Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar, Ivan Dolac 06.06-20.06

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iza&Krzysiek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 16.01.2010 19:23

tadzikmal napisał(a):Witam,
Wczoraj wróciłem z Ivan Dolac na wyspie Hvar. Było wspaniale, pomimo kilku nieciekawych przygód. Po raz pierwszy wybraliśmy drogę propagowaną przez FUX-a. I to był dobry wybór. Spotkałem się również na Hvarze z Kasią. Chciałbym jej podziękować za pomoc i wskazówki. Postaram się sklecić małą relację, jak znajdę chwilę.
Pozdrawiam

Witam :)
świetna relacja :)
w te wakacje chcemy również wybrać się do Ivan Dolac...i z tego co udało mi sie dojrzeć ;) i wywnioskować to nawet do tego samego apartamentu ;)
Chciałabym uzyskać kilka informacji od Ciebie, jeśli nie było by to jakimś problemem :)

Pozdrawiam Iza :)
tadzikmal
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 26.02.2010 13:52

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DarioG
Croentuzjasta
dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 18.04.2010 13:52

W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę

http://apartments-bonacic.com/accomodation.php?jezik=EN

Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent
Re: dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.04.2010 15:38

DarioG napisał(a):W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę
Pozdrawiam

To nie jest miasteczko. Ciężko nawet nazwać to wioską, to po prostu osiedle w ramach gminy Jelsa (choć od Jelsy oddalone o kilkanaście km. i położone na południowym brzegu wyspy za tunelem "Pitve"). Prawa miejskie na Hvarze mają tylko dwa miasteczka: stołeczne dla wyspy miasto Hvar oraz najstarszy na wyspie Stari Grad (choć "zwyczajowo" Jelsę, Vrboską i Sucuraj z rozpędu nazywa się miasteczkami.. to faktycznie nimi nie są; Jelsa i Sućuraj mają status gmin - hr općina; Vrboska nawet tego nie ma, po prostu wchodzi w skład gminy Jelsa).
W Ivan Dolcu jest mały sklepik i kilka knajp (zwyczajnych, nie szczególnie stylowych). To wszystko... dom przy domu (kilka rzędów), jedne bliżej nabrzeża, inne nieco dalej.. Na wzgórzu stara część wioski, winnice...i już.
Pozdrawiam
Iza&Krzysiek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 19.04.2010 21:11

DarioG napisał(a):W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę

Pozdrawiam

a w jakim terminie????

Pozdrawiam Iza :)
tadzikmal
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 20.04.2010 21:22

Ja przyjeżdżam 12.06 :)
Norbek
Autostopowicz
Re: Ivan Dolac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Norbek » 24.02.2011 10:53

[quote="JAKUZI"]Mam pytanie: Czy może mieszkaliscie w Villa Conte w Ivan Dolac, bo my tam sie wybieramy 04,07,2009. A tak na marginesie wielkie dzieki za tak cenne infromacje[/quote]

witam mam pytanko wiem że to dawny temat ale również interesuje mnie ta willa byliście może tam?
jeżeli tak będe wdzięczny za wszelkie informacje
DarioG
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 24.02.2011 10:57

willi nie znam, ale wioska jest zadbana i na pewno będzie ok :)
kammaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 03.10.2012 11:57

Tadzikmal czy mogę prosić o namiary na Twoją kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 05.10.2012 15:48

dopiero teraz tutaj trafiłem... chętnie poczytam
Pozdrowienia :papa:
ewelka1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 01.03.2013 19:17

Mam pytanie do Dario,czy taras z apartamentu 1 ma widok na morze czy zasłania go coś?bo na stronie nie widać :roll:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.03.2013 19:55

Cóż tam robić w Ivan Dolac. No co robić. Chyba tylko w tej ciszy i samotności Rakiję pod arbuza pić.
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.03.2013 19:59

ewelka1 napisał(a):Mam pytanie do Dario,czy taras z apartamentu 1 ma widok na morze czy zasłania go coś?bo na stronie nie widać :roll:

Tyle, że Dario tu był 2 lata temu...
ewelka1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 02.03.2013 17:49

:oops: damy rade i bez Daria!
robsunday
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsunday » 22.04.2013 20:08

Pozdrawiam

Witam Cię DarioG,
Jadę z rodziną w lipcu, mam wstępną rezerwację AP4 w apartamentach Bonacic, mam pytanie o warunki i czy warto wybrać właśnie to miejsce i te apartamenty?

Pozdrawiam,Robert
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar, Ivan Dolac 06.06-20.06 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019