Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blochu78
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) blochu78 » 22.01.2013 22:16

Witam,

proszę o pomoc w znalezieniu apartamentów dla 5 rodzin ( 10 dorosłych i 8 dzieci), najchętniej w jednym domu.

W zeszłym roku udało nam się znaleźć takie rozwiązanie w Rogoźnicy (zainteresowanym mogę przesłąć namiary na maila).

Wybieramy się na wakacje na przełomie lipca i sierpnia. Chcielibyśmy pojechać nieco dalej na południe- a najchętniej w okolice Dubrovnika.

Z góry dziękuję za pomoc.

Ania
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 01.08.2014 00:07 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Przyklejenie tematu
Rysio
Administrator
Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2013 18:25

Trafiać tu będą pytania o apartamenty wszelkiej maści.
Torac
Cromaniak
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 30.01.2013 18:32

Rysio napisał(a):Trafiać tu będą pytania o apartamenty wszelkiej maści.

z linkami :?:
czy trzeba kamuflować np. Za górami Velebitu, na księżycowym padole leży wioska, w niej ANI Rysiu... itp :wink:
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.01.2013 18:48

Torac napisał(a):
Rysio napisał(a):Trafiać tu będą pytania o apartamenty wszelkiej maści.

z linkami :?:
czy trzeba kamuflować np. Za górami Velebitu, na księżycowym padole leży wioska, w niej ANI Rysiu... itp :wink:

Torac, tu ma trafiać coś takiego...
prosilbym-o-rade-gdzie-jechac-w-poludniowej-dalmacji-t40126.html
Rysio
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2013 18:54

Dokładnie. Tu będziemy doklejać wszystkie nowe wątki z pytaniami typu 'Co polecacie w Breli dla 7 studentów blisko sklepu z winem' :wink: Linki w dalszym ciągu są zakazane. Jak podasz miejscowość i nazwę apartamentu to nie ma siły by wujek gugel nie znalazł. Linki można wymieniać przez koperty pod awatarami.
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 30.01.2013 19:38

oo świetnie ! Bo troszkę szkoda wszystkich tych "leniuszków" nie lubiących czytać :)Ja w ub. roku z 300 maili wysłałam zanim cokolwiek się napatoczyło :) To był trud, a jakie fanastyczne zaskoczeniowe szczęście będąc na miejscu :)
John7711
Plażowicz
Omiš, Duće

Nieprzeczytany postnapisał(a) John7711 » 30.01.2013 21:00

Witam
Właśnie planuję swój pierwszy wyjazd do Chorwacji i poszukuję jakiegoś namiaru na Apartamenty w miejscowości Omiš, Duće. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 30.01.2013 21:09 przez John7711, łącznie edytowano 1 raz
grzegorzgrze
Autostopowicz
Apartament dla 22 osoby

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorzgrze » 30.01.2013 21:04

Mam bardzo trudne zadanie. Poszukuję apartamentu w najlepiej jednym domu, lub w sąsiednich. 6 rodzin, razem 22 osoby. Południowa Dalmacja, dom blisko morza, rozsądna cena. Gdzie szukać, bo już klikam kilka dni i nic? Proszę o podpowiedzi. Termin 03.08.2013 - 17.08.2013. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
OlaLA
Globtroter
Wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaLA » 30.01.2013 21:17

Witam poszukuje poszukuje i nic;/mianowice szukam apartamentu dla rodziny 4 osoby dorosłe plus 3 dzieci w wieku 5 lat 4 lata i roczne bobo:)w Pieknej Chorwacji najlepiej Istra i okolice:) namiary prosze przesłac na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziekuje:)
mars30
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 30.01.2013 21:27

Witam
Poszukuje apartamentu dla rodziny 2+2 w sierpniu w spokojnej miejscowości z przyjazdnymi plażami dla dzieci.
Ostatnie dwa lata spędziliśmy na Ciovo w Slatine i czegoś taiego spokojnego poszukujemy. Poproszę o pomoc na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry bardzo dziękuje
OlaLA
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaLA » 30.01.2013 21:31

Witam poszukuje poszukuje i nic;/mianowice szukam apartamentu dla rodziny 4 osoby dorosłe plus 3 dzieci w wieku 5 lat 4 lata i roczne bobo:)w Pieknej Chorwacji najlepiej Istra i okolice:) namiary prosze przesłac na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziekuje:)
aboza
Autostopowicz
Domek lub apartament dla 7 osób...

Nieprzeczytany postnapisał(a) aboza » 31.01.2013 09:51

Witam,po nie udanych zeszłorocznych wakacjach w Polsce-brak pogody-szukamy domku lub apartamentu dla 7 osób -3 dzieci w wieku szkolnym-w Chorwacji.Może ktoś ma ciekawe miejsca do zaproponowania,najlepiej blisko wody i żeby nie trzeba było przechodzić przez ruchliwą drogę.Z góry dziękuję.
-
Fatamorgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 31.01.2013 11:46

kemilia napisał(a): Bo troszkę szkoda wszystkich tych "leniuszków" nie lubiących czytać :)Ja w ub. roku z 300 maili wysłałam zanim cokolwiek się napatoczyło

ILEEEE?????????!
8O 8O 8O 8O :roll: :?:
Faktycznie szkoda. :?
P.S. Średnia wynosi podobno 1 traf na 8-10 maili, przy czym chodzi o tych, którym się chce czytać i wiedzą, w jakim rejonie zamierzają mieszkać. A jak się nie wydziwia zanadto i nie ma wielkopańskich manier to i pierwszy, góra drugi strzał może pasować. :)

Największy problem jest z samymi ludźmi- nie potrafią podejmować decyzji na podstawie analizy dostępnego materiału (czyli mają podane jak na tacy). Taka prawda. Zanim było cro.pl też się trzeba było zdecydować gdzie się pojedzie i jakoś zdecydowana większość ludzi nie lądowała kilometr od wody i na kompletnym zadu..u.
Chorwaci (i pozostali inwestorzy wakacyjni) nie budują przecież kwater byle gdzie.
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 31.01.2013 12:04

Ja niestety zaczęłam poszukiwania od d.. strony.. dlatego, ze wówczas nie wiedziałam o istnieniu cro.pl.TU trafiłam dopiero po powrocie z wczasów :)Poprzez niemieckie, polskie i bezpośrednio chorwackie strony szukałam apartamentów.. I na serio wysłanych maili było mnóstwo.A jako, że poszukiwania zaczęłam dopiero pod koniec marca, a jako 2 , że jechała nas ósemka, nie było łatwo:)Fakt, że nie miałam pojęcia, gdzie by się pierwszy raz wbić do Chorwacji, nie ułatwiał mi zadania. Praktycznie każdego maila z odpowiedzią sprawdzałam na mapach google pod względem lokalizacji:) Ojć, jaka ja głupiutka byłam i ileż się to namęczyłam ( a wcale nie mam wielkopańskich manier , czy wygórowanych potrzeb)...Do teraz nie wiem, dlaczego wcześniej nie trafiłam na cro.pl
dave.pl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 31.01.2013 13:59

Witam wszystkich cromaniaków :P
W tym roku planuję nasz drugi wyjazd do Cro ( za pierwszym była Brela :)).
Tym razem wybór padł na Podgorę.
Czy mógłbym prosić o namiary na sprawdzoną kwaterę max 200m od morza 8)
Szukamy apartmanu na rodzinę 2+2 w terminie od 22/07/13 - 29/07/13.
Z góry dziękuję za wszelkie info na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019