Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 29.05.2013 07:54

Mam takie pytanie, chce rezerwować Oekotel w Budapeszcie na powrót, czy dobrze docztałam na stronie ze tam jest po 18 euro od osoby? Płaci się w euro? I napiszcie proszę po jakiemu się dogadać jak będę dzwonic z drogi ze będę po 16? CZy maila napisac? W forintach można płacic? Dziekuje za odpowiedzi.
Marcin zastava
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 02.02.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin zastava » 31.05.2013 08:32

altair napisał(a):W czerwcu wybieram się do Czarnogóry, chce jechać przez Węgry oraz Bośnię i Hercegowinę z małym przejazdem przez chorwacką Sławonię. Znacie jakieś dobre noclegi w okolicach węgierskiego Mohacs, Pecs albo chorwackiego Osijek, Dakovo? Bardziej mi chyba pasuje jednak nocleg w Chorwacji bo bliżej Czarnogóry :)


Cześć
Ja spałem w miejscowości BAJA blisko Mohacs tym motelu :
http://www.napfenymotel.hu/
rodzina 4 osobowa 50 euro z śniadaniem warunki bardzo dobre czysto i przytulnie .
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 03.06.2013 15:27

Zarezerwowałam nocleg na powrót w Oekotelu na Wegrzech piątek i do dziś nie mam potwierdzenia. Rezerwowac jeszcze raz czy czekac? W piątek już wyjezdzam co robic? Czy w oekotelu nocleg jest razem ze sniadaniem? Dobrze patrze na stronie ze wychodzi po 18 euro za osobe? Czy do tej ceny trzeba jeszcze cos doliczyć?
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 03.06.2013 22:46

polecam : http://www.nartywaustrii.eu/pensjonat rewelacja, wczoraj tam byliśmy, rodzinna atmosfera, piękna okolica, żałuję że tylko przejazdem .
marsolcz
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.02.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsolcz » 04.06.2013 09:48

pawlop napisał(a):Mam zarezerwowany tam pokój http://jurinjak.net/ na noc w drodze do Cro. ale czy ktoś może w pobliżu polecić miejsce gdzie można zjeść śniadanie bo właścicielka raczej nie oferuje takiej usługi. Z góry dzięki za info.


Spałem tam w zeszłym roku. Nie było problemów z zamówieniem śniadania u właścicielki. Było dokładnie to, o co poprosiłem w dniu przyjazdu. Mam jednak inną uwagę. Po całym dniu podróży, chcieliśmy położyć się spać dość wcześnie (ok 20) i niestety przeszkadzały nam odgłosy biesiadowania innych lokatorów gdyż grill i stół z ławą umiejscowione są w bezpośrednim sąsiedztwie zarówno pokoju gościnnego jaki i domku letniskowego. Do samych warunków natomiast nie mam żadnych zastrzeżeń, wszędzie czyściutko i schludnie. Właściciele bardzo mili a pani Jurinjak dość dobrze rozumie nasz język.
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 04.06.2013 09:53

Myślę, że tak wcześnie nie będę się kładł bo jadę z okolic Katowic i nie będę tak bardzo wyczerpany. A tak z ciekawości to ile płaciłeś za śniadanie i do której biesiadowali sąsiedzi :)
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 04.06.2013 12:54

marsolcz napisał(a):
pawlop napisał(a):Mam zarezerwowany tam pokój http://jurinjak.net/ na noc w drodze do Cro. ale czy ktoś może w pobliżu polecić miejsce gdzie można zjeść śniadanie bo właścicielka raczej nie oferuje takiej usługi. Z góry dzięki za info.


Spałem tam w zeszłym roku. Nie było problemów z zamówieniem śniadania u właścicielki. Było dokładnie to, o co poprosiłem w dniu przyjazdu. Mam jednak inną uwagę. Po całym dniu podróży, chcieliśmy położyć się spać dość wcześnie (ok 20) i niestety przeszkadzały nam odgłosy biesiadowania innych lokatorów gdyż grill i stół z ławą umiejscowione są w bezpośrednim sąsiedztwie zarówno pokoju gościnnego jaki i domku letniskowego. Do samych warunków natomiast nie mam żadnych zastrzeżeń, wszędzie czyściutko i schludnie. Właściciele bardzo mili a pani Jurinjak dość dobrze rozumie nasz język.



Też tam będę nocował 18.07 ... rodzice 2 lata temu tam nocowali i byli bardzo zadowoleni, mam nadzieje że obejdzie się bez większego biesiadowania bo jedziemy z dzieckiem.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.06.2013 14:08

marsolcz napisał(a):Spałem tam w zeszłym roku. Nie było problemów z zamówieniem śniadania u właścicielki. Było dokładnie to, o co poprosiłem w dniu przyjazdu.


My w tym roku po raz pierwszy będziemy nocować w drodze do Cro, dokładnie w tym miejscu. Dostaliśmy jednak informację, że nie ma możliwości zamówienia śniadania, za to jest możliwość samodzielnego przygotowania posiłku ( czajnik, mikrowela...). Czy coś się zmieniło czy nie wszyscy mają taką możliwość :-)

Dostaliśmy taką informację :

"Breakfast is not ready (in the room have a refrigerator, microwave, kettle-tea)".
Ostatnio edytowano 04.06.2013 14:18 przez viltob08, łącznie edytowano 1 raz
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 04.06.2013 14:14

Jeżeli ktoś z Was wybiera się w okolice zamku Dinseya albo ma zamiar nocować w Zell am See w Austrii to polecamy noclegi opisane przez nas w tym wątku: naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html#p1009860
Vis'a'vis zamku Disneya http://www.jaegerhof-schwangau.de/
Nad pięknym jeziorkiem w Zell am See (tuż przed podjazdem pod Grossglockner: http://www.haus-bleiweis-zehentner.at/

Dokładniejszy opis trasy jest tu: naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html

Pozdrav
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 04.06.2013 14:19

viltob08 napisał(a):
marsolcz napisał(a):Spałem tam w zeszłym roku. Nie było problemów z zamówieniem śniadania u właścicielki. Było dokładnie to, o co poprosiłem w dniu przyjazdu.


My w tym roku po raz pierwszy będziemy nocować w drodze do Cro, dokładnie w tym miejscu. Dostaliśmy jednak informację, że ma możliwości zamówienia śniadania, za to jest możliwość samodzielnego przygotowania posiłku ( czajnik, mikrowela...). Czy coś się zmieniło czy nie wszyscy mają taką możliwość :-)

Dostaliśmy taką informację :

"Breakfast is not ready (in the room have a refrigerator, microwave, kettle-tea)".



Też coś podobnego otrzymałem tylko już przepuszczone przez translatora na polski więc nie byłem do końca pewny ale teraz już chyba wiem, że jedynie można sobie przygotować posiłek i stąd moje pytanie o możliwość zjedzenia czegoś w okolicy
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 04.06.2013 21:08

szaki17 napisał(a):Jako że latka lecą to podróż na jeden "strzał" już nie dla mnie, zarezerwowałem nocleg tutaj za 30E (dwie osoby) ze śniadaniem, jak będzie? zobaczę i napiszę :wink:

edit: zmieniłem rezerwację na Zagrzeb (poprzednio Nagykanizsa), żeby rano być bliżej bramek w Lucko.


Taniocha. I w sumie dojazd dobry. rano zawsze bliżej do Splitu. Chyba i ja się skuszę skoro taka taniocha :mrgreen: :mrgreen:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13024
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.06.2013 21:11

Trochę dookoła, ale ile atrakcji...
http://www.liveleak.com/view?i=dd8_1365441487

:mrgreen:
martika71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) martika71 » 05.06.2013 17:09

Witam

Ma ktos może jakis namiar na noclegi w pobliżu miasta Breclaw ?
z góry dziękuję
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 05.06.2013 18:02

Ja mam fajny sprawdzony namiar w PTUJ:)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13024
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.06.2013 18:04

martika71 napisał(a):Witam

Ma ktos może jakis namiar na noclegi w pobliżu miasta Breclaw ?
z góry dziękuję


www.booking.com
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone