Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w tym roku? Daleko czy blisko?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 25.05.2008 16:56

Tak na prawdę, to nie zawsze jest ważne w danej chwili, czy daleko, czy blisko. Uważam że to zależy częściowo od sytuacji rodzinnej, głównie czy jedziemy z dziećmi, w jakim są one wieku. Potem kwestia organizacji wewnętrznej. Czy już jesteśmy prawdziwymi turystami i potrafimy sprostać oczekiwanym warunkom. Dopiero później wybieramy trasę, odległość i mierzymy cel na zamiary. Nie zawsze i nie wszędzie pieniądze odgrywają główne znaczenia. Przynajmniej połowa zależy od nas samych.

Co o tym sądzicie, czy nie mam racji????

Pozdrawiam, Grzegorz. :cry: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2008 17:11

Grzegorz Ćwik napisał(a):....Co o tym sądzicie, czy nie mam racji????....

Zdecydowanie masz :idea:
A ważne jest z KIM a nie GDZIE.
Pojedziesz do X w upierdliwym towarzystwie to Ci wyjdzie wyjazd bokiem, pojedziesz do PIPIDÓKI w super składzie i będziesz to wspominał latami :wink:
Pozdrav :papa:
kuchcik77
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 16.06.2007
Bałtyk vs Montenegro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchcik77 » 26.05.2008 17:04

Stanąłem przed dylematem teoretycznie mam zarezerwowany domek w Międzywodziu w okresie 29 czerwca - 13 lipca dla 3 doroslych osób i jednego dwulatka ( w sumie 140zeta za domek z aneksem kuchennym)
Plaża niedaleko, mozna coś ugotować itd itp > Chciałem pokazac młodemu piasek, fale itd- W ciagu tych niespełna trzech lat swego zycia był już w Adrspachu w Czechach no i w Szwajcarii sporo wyzej niz Tatry ;)
Mój patriotyzm ( neich zobaczy co to polskie morze) troszke zostaje podminowany przez obecna pogodę, waunki jakie sa nad Bałtykiem, drozyzne w jadłodajniach itd itp...
To cut a long story short:
czy w Montenegro (bardziej w okolicach Boki kotorskiej niż Ulcinja-Budvy znalazłbym jeszcze coś tzn apartament 3/4osobowy ... Czy czasem gotując i zcasem wychodzac dałoby rade przetrwac dzien za jakies 60-65euro?. Nie za duzo szalenstw, max pwko na osobe, czasem lody itd.. wiem czarnogóra az taka droga nie ejst. Kolejne pytanie- jak wasze dzieci pogodę znosza?Wiem ze kazdy maluch na upały inaczej reaguje ale jednak troszke sie 40st obawiam...

Moje zainteresowanie Montenegro wzielo sie ewidentnie z ascynacji górami ale w Zabljaku to mi sie chłopina zanudzi ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.05.2008 15:24

w tym roku urlop we wlasnym nowym domu i zobaczymy czy ja go wykończe czy on mnie :D
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 27.05.2008 16:23

Grzegorz bardzo się cieszę, że wybierasz się w tropik, bo będę miała byc może głupie, ale dla mnie szalenie istotne pytanie. A chciałabym, żeby mi na nie odpowiedział ktoś rozsądny, kto nie będzie się ze mnie śmiał i nie podejdzie lekceważąco do być może drobnostki, która dla mnie jest problemem praktycznie nie do przejscia.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Gdzie w tym roku? Daleko czy blisko? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone