Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dużo Czarnogóry i odrobina Chorwacji 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.11.2014 14:39

:oczko_usmiech: ,no trochę tego było,a to tylko po drodze,a potem troszkę na Pelješcu,a potem droga powrotna ,czyli moja ukochana Bośnia i Blagaj,Sarajevo,Mostar ........

Te kiero....robota nie zając...nie wiesz ,że to co masz zrobić dziś ,zrób pojutrze ,a będziesz miał dwa dni wolnego? :oczko_usmiech:
1364908044_by_jacos151_500.jpg

A poważnie ,to cieszę się,że znajdujesz czas,bo lepiej się pisze, jak można z kimś w międzyczasie pogadać ;)
Aaa,jeszcze co do tego Waszego leniuchowania,to nie przesadzaj,trochę mnie nogi bolały,jak tak z Wami zwiedzałam ,a kondycję mam niezłą ;)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 25.11.2014 18:32

andeo napisał(a):....a potem wychodzimy z tunelu i ku naszemu zdziwieniu ukazuje się

Bo na końcu tunelu zwykle jest jakieś światełko.
Albo plaża...

Pozdrawiam,
Wojtek
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.11.2014 19:22

Dokładnie,światełko albo plaża :lol: Pozdrawiam Cię Wojtku .
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 25.11.2014 21:04

Fajne te tunele do plaży.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.11.2014 21:23

No fajne,fajne ...można nawet tam znaleźć parasole plażowe i inne ustrojstwa :)

Ale my już wyjeżdżamy z Czarnogóry.Rano szybkie pakowanie i w drogę..czeka na nas wspaniały Pelješac!!!!!
Żeby skrócić sobie drogę ,wybieramy prom .Podjeżdżamy "w ciemno" ,a prom podpływa jak na zamówienie ,no to wjeżdżamy:)

DSC_0004.JPG
DSC_0005.JPG
DSC_0007.JPG



W dali widać Perast i Gospa od Škrpjela ,którą zwiedzaliśmy rok temu .Warto wybrać się na tę wysepkę.polacam.

DSC_0010.JPG


A później trochę pobłądziliśmy w poszukiwaniu klifów (Konavoske Stijene).
Zrobiło się bardzo gorąco i mojej rodzince odechciało się tam iść,no ale nie odpuściłam i nie żałuję :oczko_usmiech:
DSC_0014.JPG
DSC_0018.JPG
DSC_0020.JPG
DSC_0021.JPG
DSC_0022.JPG
DSC_0023.JPG
DSC_0024.JPG
DSC_0031.JPG
DSC_0032.JPG
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.11.2014 21:54

andeo napisał(a)::oczko_usmiech: ,no trochę tego było,a to tylko po drodze,a potem troszkę na Pelješcu,a potem droga powrotna ,czyli moja ukochana Bośnia i Blagaj,Sarajevo,Mostar ........

chciałem tylko zaznaczyć, że nie tylko Twoja ukochana :oczko_usmiech:
andeo napisał(a):jeszcze co do tego Waszego leniuchowania,to nie przesadzaj,trochę mnie nogi bolały,jak tak z Wami zwiedzałam ,a kondycję mam niezłą ;)
ok, rzeczywiście nie przepadamy za wylegiwaniem się, choć z wiekiem taki urlop typowo stacjonarny chodzi po głowie

Konavoskie po prostu boskie 8O :D
wajheczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1399
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajheczka » 25.11.2014 22:09

Dzięki Tobie to poznam Czarnogórę i Chorwację nie tylko od strony górek :wink: :wink: :oczko_usmiech:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 25.11.2014 23:13

te kiero napisał(a):Konavoskie po prostu boskie 8O :D

muszę tam dotrzeć w przyszłym roku :!:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.11.2014 23:25

Jakże Ci zazdroszczę klifów Konavoske Stijene! Miałam je w planach w drodze do lub z Czarnogóry, ale w każdą stronę coś nieprzewidzianego stanęło na przeszkodzie... :cry: Do dziś żałuję... :(
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.11.2014 10:07

No wiem wiem te kiero że się w NIEJ podkochujesz ;)
Konavoskie byłyby jeszcze lepsze,gdyby nie było aż takiego upału i gdybyśmy się wykąpali,ale niestety byliśmy przejazdem,nie mieliśmy pewnego miejsca na nocleg ,więc nie zatrzymaliśmy się na długo.
Co do wyjazdu stacjonarnego ,ja o wieku nic nie chcę słyszeć,no chyba że masz 80tkę na karku,ale o ile sobie przypominam ,to jeszcze sporo Ci do niej brakuje :lool: Mąż narzekał trochę na te miejsca ,które odwiedziliśmy "po drodze",mówi ,że na drugi raz,nie chcę zatrzymywać się na chwilkę ,bo czeka nas jeszcze znalezienie noclegu.Nie wiem czy to możliwe,bo czasem po prostu jest coś ciekawego do zobaczenia właśnie przy okazji i tą samą trasą już nie wracamy.

Oj tam oj tam Sławek...dzięki mnie :) ja za to z Tobą chętnie po tych górkach chodzę :)

Kasiu i Krzysiu polecam,piękny widok z góry ,a i plaża nie oblegana,przynajmniej na początku lipca .

Danusiu ,wiem,pamiętam .Może jeszcze będzie okazja .Ja wyobrażałam ,sobie że tam jest dłuższa trasa ,więcej będzie tej dróżki u góry ,a to mały kawałek,ale może to i dobrze,bo moi mieli trochę dość upału :)
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 26.11.2014 10:33

Dosiadam i ja aby śledzić dalsze wasze losy w CRO :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.11.2014 11:17

witam Bananie ,właśnie przypomniałam sobie jak mi pisałeś rok temu o Bosance i wjeździe na Srd...skorzystałam. pozdrawiam
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 26.11.2014 11:27

andeo napisał(a):witam Bananie ,właśnie przypomniałam sobie jak mi pisałeś rok temu o Bosance i wjeździe na Srd...skorzystałam. pozdrawiam



Ja w tym roku po raz drugi wjechałem bo znajomi jechali z nami i chcieli zobaczyć jaki jest widok jak byliśmy już w Dubrovniku:)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 26.11.2014 12:28

Jak to się stało, że przegapiłam Twoja relację :roll: .... ale właśnie nadrobiłam zaległości (w międzyczasie przypaliłam obiad :lol: ) załączam śledzia tym bardziej, że "szykuje" się Pelješac, Mostar, Sarajewo... czyli to co "misie" lubią najbardziej :oczko_usmiech:
Czarnogóra chodziła nam po głowie w 2011 nawet mieliśmy opracowany plan, ale nie było chętnych :( i "wylądowaliśmy" Ražanj, ale do Czarnogóry na pewno dotrzemy bo pięknie tam. :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.11.2014 12:34

Sylwia no wyczekiwałam Ciebie :D hej!
na Czarnogórę nie było chętnych?? 8O żartuję,nie każdy czuje do niej taką bezwarunkową miłość jak ja :lool:
ale fajnie by było,gdyby się udało jednak namówić rodzinkę :)
A jak lektura?bo ja już kończę "Pocztówki z grobu",oj ciężko mi było przestawić się na czytanie na monitorze,ale dałam radę,chyba za sprawą tego ,że bardzo ciekawa książka .Bardzo Ci dziękuję za nią :smo:

ps.mam nadzieję ,że obiad będzie jadalny :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Dużo Czarnogóry i odrobina Chorwacji 2014 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone