Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DZIWNA PARA-PRIMOŠTEN I SUTIVAN 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 20.12.2018 21:38

Świetna relacja! Dzięki tym cudnym zdjęciom i opowieściom mogę się poczuć tak jak gdybym sama tam była :wink:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 20.12.2018 21:57

Epepa napisał(a):Świetna relacja! Dzięki tym cudnym zdjęciom i opowieściom mogę się poczuć tak jak gdybym sama tam była :wink:


Witaj Ewo, cieszę się ,że tu zajrzałaś :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.12.2018 22:10

Rajski zakątek Sutivanu . Twoje foty rozgrzewają aż miło :D
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 20.12.2018 22:47

I jeszcze ktoś, nie wiem kto
Chciałby tak przez kilka lat
Zbyt zachłannie i trochę przesadnie
Pobyć chwilę sam, chyba go znam


Jak ta muza pasuje do tych miejsc :)
travel napisał(a):Ta plaża jest bezimienna - ale od dziś będzie to moja plaża, moje sutivańsko-chorwackie the best :hearts:
Więc oficjalnie tu i teraz nadaję jej nazwę PLAŻA IZY

Znacznie lepsza nazwa niż Plaża Leniwca, którą to sugerował swego czasu Abakus :) Trochę racji jednak ma, jak tak popatrzę na swój zapał w stworzeniu KMS i połączę to z moim zamiłowaniem to tej zatoczki :D
Plaża Izy ma mój głos :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.12.2018 00:35

travel
Po drodze mijam pięknie położoną ławeczkę:

Na tej ławeczce najczęściej spędzał czas mój Małż - bo wcześniej zdecydował się z rozmysłem na poparzenia słoneczne :roll: Ja w tym czasie orbitowałam na skałkach w kierunku Erota :lool: uciekając przed maszerującym cieniem...

Bardzo lubię te plażyczki z widokiem na Split.

Fajnie,że zdecydowałaś się na samotny rekonesans 8) Ja zawsze tak robię, zgodnie z duchem piosenki, którą zacytowałaś...Za to , między innymi, kocham Chorwację - czuję się tam bezpieczna :hearts: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.12.2018 10:21

No śliczny ten Sutivan :hearts:
Kiedy w końcu uda nam się go odwiedzić? Wszyscy zachęcają a on jakoś nie po drodze :cry:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 21.12.2018 11:57

Habanero napisał(a):Rajski zakątek Sutivanu . Twoje foty rozgrzewają aż miło :D

Szczególnie ,że teraz u nas kolorowe są tylko samochody :roll:
Nawet śniegu nie ma :!:

AdamZ napisał(a):I jeszcze ktoś, nie wiem kto
Chciałby tak przez kilka lat
Zbyt zachłannie i trochę przesadnie
Pobyć chwilę sam, chyba go znam

Jak ta muza pasuje do tych miejsc :)

:hearts: :hearts: :hearts:

travel napisał(a):Ta plaża jest bezimienna - ale od dziś będzie to moja plaża, moje sutivańsko-chorwackie the best :hearts:
Więc oficjalnie tu i teraz nadaję jej nazwę PLAŻA IZY

AdamZ napisał(a): Znacznie lepsza nazwa niż Plaża Leniwca, którą to sugerował swego czasu Abakus :) Trochę racji jednak ma, jak tak popatrzę na swój zapał w stworzeniu KMS i połączę to z moim zamiłowaniem to tej zatoczki :D
Plaża Izy ma mój głos :mrgreen:

Dzięki :D
Jak wszystko pójdzie dobrze to za 6 miesięcy znów będę się tam moczyć :mrgreen:

Katerina napisał(a):travel
Po drodze mijam pięknie położoną ławeczkę:

Na tej ławeczce najczęściej spędzał czas mój Małż - bo wcześniej zdecydował się z rozmysłem na poparzenia słoneczne :roll: Ja w tym czasie orbitowałam na skałkach w kierunku Erota :lool: uciekając przed maszerującym cieniem...

Czyli było goło i wesoło :?: :wink:

Katerina napisał(a):Bardzo lubię te plażyczki z widokiem na Split.

:hearts:

Katerina napisał(a):Fajnie,że zdecydowałaś się na samotny rekonesans 8) Ja zawsze tak robię, zgodnie z duchem piosenki, którą zacytowałaś...Za to , między innymi, kocham Chorwację - czuję się tam bezpieczna :hearts: :papa:

Z tymi samotnymi rekonesansami to trzeba troszkę uważać, bo licho nie śpi :roll:

beatabm napisał(a):No śliczny ten Sutivan :hearts:
Kiedy w końcu uda nam się go odwiedzić? Wszyscy zachęcają a on jakoś nie po drodze :cry:

Śliczny, śliczny , a dla chcącego nie ma nic trudnego :papa:
paula2106
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) paula2106 » 21.12.2018 20:56

Jak miło zobaczyć się na twoich zdjęciach. :D
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 21.12.2018 21:00

paula2106 napisał(a):Jak miło zobaczyć się na twoich zdjęciach. :D


Wow :!:
Niech zgadnę : ta laska w kapelusiku z czarnym pieskiem to TY 8O :?:
paula2106
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) paula2106 » 21.12.2018 21:04

To zdj ale tam dalej pod drzewkami tak ledwo widać
neska213
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 23.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska213 » 21.12.2018 21:53

Patrzę na sutivanskie zatoczki z Twoich zdjęć i od razu przypominam sobie mój sierpniowy pobyt w miasteczku i zaciszne, ustronne, śliczne plażyczki... Generalnie uwielbiam miejscowości, które ciągną się wzdłuż wybrzeża, chyba nie zdecydowałabym się na pobyt w miasteczku, usytuowanym w głębokiej zatoce, to nie dla mnie...:) Dlatego tak bardzo lubię Primosten i Sutivan, do którego wrócę w przyszłym roku. Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć:)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 21.12.2018 22:36

paula2106 napisał(a):To zdj ale tam dalej pod drzewkami tak ledwo widać


No to gratuluję sokolego wzroku :D
Gdybym to ja była na tym zdjęciu to w życiu bym się nie rozpoznała :papa:

neska213 napisał(a):Patrzę na sutivanskie zatoczki z Twoich zdjęć i od razu przypominam sobie mój sierpniowy pobyt w miasteczku i zaciszne, ustronne, śliczne plażyczki... Generalnie uwielbiam miejscowości, które ciągną się wzdłuż wybrzeża, chyba nie zdecydowałabym się na pobyt w miasteczku, usytuowanym w głębokiej zatoce, to nie dla mnie...:) Dlatego tak bardzo lubię Primosten i Sutivan, do którego wrócę w przyszłym roku. Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć:)


A ja polecam niepolecany na tym forum Hvar . Tu naprawdę jest gdzie spacerować tylko nie w sezonie , bo za dużo ludzi :papa:
paula2106
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) paula2106 » 21.12.2018 22:41

To była nasza ulubiona plaża z dużą ilością naturalnego cienia dla naszego pieska w podeszłym wieku
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10891
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.12.2018 09:08

Wypowiem się krótko, bo na razie obserwuję... jednak Sutivan :D :papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 22.12.2018 18:44

paula2106 napisał(a):To była nasza ulubiona plaża z dużą ilością naturalnego cienia dla naszego pieska w podeszłym wieku


To piesek choruje na to samo co my to peselioza i wtedy tylko w cieniu :papa:

te kiero napisał(a):Wypowiem się krótko, bo na razie obserwuję... jednak Sutivan :D :papa:


Witam serdecznie podglądacza :oczko_usmiech:
A Sutivan potrafi zaleźć za skórę ,dla niego zrezygnowałam z Dolomitów :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
DZIWNA PARA-PRIMOŠTEN I SUTIVAN 2018 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone