Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DWIE WYSPY A.D. 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.10.2019 22:53

Spóźniłam się na Wasz prom ale na szczęście często kursują więc już jestem :)

Problemów z zaokrętowaniem się na prom do Supetaru nie mieliśmy żadnych. Jak po sznurku dojechaliśmy zgodnie z oznaczeniem, dodatkowo pamiętam, że były jakieś tablice świetlne kierujące na właściwy pirs. No ale wtedy nic było remontu :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.10.2019 22:57

mchrob
Kilka razy już promowałem się ze Splitu i zawsze jest przy tym wielkie zamieszanie. Nie wiem czy nie da się tam tego zorganizować bardziej przyjaźnie dla pasażerów?

Nie da się :mrgreen: Taki folklor musi być :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 11:17

mchrob napisał(a):Nie załapałem się do pierwszego rzędu ale tutaj też dobrze widać.

Kilka razy już promowałem się ze Splitu i zawsze jest przy tym wielkie zamieszanie. Nie wiem czy nie da się tam tego zorganizować bardziej przyjaźnie dla pasażerów?


Cześć Michale,

Zamieszanie splitskim porcie to dla Chorwatów normalność i oczywista oczywistość.

Pierwszy raz jak stąd płynęłam to trochę się tego bałam. A teraz w ogóle się nie przejmuję , po prostu otwieram szybę w aucie i.... koniec języka za przewodnika :mrgreen:

Ale za rok na pewno spytam o to samego szefa . Tylko nie sądzę żeby zrozumiał o co mi chodzi.
Oni mają inną definicję porządku :lol:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 11:24

gusia-s napisał(a):Spóźniłam się na Wasz prom ale na szczęście często kursują więc już jestem :)

Witaj Małgosiu i siadaj koło Michała :D

gusia-s napisał(a):Problemów z zaokrętowaniem się na prom do Supetaru nie mieliśmy żadnych. Jak po sznurku dojechaliśmy zgodnie z oznaczeniem, dodatkowo pamiętam, że były jakieś tablice świetlne kierujące na właściwy pirs. No ale wtedy nic było remontu :)


Tablice świetlne u mnie też były ale jak się okazało pokazywały nie to co trzeba :lol:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 11:26

Katerina napisał(a):mchrob
Kilka razy już promowałem się ze Splitu i zawsze jest przy tym wielkie zamieszanie. Nie wiem czy nie da się tam tego zorganizować bardziej przyjaźnie dla pasażerów?

Nie da się :mrgreen: Taki folklor musi być :oczko_usmiech:


O to , to , to :D
Cały rok czekam na ten folklor :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.10.2019 12:06

travel napisał(a):Małż jest zadowolony z takiej szyby, ale to to do zdjęć się nie nadaje. Większość jest do wyrzucenia, bo aparat zamiast wyostrzać się na widok za szybą , wyostrza się na te druciki :evil:
Mój też z szybki w ziemie był zadowolony, ja w wakacje mniej :D Tak samo jak u ciebie :mrgreen:


Dobijajmy już już di brzegu Bracia....
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 04.10.2019 13:31

travel napisał(a):
piekara114 napisał(a):Jestem i ja :D

Miło mi ,że tu zaglądasz :D

piekara114 napisał(a): Aaaa nie każdy ma szybę przednią z takim podgrzewaniem.... w focusie też mnie to w fotkach wkurzało...

Małż jest zadowolony z takiej szyby, ale to to do zdjęć się nie nadaje. Większość jest do wyrzucenia, bo aparat zamiast wyostrzać się na widok za szybą , wyostrza się na te druciki :evil:


Widzę, że robisz sliki zarówno Nikonem jak i smartfonem LG. Tu jest najlepszy przykład, że jak coś jest do wszystkiego, tak jak w przypadku smartfona, to zarazem jest do niczego. Manualne ostrzenie w aparacie byłoby receptą na problem. również filtr polaryzacyjny pomógłby przy odbiciach
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 04.10.2019 14:05

Czy ja zawsze muszę siedzieć gdzieś na końcu? Oj bardzo mi sie spodobało.
Pozdrawiam.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 04.10.2019 14:53

Nieraz z tyłu więcej i lepiej widać. :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 16:11

Bravik napisał(a):Widzę, że robisz sliki zarówno Nikonem jak i smartfonem LG. Tu jest najlepszy przykład, że jak coś jest do wszystkiego, tak jak w przypadku smartfona, to zarazem jest do niczego. Manualne ostrzenie w aparacie byłoby receptą na problem. również filtr polaryzacyjny pomógłby przy odbiciach


:lool: :lool: :lool:
Sorry, ale jak sobie wyobrażasz manualne ostrzenie i zabawę z filtrem przy prędkości "delikatnie" powyżej 130 km/h :?:
Nie powiem przecież Małżowi na autostradzie "Misiu czy mógłbyś zwolnić do 50 ?" bo mnie opluje :wink:

A filtr w tym roku wylądował na dnie torby , po tym jak po raz kolejny nie chciał się odkręcić od obiektywu .

Zarówno komórka jak i aparat w 80% wyostrzały się na druciki :roll:
W aparacie wypróbowałam już wszystkie tryby a i i tak najlepiej działał delikatny zoom i wyostrzanie. Zresztą to tylko ciut lepsza idioten camera.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 16:14

piekara114 napisał(a):Dobijajmy już już di brzegu Bracia....


Jeszcze chwila, prom właśnie zaczął zwalniać...........

karin74 napisał(a):Czy ja zawsze muszę siedzieć gdzieś na końcu? Oj bardzo mi sie spodobało.
Pozdrawiam.


A gdzie tam z tyłu, jeszcze pełno wolnych miejsc jest :papa:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 04.10.2019 17:24

Jestem. Czytam. "patrzam"... Chociaż, głowa pod włoskim słońcem jeszcze do jutra... Pisz, pisz... W tym roku tylko czytam:)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 17:30

Abakus68 napisał(a):Jestem. Czytam. "patrzam"... Chociaż, głowa pod włoskim słońcem jeszcze do jutra... Pisz, pisz... W tym roku tylko czytam:)


Bardzo się cieszę ,że tu zaglądnąłeś :D

Mam dla Ciebie coś specjalnego . Coś takiego co być może skłoni Cię do powrotu do Chorwacji :oczko_usmiech:

Co do czytania tylko , a nie pisania:

Twoje relacje to niepowtarzalne przewodniki - nie pozbawiaj nas tego , pleaseeeeeeeeee

:papa: :papa:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 04.10.2019 20:13

travel napisał(a):Zamieszanie splitskim porcie to dla Chorwatów normalność i oczywista oczywistość.

Pierwszy raz jak stąd płynęłam to trochę się tego bałam. A teraz w ogóle się nie przejmuję , po prostu otwieram szybę w aucie i.... koniec języka za przewodnika :mrgreen:


Dla mnie to też byłoby straszne. A jeszcze bardziej boję się gdzieś nie zdążyć. 8)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.10.2019 21:52

pomorzanka zachodnia napisał(a):
travel napisał(a):Zamieszanie splitskim porcie to dla Chorwatów normalność i oczywista oczywistość.

Pierwszy raz jak stąd płynęłam to trochę się tego bałam. A teraz w ogóle się nie przejmuję , po prostu otwieram szybę w aucie i.... koniec języka za przewodnika :mrgreen:


Dla mnie to też byłoby straszne. A jeszcze bardziej boję się gdzieś nie zdążyć. 8)


Nie taki diabeł straszny :mrgreen:
Jeżeli np. płyniesz na Brač to trzeba każdemu napotkanemu facetowi ubranemu na biało zadawać proste pytanie "Brač ?"
I każdy bez wyjątku wytłumaczy Ci to ręcznie :D

A przed spóźnieniem też mam obawy. Pół biedy jak płyniesz na Brač , bo tam płynie prom co godzinę lub półtorej , ale z Visem to może być problem , bo w sezonie płyną tam tylko 3 promy co 6 godzin , a po sezonie 2.
Odczuła to na własnej skórze Katerina , o czym dowiemy się mniej więcej za 2 lata :mrgreen: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
DWIE WYSPY A.D. 2019 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone