Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu........

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.07.2012 17:52

FUX napisał(a):Polecam.

http://premiotravel.com/pl/doc/207/oferta

Sprawdzeni rok temu; w tym także jedziemy do Kapadocji...

Już po ptokach FUX , jedziemy z z Itaką.

Trafiła się okazja , trochę głupio się z tego cieszyć , bo mój najlepszy przyjaciel cierpi , że nie pojedzie , sprawy zdrowotne , ale by nie przepadła wycieczka , zdecydowaliśmy się wykupić ją od znajomych.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.07.2012 18:21

FUX napisał(a):Polecam.

http://premiotravel.com/pl/doc/207/oferta

Sprawdzeni rok temu; w tym także jedziemy do Kapadocji...

Nie będę komentował tego ,że :wink:
Cena od osoby nie zawiera :
opłaty lotniskowej i serwisowej 490 PLN /od os. :D
ale to to już coś nie tak :roll:
Cena od osoby nie zawiera ;
ubezpieczenia KL i NNW oraz bagażu 49 PLN/os .
pozdrav
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.07.2012 18:24

Jędruś.
Zawsze ubezpieczam się samemu, nawet wtedy, gdy biuro niby coś tam oferuje/zapewnia.
Wiem, że opłatę mają jaką mają.
Jednakże zeszłoroczna wycieczka, pobyt, opieka i reszta była super.
Nie zawsze tanio jest ok., choć mogą być odstępstwa.
Dla mnie Turcja bajka.
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 23.07.2012 18:30

maniust napisał(a):Kurde takiego roku z planowaniem wakacji to jeszcze nie miałem nigdy.
:roll:
Najpierw Grecja , Turcja , potem miało być Cro Pakostane , następnie Cro Rovinj ze względu na koszty i to już była ostateczna decyzja.
A dziś znów zmiana - 20 sierpnia - Turcja -Oludeniz - 14 dni ......zapłacone dziś i święty spokój . :D


Czasami spontaniczne decyzje bywają najlepsze :D Będziecie zadowoleni, w końcu zawsze to coś nowego, a Turcja też potrafi zachwycić :hearts: Ja w każdym bądź razie życzę Wam cudownego urlopu i wielu pozytywnych wrażeń :!: :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.07.2012 18:55

FUX napisał(a):Dla mnie Turcja bajka.

Cholera już się boję ....... 8O
J@dranka napisał(a):Będziecie zadowoleni, w końcu zawsze to coś nowego
To samo mówił 5 lat temu Św. pamięci mój wuj !
Jedzcie w końcu do Chorwacji , ile można na Słowację jeżdzić ?
Byliśmy w Sk ...... 2005-2008 r. - 4 razy z rzędu jeszcze za czasów koron , tanizna straszna :) , zjechaliśmy ją wzdłuż i wszerz :)

Miał rację zakochaliśmy się od razu i 3 razy z rzędu było Cro....... :)

J@dranka napisał(a):Turcja też potrafi zachwycić

....i tego się obawiam , że moja ukochana Chorwacja , pójdzie w odstawkę .....
J@dranka napisał(a):Ja w każdym bądź razie życzę Wam cudownego urlopu i wielu pozytywnych wrażeń :!: :)

Bardzo ci dziękujemy J@drankO , wylot dopiero 20 sierpnia , powrót 3 września , po powrocie napewno zdam relację.

Jesssoooss już nie mogę się doczekać............ :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.07.2012 19:21

Turcja do zwiedzania; hotele takie, jak wszędzie. :wink:
Żarełko zdecydowanie inne. Smaki zawarte w pomidorach, ogórkach, jajkach przypominają dzieciństwo.
U nich wegetacja jest kilka razy w roku.
Prezenty, kawę, yeni raki i inne kupuj na cle na powrocie. Różnice znaczne.
Wycieczki do fabryk dywanów, kaletników, kuśnierzy i złotników możesz sobie spokojnie darować... :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.07.2012 19:28

FUX napisał(a):Wycieczki do fabryk dywanów, kaletników, kuśnierzy i złotników możesz sobie spokojnie darować... :wink:

Nawet nie myślałem nad tym , zdecydowanie interesuje mnie to co poniżej na niebiesko :D

Obrazek

......może skuszę się na :

Obrazek

.......lecz na pierwszy ogień pójdzie chrześniak mojej żony i zobaczę czy się nie zesra ze strachu...... :lool:

...i napewno Park !
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 23.07.2012 19:31

Zazdroszczę pozytywnie, Oludeniz cudne:) nam się też kilkakrotnie zmieniały plany, niestety Turcja jednak nie w tym roku.. miłych wakacji!
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 23.07.2012 19:37

maniust napisał(a):
J@dranka napisał(a):Będziecie zadowoleni, w końcu zawsze to coś nowego
To samo mówił 5 lat temu Św. pamięci mój wuj !
Jedzcie w końcu do Chorwacji , ile można na Słowację jeżdzić ?
Miał rację zakochaliśmy się od razu i 3 razy z rzędu było Cro....... :)


Hahaha...No widzisz maniust, wuj dobrze poradził więc bez obaw i tym razem :D

J@dranka napisał(a):Turcja też potrafi zachwycić

maniust napisał(a): ....i tego się obawiam , że moja ukochana Chorwacja , pójdzie w odstawkę .....


A jak nie zawchwyci ??? 8O Aż się boję żeby potem nie było na mnie :lol: Trzymaj się zasady żeby nie porównywać z Chorwacją to będzie dobrze :lol:

Który to hotel Wam przypadł w udziale???
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 23.07.2012 19:53

FUX napisał(a):Turcja do zwiedzania; hotele takie, jak wszędzie. :wink:




1000% racji

Właśnie wróciliśmy
Jeżeli wypoczywać i tylko wypoczywać na plaży (nie na basenie, acuaparku itp.) to wszędzie ale nie w Turcji.

do zwiedzania Turcja przepiękna (aczkolwiek droga)

Byliśmy i w Fethiye 2 nocki oraz 1 nockę na kampie na plaży w Oludeniz (przymusowy pobyt - wyjaśnię w relacji)
- Oludeniz na zdjęciach fajnie...

Postaram się coś więcej napisać o naszych wakacjach to poprę moje wypowiedzi tutaj.

Im dalej na wschód tym piękniej, taniej, lepiej...


Pzdr.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.07.2012 19:55

J@dranka napisał(a):A jak nie zawchwyci ??? 8O Aż się boję żeby potem nie było na mnie :lol: Trzymaj się zasady żeby nie porównywać z Chorwacją to będzie dobrze :lol:

Spoko , spoko , miejscowość wiem że cudna , bo już kilkadziesiąt relacji przeczytałem dużo wcześniej przed dylematem Grecja czy Turcja......
Dokładnie wiem że nie można tak porównywać , inne klimat , inne krajobrazy , inne tradycje itd.itp.....
J@dranka napisał(a):Który to hotel Wam przypadł w udziale???

Ten ....w sumie to nie mieliśmy za dużego wyboru , bo jak pisałem wyżej wycieczka odkupiona , by nie przepadła.

......ale z tego co wyczytałem to Hotel ma fantastyczne opinie i wysokie noty.
Najbardziej się cieszę że tylko 500 m. do laguny ..... :)
Jedynie ubolewam nad tym , że nie ALL :? , no ale to już nie nasz wybór , taką znajomi wykupili wycieczkę.
Dopcham się kebabem najwyżej :lol: jak more wyciśnie soki.

Co do wycieczek , czy jakieś planujemy to nie wiem , zobaczymy na miejscu jakie są , koszt , itd......to by nie brać od rezydenta to wiem.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.07.2012 20:09

gego napisał(a):
FUX napisał(a):Turcja do zwiedzania; hotele takie, jak wszędzie. :wink:




1000% racji

Właśnie wróciliśmy
Jeżeli wypoczywać i tylko wypoczywać na plaży (nie na basenie, acuaparku itp.) to wszędzie ale nie w Turcji.

do zwiedzania Turcja przepiękna (aczkolwiek droga)

Byliśmy i w Fethiye 2 nocki oraz 1 nockę na kampie na plaży w Oludeniz (przymusowy pobyt - wyjaśnię w relacji)
- Oludeniz na zdjęciach fajnie...

Postaram się coś więcej napisać o naszych wakacjach to poprę moje wypowiedzi tutaj.

Im dalej na wschód tym piękniej, taniej, lepiej...


Pzdr.


Daj tutaj linka do relacji!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.07.2012 20:12

maniust napisał(a):
J@dranka napisał(a):A jak nie zawchwyci ??? 8O Aż się boję żeby potem nie było na mnie :lol: Trzymaj się zasady żeby nie porównywać z Chorwacją to będzie dobrze :lol:

Spoko , spoko , miejscowość wiem że cudna , bo już kilkadziesiąt relacji przeczytałem dużo wcześniej przed dylematem Grecja czy Turcja......
Dokładnie wiem że nie można tak porównywać , inne klimat , inne krajobrazy , inne tradycje itd.itp.....
J@dranka napisał(a):Który to hotel Wam przypadł w udziale???

Ten ....w sumie to nie mieliśmy za dużego wyboru , bo jak pisałem wyżej wycieczka odkupiona , by nie przepadła.

......ale z tego co wyczytałem to Hotel ma fantastyczne opinie i wysokie noty.
Najbardziej się cieszę że tylko 500 m. do laguny ..... :)
Jedynie ubolewam nad tym , że nie ALL :? , no ale to już nie nasz wybór , taką znajomi wykupili wycieczkę.
Dopcham się kebabem najwyżej :lol: jak more wyciśnie soki.

Co do wycieczek , czy jakieś planujemy to nie wiem , zobaczymy na miejscu jakie są , koszt , itd......to by nie brać od rezydenta to wiem.


W sumie warto mieć śniadanie i obiado-kolację. W ciągu dnia coś przegryziesz, jeżeli jest gdzie... :twisted:
Dlatego piszę o kolacjach, gdzyż sporo hoteli jest na wygnajewach od wszystkiego w poru szczerym; wtedy na kolację do wsi nie ma dokąd pójść.
Ale parę wyjątków było np. w Kusadasi. Takie Świnoujście o kilka klas wyżej.
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 23.07.2012 20:20

FUX napisał(a):

Daj tutaj linka do relacji!


ok na pewno znajdziesz

FUX napisał(a):... gdzyż sporo hoteli jest na wygnajewach od wszystkiego w poru szczerym; wtedy na kolację do wsi nie ma dokąd pójść.


W Oludeniz na pewno nie umrze z głodu. Lokali zatrzęsienie Tłok, Tłok, Tłok...
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.07.2012 20:27

W takim razie mam pytanie .....

Czy 500-600 juro na 2 dorosłe na 2 tygodnie styknie przy HB , by dopchać czymś żołądek i czasem gardziel przepłukać czymś mocniejszym , może 2 fakultety i ta paralotnia dla mnie ? :?

Wiadomo każdy ma inne potrzeby , zakładam że ja średnie ....... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu........ - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone