Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 10.06.2013 15:54

Rano o 6 będzie spoko. Jeżdżę do pracy ok 6.30 tą drogą i nie jest źle :lol:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 10.06.2013 16:08

viltob08 napisał(a):No właśnie, pytanie do tych, co tam nocują, gdzie zjeżdżacie z autostrady, żeby w jak najwygodniejszy sposób dojechać do miejscówki?


Chcę jechać przez Węgry, więc dojeżdżam z drugiej strony.

dids76 napisał(a):Ja tam nie nocuję, ale mam w tegorocznych planach zwiedzanie muzeum w Krapinie. Jadąc od Macelj nie będę wcale wjeżdżał na A2. Pojadę tak:
http://goo.gl/maps/6I5rZ


Jak zwykle dobry plan :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.06.2013 18:59

Niedzwiad napisał(a):A może będzie Ci łatwiej grzać na Grodzisk A2 i potem bokiem na gierkówkę? Albo jechać A2 na Łódz i skręcić w lewo na Żyrardów. I masz chyba z 15 km do gierkówki. Zawsze ominiesz to pięknie zakorkowane miasto :D

Można przejechać przez Grodzisk inną drogą lecz jest to lepsze od jazdy przez Żyrardów(tam to jest armagedon),jadąc od Błonia przed wiaduktem na łuku należy odbić w prawo.
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 10.06.2013 20:07

Już dawno nie jeździmy przez Żyrardów, bo jest obwodnica.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.06.2013 21:10

Adam66 napisał(a):Już dawno nie jeździmy przez Żyrardów, bo jest obwodnica.

Nie miałem pojęcia-rzadko zapuszczam się w tamte strony :D
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.06.2013 21:34

Z napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):A może będzie Ci łatwiej grzać na Grodzisk A2 i potem bokiem na gierkówkę? Albo jechać A2 na Łódz i skręcić w lewo na Żyrardów. I masz chyba z 15 km do gierkówki. Zawsze ominiesz to pięknie zakorkowane miasto :D

Można przejechać przez Grodzisk inną drogą lecz jest to lepsze od jazdy przez Żyrardów(tam to jest armagedon),jadąc od Błonia przed wiaduktem na łuku należy odbić w prawo.


jechałe tą drogą dwa tyg.temu. Od razu ze zjazdu z A2 jest objazd który prowadzi Cię do Milanówka. Remont Wiaduktu. Trasa zamknięta. Żyrardów już nie jest tak zakorkowany jak kiedyś. Przynajmniej do Radziejowic będziesz miał przejezdną trasę :hut:
martika71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) martika71 » 11.06.2013 17:00

Możecie doradzić,którą trasą lepiej jechać z północy Polski :przez Czechy ,Austrię czy przez Węgry?
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 11.06.2013 17:04

martika71 napisał(a):Możecie doradzić,którą trasą lepiej jechać z północy Polski :przez Czechy ,Austrię czy przez Węgry?


A dokładniej skąd?
underthesea
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) underthesea » 11.06.2013 18:05

Witam,
My tez jedziemy z polnocnej Polski i nie wiemy na ktora trase sie zdecydowac.
Jedziemy z Trojmiasta i wyruszymy w piatek o 12:00 w poludnie pod koniec czerwca.
Ktoredy jechac?
Przez czechy, austrie? Czy slowacje, wegry?
Gdzie spac? Pewnie nie pozniej niz o 22giej trzeba by sie zakwaterowac na spanku, choc chetnie do polnocy bylibysmy w trasie, nie wiem jak to rozegrac.
A stacja docelowa w Cro to okolice Trogiru.
martika71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) martika71 » 11.06.2013 19:29

My jedziemy z Elbląga,2 lata temu spaliśmy w Czechach- Breclav. Teraz znajomi namawiają nas na przejazd przez Węgry,podobno krócej,nie wiemy czy się zdecydować,bo drogę przez Czechy już znamy.Na Węgrzech podobno długo jedzie się zwykłymi drogami .Jedziemy do Makarskiej.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 11.06.2013 19:56

martika71 napisał(a):My jedziemy z Elbląga,2 lata temu spaliśmy w Czechach- Breclav. Teraz znajomi namawiają nas na przejazd przez Węgry,podobno krócej,nie wiemy czy się zdecydować,bo drogę przez Czechy już znamy.Na Węgrzech podobno długo jedzie się zwykłymi drogami .Jedziemy do Makarskiej.


Ja w tym roku też wybieram się trasą przez Cieszyn, Bratysławę, Węgry ( trasą 86). Śpimy w Radoboj koło Krapiny.
Docelowo Peljesac.

Tu o trasie 86:

aktualizacja-stanu-wegierskiej-drogi-nr-86-t27834.html
martika71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) martika71 » 11.06.2013 21:06

Dzięki.Pomyślimy.
milosz1121
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.06.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz1121 » 11.06.2013 22:33

Mam pytanie. Jadę przez Czechy do Cro i chciałbym spać na "granicy" z Austrią w okolicy Mikulova, ma może ktoś jakiś nocleg, nie musi być jakiś ekstra ważne żeby się przespać, ale aby koszt nie przekraczał 50 zł :D ?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.06.2013 23:46

milosz1121 napisał(a):Mam pytanie. Jadę przez Czechy do Cro i chciałbym spać na "granicy" z Austrią w okolicy Mikulova, ma może ktoś jakiś nocleg, nie musi być jakiś ekstra ważne żeby się przespać, ale aby koszt nie przekraczał 50 zł :D ?



Tak de facto to trudno o nocleg chyba, że z koleżanką o wyszminkowanych ustach ale za 150 za koleżankę i 50 za nocleg. Wrażenia niezapomniane.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 12.06.2013 00:02

darek1 napisał(a):
milosz1121 napisał(a):Mam pytanie. Jadę przez Czechy do Cro i chciałbym spać na "granicy" z Austrią w okolicy Mikulova, ma może ktoś jakiś nocleg, nie musi być jakiś ekstra ważne żeby się przespać, ale aby koszt nie przekraczał 50 zł :D ?



Tak de facto to trudno o nocleg chyba, że z koleżanką o wyszminkowanych ustach ale za 150 za koleżankę i 50 za nocleg. Wrażenia niezapomniane.

:mrgreen:
Ja myślę, że chodzi o 50€
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone