Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie się wybrać na pierwszy raz

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 12.05.2014 21:56

Witia a gdzie leży ten Kvarner :roll:
...bo w goglach wyskakują mi różne :roll:
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 12.05.2014 22:07

krasiu666 napisał(a):Ja powiem krótko Korčula...


Popieram :D
Zapraszam do przejrzenia mojej relacji i fotek z pięknych plaż/zatoczek :)

namiastka-raju-korcula-2013-t44891.html?hilit=namiastka%20raju
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 13.05.2014 00:19

mervik napisał(a):Witia a gdzie leży ten Kvarner :roll:
...bo w goglach wyskakują mi różne :roll:


http://pl.wikipedia.org/wiki/Kvarner
yenko87
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) yenko87 » 13.05.2014 10:11

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi:) nasz wybór padł na małą miejscowość w okolicach Zadaru, Petrčane. Myślę, że będzie to idealne miejsce, żeby się zrelaksować, ze świetną bazą wypadową na Pag, Vir, park Paklenica. Ktoś był? Coś ciekawego o tym miejscu? :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.05.2014 10:12

yenko87 napisał(a):Dziękuję za wszystkie podpowiedzi:) nasz wybór padł na małą miejscowość w okolicach Zadaru, Petrčane. Myślę, że będzie to idealne miejsce, żeby się zrelaksować, ze świetną bazą wypadową na Pag, Vir, park Paklenica. Ktoś był? Coś ciekawego o tym miejscu? :)


petr-ane-pytanie-o-miejscowosc-atrakcje-t35970.html#p907315

:papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 13.05.2014 11:37

yenko87 napisał(a):Dziękuję za wszystkie podpowiedzi:) nasz wybór padł na małą miejscowość w okolicach Zadaru, Petrčane. Myślę, że będzie to idealne miejsce, żeby się zrelaksować, ze świetną bazą wypadową na Pag, Vir, park Paklenica. Ktoś był? Coś ciekawego o tym miejscu? :)


..nie wygląda ta miejscowość jakoś atrakcyjna :roll:
https://www.google.pl/maps/@44.185929,1 ... e0!6m1!1e1
waldekp
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 21.09.2015
wybieram się poraz pierwszy do cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldekp » 21.09.2015 13:12

witam
potrzebuje pomocy , w wyborze miejsca wybieram się po raz pierwszy ,wybrałem okolice makarskiej , dzieci wybrały camping solaris . no i jeszcze ceny zakwaterowań w miesiącach 7 8 co można wynegocjować . :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: wybieram się poraz pierwszy do cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.09.2015 13:30

waldekp napisał(a):witam
potrzebuje pomocy , w wyborze miejsca wybieram się po raz pierwszy ,wybrałem okolice makarskiej , dzieci wybrały camping solaris . no i jeszcze ceny zakwaterowań w miesiącach 7 8 co można wynegocjować . :D

Witam.
Watek do poczytania >>> noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195.html
Nie pytamy w nim o namiary. :idea:

Makarska >>> makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html

Kamping Solaris >>> www.cro.pl/na-molochu-tez-moze-byc-fajn ... 43746.html

No i FAQ >>> faq-czyli-najczesciej-zadawane-pytania-f27.html
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 21.09.2015 13:33

Byliśmy wcześniej w HR, ale sporo lat temu, więc w tym roku powrót był prawie jak pierwszy raz ;)

Zdecydowaliśmy się na tydzień w Medici i tydzień na Hvarze. I to było moim zdaniem dobre rozwiązanie. W pierwszym tygodniu trochę wycieczek do Splitu, Trogiru, Omisa, Dobrovnika, Mostaru. Drugi tydzień leniwie i relaksacyjnie w ustronnej zatoczce, przy okazji zakupów odwiedzilismy Stari Grad i Hvar.

Makarska jak dla mnie trochę za plastikowo/kurortowo i za dużo ludzi, przynajmniej w sierpniu.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Gdzie się wybrać na pierwszy raz - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone