Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dębki - czyli taplanie się w piasku i wodzie

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.08.2010 10:56

W godzinach lub porach pustych od ludzi, można na tej plaży poszaleć autem

Obrazek
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 26.08.2010 11:13

brawo Kevlar za dobre słowo na temat naszego morza :D
czekam na dalszą relację
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 26.08.2010 11:35

maciek1956 napisał(a):W godzinach lub porach pustych od ludzi, można na tej plaży poszaleć autem

Z silnikowych po plaży to widziałem tylko quada, traktory i coś tego typu ale na markę nie zwróciłem uwagi. Może to właśnie to auto?
lubczyk38 napisał(a):brawo Kevlar za dobre słowo na temat naszego morza...

No bo nasze morze też ma ten magnesik. :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.08.2010 13:14

Kevlar napisał(a):No bo nasze morze też ma ten magnesik. :wink:


To mój, mój...ja go zgubiłem 4 lata temu.





:wink: :lol:

Cześć Kevlar - za obronę dobrego imienia Bałtyka przyznaję Ci order Bursztynowego Śledzia.
Noś go z godnością :!:
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 27.08.2010 19:51

Jak bursztynowy to przyjmuję. :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.08.2010 11:49

Debki sa piekne. Zwlasza zachodnia plaza w kierunku Bialogory. 13 piatek to mysmy wjezdzali do Chorwacji :D
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 30.08.2010 16:46

piotrulex napisał(a):Debki sa piekne. Zwlasza zachodnia plaza w kierunku Bialogory. 13 piatek to mysmy wjezdzali do Chorwacji :D

To fakt. Fajne są. Bardzo mi się podobały. Białogóra też jest super jak ktoś ceni sobie ciszę i spokój. W Białogórze piękne ścieżki przez las i wrzosowiska.
Oj wolałbym być tego 13 w Chorwacji niż w Dębkach. Za to żona zachwycona kolorem opalenizny. Ale co się dziwić podkład w Chorwacji zrobiła. :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.08.2010 17:01

Okolice Rowów, 15 sierpnia 2009. To był b. udany wyjazd :wink: :wink: :wink:

Plaża raz była wąska,

Obrazek

raz szeroka.

Obrazek

tylko niebo było bez zmian :wink:

Obrazek
szymon.owedyk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.05.2016
Re: Dębki - czyli taplanie się w piasku i wodzie - Kajaki Dę

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymon.owedyk » 10.05.2016 17:32

Dla mnie Dębki to również świetne miejsce na sporty wodne. Jedne z nich to moje ulubione Kajakarstwo.

I tutaj miałem możliwość poznać zakres działania firmy Kajaki Dębki

Wspaniale działają na rzecz wszystkich uczestników spływu. Mają jeszcze dobre podejście do dzieci.

Cenię ich profesjonalizm i wyjątkowy sprzęt, a zarazem dobry humor. To wszystko sprawiło, że Spływy Kajakowe rzeką Piaśnica były rekreacją, z której skorzystamy ponownie :) :papa: :papa: :papa:

Dodatkowo takimi Kajakimi dotrzemy prosto do morza, czyli naszego Bałtyku.


Inne firmy, które również organizują takie spływu poniżej:
KajakiPiaśnica
Po-Wodzie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.05.2016 22:22

W Dębkach również byliśmy. Bardzo nam się tam podobało. Polecamy szczególnie zachodnią plażę za ujściem Piaśnicy w kierunku Białogóry. Jak tam byliśmy była mocno plażowa pogoda więc pewnie dlatego miło wspominamy :)
Akc3nt
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akc3nt » 13.05.2016 14:00

Pozdrawiam sąsiada piotrulex :) do Dębek wyskoczyliśmy sobie w zeszłym roku na weekend w sierpniu, już po wakacjach w Cro. Nie mieliśmy szcześcia do pogody i temperatury wody, a na dodatek morze wyrzuciło na brzeg dziesiątki rybich łbów , bleee :(
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.05.2016 14:22

Akc3nt napisał(a):Pozdrawiam sąsiada piotrulex :) do Dębek wyskoczyliśmy sobie w zeszłym roku na weekend w sierpniu, już po wakacjach w Cro. Nie mieliśmy szcześcia do pogody i temperatury wody, a na dodatek morze wyrzuciło na brzeg dziesiątki rybich łbów , bleee :(


Witam krajana. My wróciliśmy w zeszłym roku z cro na sam koniec lipca w weekend a w kolejny też smażylismy się na plaży tyle, ze w Piaskach. Jak dobrze pamietam byłą super pogoda :)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 29.09.2016 08:52

Powyżej pojawiła się reklama spływu kajakowego Piaśnicą. Tak się złożyło, że w tym roku płynąłem właśnie z Żarnowca do Dębek (stacjonowałem w Karwii). Było całkiem fajnie, choć podobał mi się bardziej spływ Wdą w Borach Tucholskich rok wcześniej (nisko wiszące gałęzie, konary, itp. ;)) Co do Dębek, byłem tam 2 lata temu, pogoda była taka sobie, aczkolwiek miejscowość jest dla mnie do akceptacji jeśli chodzi o polskie morze. Biały piasek na plaży i urokliwe ujście rzeki Piaśnica. Może ta rzeczka spowodowała moje przychylne spojrzenie, bo zdecydowanie bardziej od Bałtyku wolę Mazurskie jeziora.
Poprzednia strona

Powrót do Polska



cron
Dębki - czyli taplanie się w piasku i wodzie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone