Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Czy śpicie gdzieś po drodze do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 04.07.2020 06:32

mchrob napisał(a):
czesiu1976 napisał(a):Witam czy ktoś poleci jakiś apartament w okolicy Wenecji chcemy wracając z Chorwacji zwiedzić Wenecję chodzi mi o kwaterę z parkingiem żeby można było zostawić auto i jakby jeszcze ktoś miał spanie w okolicy jaskini Postojna w Słowenii bym był wdzięczny za jakieś wskazówki


My kilka lat temu spaliśmy tutaj https://goo.gl/maps/BKoWGuL13UyqdaWs9 - rezerwacja przez booking. Nie wychodzi bardzo drogo a i śniadanie w cenie.
10 minut do stacji kolejowej z której jest bezproblemowy dojazd wo Wenecji. Spokojna okolica, blisko market gdzie można zrobić zakupy jak ktoś lubi włoskie specjały. Polecam zrobić zapas butelek Prosecco - to region gdzie się go produkuje i ceny potrafią być bardzo atrakcyjne.


Dziękuję
Pablitofcb
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.07.2020
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pablitofcb » 05.07.2020 20:38

Cześć,

gdzie polecacie nocleg dla 6 osób dorosłych i małego (rocznego) dziecka, rejon granicy węgiersko-chorwackiej. Koniec Węgier najlepiej :)
Będę wdzięczny za pomoc :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.07.2020 20:56

Pablitofcb napisał(a):Cześć,

gdzie polecacie nocleg dla 6 osób dorosłych i małego (rocznego) dziecka, rejon granicy węgiersko-chorwackiej. Koniec Węgier najlepiej :)
Będę wdzięczny za pomoc :)

Z czystym sumieniem mogę polecić w Lenti pensjonat Fönix Fogadó http://fonixfogado.hu/ Czysto, dobre jedzenie. Spałem w ubiegłym roku, w tym będę spał w obie strony :papa:
baggick
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.03.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) baggick » 05.07.2020 21:09

Co roku jadąc przez CZE AU SLO nocleg tranzytowy miałem w Jirsovici w Słowenii u Lovreca. Pasowało mi to bo przy okazji omijałem słoweńską autostradę. W tym roku z wiadomych względów myślę o Hotelu Trakošćan. Tylko aby to miało sens chciałbym wjechać do SLO przez Mureck a następnie do HR przez Cvetlin. Jak oceniacie ten Hotel Trakošćan no i czy przez te przejścia graniczne można przejechać?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2020 21:21

baggick napisał(a):Co roku jadąc przez CZE AU SLO nocleg tranzytowy miałem w Jirsovici w Słowenii u Lovreca. Pasowało mi to bo przy okazji omijałem słoweńską autostradę. W tym roku z wiadomych względów myślę o Hotelu Trakošćan. Tylko aby to miało sens chciałbym wjechać do SLO przez Mureck a następnie do HR przez Cvetlin. Jak oceniacie ten Hotel Trakošćan no i czy przez te przejścia graniczne można przejechać?

objazdy-autostrady-w-slowenii-dyskusja-t29291-4260.html#p2154175
baggick
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.03.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) baggick » 05.07.2020 21:34

A co z Hotelem Trakošćan. Warto tam się zatrzymać?
lolekanabolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.05.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolekanabolek » 05.07.2020 22:13

dids76 napisał(a):Z czystym sumieniem mogę polecić w Lenti pensjonat Fönix Fogadó http://fonixfogado.hu/ Czysto, dobre jedzenie. Spałem w ubiegłym roku, w tym będę spał w obie strony :papa:


ooo, chyba się skuszę, wcześniej spałem w P4W Hotel Residence Szombathely, ale twoja propozycja wydaje się ciekawsza. Rezerwowałeś przez booking czy przez ichniejszą stronę?? Zakładam, że można płacić kartą ale wolę się upewnić
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 05.07.2020 22:20

Przepraszam, może to jest gdzie indziej na forum poruszane no ale ten wątek o tym traktuje więc chciałbym się upewnić. Nie ma jakichś obostrzeń z noclegami tranzytowymi z tego co piszecie? Być może, naprawdę być może nam się uda jednak pojechać, ale dzisaj właśnie z żoną tak nam przyszło na myśl czy nie ma jakichś ograniczeń. Zawsze jeździmy przez SK i HU, ale śpimy już w Chorwacji na północy. Nie będzie z tym problemu teraz?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2020 22:23

Słowacja, Węgry, Chorwacja - można spać w tranzycie.
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 05.07.2020 22:36

Dziękuję Panie Januszu, to była moja główna rozkmina z żoną na dzisiejszym spacerze. Sobie myślę najszybciej powiecie mi Wy. :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.07.2020 08:24

lolekanabolek napisał(a):
dids76 napisał(a):Z czystym sumieniem mogę polecić w Lenti pensjonat Fönix Fogadó http://fonixfogado.hu/ Czysto, dobre jedzenie. Spałem w ubiegłym roku, w tym będę spał w obie strony :papa:


ooo, chyba się skuszę, wcześniej spałem w P4W Hotel Residence Szombathely, ale twoja propozycja wydaje się ciekawsza. Rezerwowałeś przez booking czy przez ichniejszą stronę?? Zakładam, że można płacić kartą ale wolę się upewnić

Pisałem bezpośrednio do właściciela bo jedziemy z psem i chciałem się dogadać.
Płacić można kartą, w euro lub forintach.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 06.07.2020 08:37

Również polecam Fönix Fogadó. Byłem 4 razy i za każdym razem bez zastrzeżeń. Na korytarzu jest dostępna lodówka dla gości.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Czy śpicie gdzieś po drodze do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 07.07.2020 11:20

czesiu1976 napisał(a):Witam czy ktoś poleci jakiś apartament w okolicy Wenecji chcemy wracając z Chorwacji zwiedzić Wenecję chodzi mi o kwaterę z parkingiem żeby można było zostawić auto


Ja korzystałem z hotelu z parkingiem. Blisko przystanek autobusowy, którym można dojechać na wyspę.
Rezerwacja przez booking.com

https://goo.gl/maps/Qf6JLR6ppu7Wv9tH6
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 07.07.2020 13:00

Czy ktoś korzystał lub ma wiedzę, czy termy np w Lenti w dobie wirusa normalnie funkcjonują, czy są jakieś obostrzenia? Zamówiony nocleg w Fonix Fogado, więc dobrze by było skorzystać z basenów.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 07.07.2020 13:03

niuniek napisał(a):Czy ktoś korzystał lub ma wiedzę, czy termy np w Lenti w dobie wirusa normalnie funkcjonują, czy są jakieś obostrzenia? Zamówiony nocleg w Fonix Fogado, więc dobrze by było skorzystać z basenów.

http://lentifurdo.hu/en/news/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone