Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Garo&Justa
Cromaniak
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 03.08.2020 11:07

Też tam spaliśmy, piękna okolica, mili właściciele. Polecamy
robertms
Cromaniak
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 07.08.2020 20:28

Czy ktos ze slowacko-wegierskich amatorow trasy do HR byl moze w Lenti Thermal Spa?
Warto sie tam zatrzymac i pomoczyc przed Jadranem?
Cropidło
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 07.08.2020 22:36

Witam kol.Robertms.
W zeszłym roku byłem przejazdem wLenti 3 x.
W termach nie byłem,ale stołowałem się w Salomon Sorozo, restauracji w bezpośrednim sąsiedztwie z termami. Towarzystwo mocno 70+ a nawet 80+, przede wszystkim Niemcy i Austriacy. Zdażyli się również tacy z aparatami do oddychania i z papieroskiem w ustach:P
Ale jedzenie było dobre:) polecam kaczkę i kotleta, ewentualnie gulasz. Winko wyborne, dla kierowców piwko zero:P
robertms
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 07.08.2020 22:57

Dzieki #Cropidło za info!
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.08.2020 23:06

W tym roku wracając spaliśmy w Lenti.
Kiepska była pogoda i obiekt zewnętrzny był zamknięty, ale pooglądaliśmy go i zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie.
Bez wątpienia wizytówka miasteczka. Kolację jedliśmy w Fonix Fogado i również było smacznie.
robertms
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 07.08.2020 23:08

Dzieki #Habanero, jak decydenci nic nie popsuja, chyba sprawdze w drodze do HR...
Gdzie spaliscie? Do polecenia?
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.08.2020 23:19

robertms napisał(a):Dzieki #Habanero, jak decydenci nic nie popsuja, chyba sprawdze w drodze do HR...
Gdzie spaliscie? Do polecenia?

Na booking znalazłem będąc na Hvarze. Późny Gierek, ale czysto, bardzo miła gospodyni, 70 m2 (2 sypialnie, salon, kuchnia , taras i ogród) Cicha i spokojna okolica, można odpocząć po podróży. Płacisz wszystko na miejscu (58 euro).
Szekreny apartament.
https://www.booking.com/hotel/hu/szekre ... map_closed
macvw
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 08.08.2020 19:16

coobah napisał(a):
Lechoo napisał(a):http://www.nartywaustrii.eu polecam

Ja również. Spaliśmy tam podczas pierwszej podróży do Cro.
Miło i przyjemnie.

Cześć! Potwierdzam! Spaliśmy u nich już 6 razy, 15km od autostrady, w malowniczej alpejskiej miejscowości, gdzie można dobrze i tanio zjeść i przy okazji zrobić sobie spacer z pięknymi widokami. Pensjonat prowadzą przesympatyczni Polacy (odpada bariera językowa). Zapewniam Was, że będziecie zadowoleni. Pozdrav :papa:
Ostatnio edytowano 08.08.2020 21:39 przez macvw, łącznie edytowano 1 raz
milosz78
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 08.08.2020 19:32

Nocowaliśmy w tym roku w Hatarmenti z bookingu:
http://www.booking.com/Share-QGZZGQv
Za tą cenę naprawdę super. Było to chyba 11000 forintów czyli jakieś 140 zł. Cena w stosunku do jakości jak najbardziej. Inny pokój w tym apart. to też ok. 200 zł. Nie trzeba daleko odjeżdżać od trasy. Jak to na Węgrzech przemili ludzie. Na krótką drzemkę w sam raz. Zaznaczyłem jednak w opinii na booking i tu również uprzedzam, że woda lub odpływ wydają nienajlepsze zapachy.
empire13
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 09.08.2020 18:37

U mnie mała zmiana planów. Brałem pod uwagę Budapeszt jako miejsce do zwiedzenia i noclegu w drodze do Chorwacji. Budapeszt chyba poczeka na powrót z wczasów.
Z uwagi na czas dojazdu wydaje mi się że lepszym miejscem na zwiedzanie i nocleg w drodze do Chorwacji będzie Zagrzeb.
Ktoś coś poleci fajnego i niedrogiego? Najlepiej w starej części miasta.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2020 21:01

empire13 napisał(a):U mnie mała zmiana planów. Brałem pod uwagę Budapeszt jako miejsce do zwiedzenia i noclegu w drodze do Chorwacji. Budapeszt chyba poczeka na powrót z wczasów.
Z uwagi na czas dojazdu wydaje mi się że lepszym miejscem na zwiedzanie i nocleg w drodze do Chorwacji będzie Zagrzeb.

B&B Kaptolski Dvori - 5 minut od starego miasta (trg bana Josipa Jelačića), tuż przy katedrze. Jak Ci się uda zarezerwować miejsce, to mają własny parking a śniadania proste ale sycące.
empire13
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 09.08.2020 21:43

pääkäyttäjä napisał(a):
empire13 napisał(a):U mnie mała zmiana planów. Brałem pod uwagę Budapeszt jako miejsce do zwiedzenia i noclegu w drodze do Chorwacji. Budapeszt chyba poczeka na powrót z wczasów.

B&B Kaptolski Dvori - 5 minut od starego miasta (trg bana Josipa Jelačića), tuż przy katedrze. Jak Ci się uda zarezerwować miejsce, to mają własny parking a śniadania proste ale sycące.

"Niestety, w wybranym terminie wszystkie pokoje w tym obiekcie już są wyprzedane.
Spróbuj zmienić daty podróży lub sprawdź inne możliwości zakwaterownia w okolicy."
Prawdziwy Polak
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prawdziwy Polak » 09.08.2020 22:19

Hotel Airport Budapest Superior 4*.
Na M0, czyli autostradowej obowodnicy Budapesztu.
Śniadanie, bezpłatny parking.
Dodatkowo teraz prawie pusto, bo wiadomo jak z lotami.
thommy83
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) thommy83 » 09.08.2020 23:02

Jadę z północy Polski. Zastanawiam się gdzie zrobić nocleg w drodze do Brela?

Opcja 1: przejechać całą PL i zrobić nocleg na samym końcu PL wtedy zostanie 1100km

Opcja 2: przejechać PL-CZ-A-SLO i na początku HR znaleźć nocleg wówczas zostanie ponad 500km
A200universeblue
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) A200universeblue » 10.08.2020 05:03

Panująca fala upałów z ulewa bądź burza na takiej trasie sama ustali miejsce noclegu.
Ja bym starał się jechać gdzieś bliżej granicy austriackiej jeśli dojedziesz tak daleko.
W obecnych warunkach pogodowych dobrze podzielić trasę na podobne odcinki.
Pamietaj ze przejechać po PL 600km to jak 1200 po Europie.
Ślązacy okupujący to forum i jeżdżący na raz nigdy nie byli autem na rybach w Finlandii :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019