Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
valverde20
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) valverde20 » 20.06.2020 08:53

Nie wiem czy to już było, bo jak się dowiedziałem od właściciela, to nocleg popularny wśród Polaków.
Otóż polecam gorąco dla planujących nocleg w Austrii - Antonio Appartement w Steinabruckl. Okolice Wiener Neustadt.
Wygodnie, nowocześnie i przestronnie. Szczególnie fajna opcja dla 5-6 osób. Cena w tym roku to ok. 100 EUR za 6 osób.
Nocleg bardzo blisko autostrady, ale nie na tyle żeby ją słyszeć.

PS. Jak ktoś nie chce spać to jest konsola do gier na wyposażeniu
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 20.06.2020 10:22

Ural napisał(a):Ja tam śpię gdzie popadnie. Na parkingu, na ławce, w ogródku warzywnym, na trawie, u obcej baby. Co tam, najważniejsze to się wyspać, a gdzie i z kim nieważne.
Ooo. A myślałem że tylko ja tak robię. :D
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 20.06.2020 17:27

Miril napisał(a):
Ural napisał(a):Ja tam śpię gdzie popadnie. Na parkingu, na ławce, w ogródku warzywnym, na trawie, u obcej baby. Co tam, najważniejsze to się wyspać, a gdzie i z kim nieważne.
Ooo. A myślałem że tylko ja tak robię. :D



Niech kolega uważa na siebie. Zawsze znaleźć się może w otoczeniu kolegi jakaś życzliwa osoba.


:papa: Ural

Co do kwater tranzytowych na jedną noc to dużo jest ich w Turanj dzielnicy czy tudzież wioski pod Karlovacem.

Choćby tutaj gdzie swego czasu nocowałem: 10 euro od osoby. Być może teraz jest lekko drożej.

https://www.apartmani-hrvatska.com/osobnapl.asp?BR=3359
Ostatnio edytowano 20.06.2020 17:35 przez Ural, łącznie edytowano 1 raz
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 20.06.2020 17:35

"obca baba" - może to być przecież kobieta prowadząca przeważnie zarejestrowaną indywidualną działalność gospodarczą, trudniąca się krótkookresowym wynajmem kwater...
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 22.06.2020 21:15

Jadąc ze Śląska na Pag przez Słowację i Węgry planuję jeden nocleg ze zwiedzaniem. Na trasie powrotnej również.
Co wg Was warto wziąć pod uwagę z uwagi na odległość i atrakcje?
Zastanawiałem się nad Bratysławą, Budapesztem i Zagrzebiem. Ale może coś innego jest warte odwiedzenia na kilka godzin?
Przemasss
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 10.08.2016
Re: Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemasss » 27.06.2020 14:05

Macie jakiś nocleg do polecenia w Wiedniu? Aby dojechać popołudniu i jeszcze coś zobaczyć wieczorem.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 27.06.2020 15:23

empire13 napisał(a):Jadąc ze Śląska na Pag przez Słowację i Węgry planuję jeden nocleg ze zwiedzaniem. Na trasie powrotnej również.
Co wg Was warto wziąć pod uwagę z uwagi na odległość i atrakcje?
Zastanawiałem się nad Bratysławą, Budapesztem i Zagrzebiem. Ale może coś innego jest warte odwiedzenia na kilka godzin?



Zdecydowanie Budapeszt. Mnie bardziej się podoba niż Bratysława czy Zagrzeb. W końcu Budapeszt był drugą stolicą
Cesarstwa Austro-Węgier.
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 29.06.2020 22:11

Szukam odpowiedzi u osób, które nocowały w Fonix Fogado w Lenti. O której godzinie wydawane jest tam śniadanie? Zatrzymujemy się tam w drodze na Hvar i chcielibyśmy w miarę wcześnie z niego skorzystać. Gdzieś wyczytałem, że od 8.00. Osobiście wolałbym troszkę wcześniej. Będę wdzięczny za pomoc.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.06.2020 22:55

niuniek napisał(a):Szukam odpowiedzi u osób, które nocowały w Fonix Fogado w Lenti. O której godzinie wydawane jest tam śniadanie? Zatrzymujemy się tam w drodze na Hvar i chcielibyśmy w miarę wcześnie z niego skorzystać. Gdzieś wyczytałem, że od 8.00. Osobiście wolałbym troszkę wcześniej. Będę wdzięczny za pomoc.

Właściciel pytał nas o której chcemy śniadanie, nie spieszyło się nam więc zamówiliśmy na 8. Ale chyba nie było problemu wcześniej
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2020 23:12

Czy poleci ktoś coś ciekawego na nocleg albo w okolicy Worthersee lub nad Balatonem? Jeszcze nie wybrałem trasy ale w związku z przesuniętym terminem, chyba po raz pierwszy pojadę na spokojnie z noclegiem co przy dzieciach to niegłupi pomysł.
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 29.06.2020 23:16

dids76 napisał(a):Właściciel pytał nas o której chcemy śniadanie, nie spieszyło się nam więc zamówiliśmy na 8. Ale chyba nie było problemu wcześniej

Skoro pytał to wnioskuję, że jest elastyczny.... i o godzinkę przyspieszy. Na to będę liczył. Dzięki serdeczne
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 01.07.2020 21:55

Polecacie jakis dobry nocleg w okolicach szombathely otwartyc teraz w dobie pandemii ?
Wiola-Tom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1019
Dołączył(a): 02.04.2015
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiola-Tom » 01.07.2020 22:10

robertpeti napisał(a):Polecacie jakis dobry nocleg w okolicach szombathely otwartyc teraz w dobie pandemii ?


Może nie same Szombathely trochę wcześniej,ale mogę polecić z czystym sumieniem. Pokoje bardzo czyste,fajna restauracja w hotelu dobre i konkretne śniadanie. Polecam.

http://www.nimrodetterem.hu/en.html
:papa:
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Czy śpicie gdzieś po drodze do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 03.07.2020 16:34

Witam czy ktoś poleci jakiś apartament w okolicy Wenecji chcemy wracając z Chorwacji zwiedzić Wenecję chodzi mi o kwaterę z parkingiem żeby można było zostawić auto i jakby jeszcze ktoś miał spanie w okolicy jaskini Postojna w Słowenii bym był wdzięczny za jakieś wskazówki
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1908
Dołączył(a): 06.10.2017
Re: Czy śpicie gdzieś po drodze do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 03.07.2020 17:06

czesiu1976 napisał(a):Witam czy ktoś poleci jakiś apartament w okolicy Wenecji chcemy wracając z Chorwacji zwiedzić Wenecję chodzi mi o kwaterę z parkingiem żeby można było zostawić auto i jakby jeszcze ktoś miał spanie w okolicy jaskini Postojna w Słowenii bym był wdzięczny za jakieś wskazówki


My kilka lat temu spaliśmy tutaj https://goo.gl/maps/BKoWGuL13UyqdaWs9 - rezerwacja przez booking. Nie wychodzi bardzo drogo a i śniadanie w cenie.
10 minut do stacji kolejowej z której jest bezproblemowy dojazd wo Wenecji. Spokojna okolica, blisko market gdzie można zrobić zakupy jak ktoś lubi włoskie specjały. Polecam zrobić zapas butelek Prosecco - to region gdzie się go produkuje i ceny potrafią być bardzo atrakcyjne.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone