Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Turcja w cztery tygodnie

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elfik99
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 19.01.2018 11:30

Tu dopiero będzie full egzotyka!!!!!!!!!....... 8O 8O 8O

:papa:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.01.2018 15:32

elfik99 napisał(a):Tu dopiero będzie full egzotyka!!!!!!!!!....... 8O 8O 8O

Przyznaję, że to była egzotyczna wyprawa.

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 30.07.2018 11:00

Franz napisał(a):Na początku kilka słów wyjaśnienia.

To, co się później wykształciło jako samodzielny wątek, nie było początkowo jako taki pomyślane. Miało to być tylko drobniutkie uzupełnienie relacji Janusza. Wrzuciłem kilka fotek, potem jeszcze się wtrąciłem z kilkoma następnymi, później znowu coś dodałem... aż zacząłem snuć swoje wspomnienia równolegle do wakacji Janusza.
Stąd taki dziwny start tej relacji oraz zupełnie nielogiczna sekwencja - bo zaczyna się gdzieś w sercu Anatolii, dociera na koniec Turcji, na granicę z Iranem i Armenią, potem zawraca przez cały kraj aż do Europy, by znów ruszyć na południe i wschód i zakończyć się w Kapadocji.

Trochę dziwnie to wyszło, ale już wiadomo - dlaczego tak się stało.

Wkrótce postaram się nieco rozszerzyć te początkowe wpisy, kiedy nie myślałem jeszcze o relacji z podróży przez całą Turcję. Myślę jednak, że warto to zrobić z uwagi na ogólną nieznajomość centralnej i wschodniej Turcji. Mam nadzieję, że to co w końcu powstanie, zachęci do poznania tego wspaniałego kraju.

-----------------------

Skoro wspomniane zostało jezioro Van, a Janusz - zdaje się - nie będzie bliżej opisywał tamtego rejonu, to chyba nie wyjdę przed orkiestrę, prezentując tutaj kilka fotek z mojego objazdu po Turcji sprzed dwóch lat. Oto garść fotek z okolicy jeziora Van:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej fotek można znaleźć pod adresem: http://swiat.freehost.pl/Turcja07/Turcja07.html

Pozdrawiam,
Franz
http://wfs.freehost.pl
http://wfs.cba.pl

Ojej..... Tak egzotycznie a nie wszystko widać...... :o :o :o

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Turcja w cztery tygodnie - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019