Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja 25.07-08.08 2014 pod namiot

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ladymonia81
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ladymonia81 » 04.06.2014 11:59

Witam,

Tak czytam wasze opisy i zaczęłam sie zastanawiać nad wyjazdem pod namiot :) pierwotnie miały być kwatery ale taniej chyba wyjdzie namiot z tym, że my chyba na Istrie wyruszymy :)

Napiszcie mi proszę czy z dziećmi w wieku 6 i 9 lat to dobry pomysł? Czy nie za duszno jest w nocy? Chłopki moi jeszcze nie byli pod namiotami ale może będzie to fajna przygoda czy raczej mordęga?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2014 12:08

ladymonia81 napisał(a):Witam,

Tak czytam wasze opisy i zaczęłam sie zastanawiać nad wyjazdem pod namiot :) pierwotnie miały być kwatery ale taniej chyba wyjdzie namiot z tym, że my chyba na Istrie wyruszymy :)

Napiszcie mi proszę czy z dziećmi w wieku 6 i 9 lat to dobry pomysł? Czy nie za duszno jest w nocy? Chłopki moi jeszcze nie byli pod namiotami ale może będzie to fajna przygoda czy raczej mordęga?

W dużym mamiocie nie jest duszno.
Chłopaki w sam raz pod namiot.
Kampingi na Istrii są duże i w sezonie drogie, ale warte swojej ceny.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.06.2014 12:13

ladymonia81 napisał(a):Witam,

Tak czytam wasze opisy i zaczęłam sie zastanawiać nad wyjazdem pod namiot :) pierwotnie miały być kwatery ale taniej chyba wyjdzie namiot z tym, że my chyba na Istrie wyruszymy :)

Napiszcie mi proszę czy z dziećmi w wieku 6 i 9 lat to dobry pomysł? Czy nie za duszno jest w nocy? Chłopki moi jeszcze nie byli pod namiotami ale może będzie to fajna przygoda czy raczej mordęga?

3 razy w życiu byłem pod namiotem , 30 lat temu w Zakopcu i 2 razy w Cro.
W Zakopcu pamiętam do dziś że była to mordęga , tydzień czasu lało non stop , w Cro świetna przygoda.
Na Istrii masz fajny camp Valdaliso na którym byłem oraz obok Amarin z pięknym widokiem na Rovinj i cudnymi zachodami słońca.
Co godzinę z campy Amarin odpływa taxi wodna do Rovinj , koszt chyba 10 lub 20 kun w 2009 r. nie pamiętam dokładnie.
ladymonia81
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ladymonia81 » 04.06.2014 12:45

Dzięki za odpowiedzi :)

A wiec zaczynam szukać kempingu i namiotu :)

Brałam pod uwagę Rovinj, Poreć, Rabac są tam jakies fajne pola?
Ten Valdaliso to obok Rovinj?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.06.2014 12:57

ladymonia81 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi :)

A wiec zaczynam szukać kempingu i namiotu :)

Brałam pod uwagę Rovinj, Poreć, Rabac są tam jakies fajne pola?
Ten Valdaliso to obok Rovinj?

Pole to w Polsce , w Cro są campingi z wydzielonymi parcelami lub też nie. :wink:
Valdaliso leży na przeciwko Rovinj , zobacz na mapce w Google..
habon
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) habon » 04.06.2014 13:03

Polecam Mokalo - Orebic. Rewelacja z dziećmi.



karmelm napisał(a):Witam
Wybieramy sie pierwszy raz do chorwacji pod namiot koniec lipca poczatek sierpnia
2 doroslych + 2 dzieci (3 i 6lat) moze ktos jedzie w podobnym terminie. W grupie razniej i odwazniej.
Propozycje tez mile widziane bo na konkretna miejsowke nie jestesmy zdecydowani.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2014 13:27

ladymonia81 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi :)

A wiec zaczynam szukać kempingu i namiotu :)

Brałam pod uwagę Rovinj, Poreć, Rabac są tam jakies fajne pola?
Ten Valdaliso to obok Rovinj?

Ja polecam Valkanella Funtana k/Vrsar z własnym namiotem. :D
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 04.06.2014 15:39

Podpowiedzcie jakies pole namiotowe w okolicach Zadaru zeby w rosadnej cenie bylo...Lepiej zakotwiczyc na 2 tygodnie na jednym czy pojezdzic powiedzmy co 3, 4 dni ... Plan jest poczatek okolice zadaru jak sie za bardzo zauroczymy mozliwe ze przebiwakujemy cale dwa tygodnie chcielibysmy cos zobaczyc a zarazem odpoczac, tylko dzieci 4 i 6 lat to wloczegi za bardzo moga nie wytrzymac a znowu 2 tygodnie w jednym miejscu moga sie nudzic. Pomozcie rozwiklac dylemat.
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 04.06.2014 16:05

byl tu ktos moze Camp Crkvine
Vransko Jezero b.b.
23211 Pakostane
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2014 16:33

karmelm napisał(a):byl tu ktos moze Camp Crkvine
Vransko Jezero b.b.
23211 Pakostane


http://vransko-jezero.hr/cms/content/vi ... /lang,cro/

http://www.avtokampi.si/kamp/2/331/Crkvine/

To jest raczej kemping dla wędkarzy i rowerzystów.
Leży nad jeziorem, do morza trzeba dojeżdżać.

Koło Zadaru polecam tanie przydomowe kempingi w Sveti Petar.
Natomiast dzieci na pewno nie będą się nudzić w Zatonie, no ale tam brak nudy :wink: trochę kosztuje.
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 04.06.2014 18:23

karmelm napisał(a):Podpowiedzcie jakies pole namiotowe w okolicach Zadaru zeby w rosadnej cenie bylo...Lepiej zakotwiczyc na 2 tygodnie na jednym czy pojezdzic powiedzmy co 3, 4 dni ... .


Ja bym nie wysiedział 2 tyg. w jednym miejscu ale Ty masz małe dzieci i zbyt częste zmienianie miejsca pobytu i do tego połączone ze zwiedzaniem sprawi, że będą miały mętlik w głowie po powrocie. Może więc po tygodniu w dwóch miejscach? Żeby się często przenosić dobrze było by mieć w miarę mobilny sprzęt kempingowy, tzn prosty w rozstawianiu i składaniu namiot i zamiast materacy dmuchanych jakieś maty.
Jest jeszcze jedna możliwość tzn zakotwiczyć w jednym miejscy, właśnie gdzieś między Zadarem a Szybenikiem i stamtąd co 2-3 dni gdzieś wyskakiwać, a jak do tego poświęcisz jeszcze dwa noclegi na odwiedzenie Plitwic po drodze to 2 tygodnie miną jak z bicza strzelił.
Hooky
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hooky » 04.06.2014 18:47

My również jedziemy w tym samym terminie z Gliwic. Cztery dorosłe + 2 dzieci 5lat.
Na początek plitvickie jeziora z noclegiem + zwiedzanie + nocleg i jazda dalej. Tydzień jezdzenia i zwiedzania (w namiotach) a tydzień w apartamencie na Korculi - Brna.
teraz tylko dopracowuje szczegóły jakie miasta odwiedzić w ciągu tego jednego tygodnia. Albo po prostu gdzie na msie spodoba tma sie zatrzymujemy.
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 04.06.2014 19:42

no i tak to chyba trzeba bedzie zrobic pierwszy camp gdzies w okolicach zadaru jak zacznie wkradac sie nuda to dalej...Wiem zeton czy solaris bylo by bajka ale za 2 dorosle + 2 dzieci wychodzi okolo 70e za dobe 70x14dni - 980e wychodzi za sam nocleg 4tys zloty
dojazd jedzonko atostrady to wyjdzie taka kwota ze heeeej (a na pewno za duza jak na wczasy pod namiotem)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.06.2014 20:12

karmelm napisał(a):no i tak to chyba trzeba bedzie zrobic pierwszy camp gdzies w okolicach zadaru jak zacznie wkradac sie nuda to dalej...Wiem zeton czy solaris bylo by bajka ale za 2 dorosle + 2 dzieci wychodzi okolo 70e za dobe 70x14dni - 980e wychodzi za sam nocleg 4tys zloty
dojazd jedzonko atostrady to wyjdzie taka kwota ze heeeej (a na pewno za duza jak na wczasy pod namiotem)
Zaton i Solaris są jedne z najdroższych campów Cro , atrakcje , baseny i inne bajery dla dzieci idą w parze z ceną.
Na avtokampi można znależć dużo tańsze i mniejsze kampingi , jak bym się nawet nie pchał na te molochy , gdzie ludż na ludziu siedzi.
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 04.06.2014 20:24

nie nie "pozeracze" kasy odpadaja trzeba cos wybrac w rozsadnych cenach ale w glowie sie miesza a jest jakis taki niewielki np tylko z brodzikiem dla dzieciakow albo placem zabaw... z drugiej strony po co brodzik jak jest morze ale jak nie podejdzie dziaciakom zejscie do morza to bedzie lipa bedzie za duzo skal beda sie baly a i pewnie zona bedzie w strchu ze sie posliznie ktores
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dalmacja 25.07-08.08 2014 pod namiot - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone