oku, pisz jak chcesz jeszcze jakieś info, pozdrawiam

Super, Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Nie jesteśmy wybredni i teraz możemy spokojnie rezerwować dwa połączone apartamenty i ten z tyłu. Mam jeszcze pytanie odnośnie zaopatrzenia sklepu, pewnie podstawowe produkty typu mleko,bułki,wędlina, piwo i wino to standard bez ograniczeń?
DarioG
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 20.01.2016 23:53

Tak, w sklepie jest co trzeba .. większe zakupy w Konzumie w Jelsie, poza tym jest piekarnia, warzywniaki, świetna restauracja Slavinka oraz ta druga :), 2 przemiłe kawiarnie tuż przy brzegu, ech pojechałbym znowu .. ale to byłoby 6 raz w to samo miejsce hehe więc czas na zmiany :) Dodam, że moja ocena jest subiektywna, znam takich, którym się średnio podobało, pozdrawiam
CROdzinka.pl
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROdzinka.pl » 21.01.2016 20:52

Jeżeli chodzi o nas to mordy uśmiechnięte i utwierdziłeś mnie w dobrym wyborze. Mam nadzieje że osoby które ze mną jadą, a jest to ich pierwsza randka z Chorwacją, zakochają się i podobnie jak Ty będą chcieli powrócić. Jeszcze raz Dzięki i Pozdrawiam z zaśnieżonego Bielsko-Biała
DarioG
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 21.01.2016 23:48

:) Jeżeli będziecie mieli pytania to śmiało :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, pozdrowienia z śnieżnego Jaworzna
kaldas
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaldas » 07.08.2017 17:13

Cześć.
Moje pytanie jest następujące - czy w sklepie i restauracyjkach w Ivan Dolac można płacić kartą czy tylko gotówka?
andrzej29
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 07.08.2017 17:39

Hej
W sklepie można płacić kartą.
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar, Ivan Dolac 06.06-20.06 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019