Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 06.02.2013 23:44

Cena zależy przecież od lokalizacji apartamentu.Jak kto chce apartament na plaży i w kurorcie to i 20E/osoba czasem nie starczy .Ja mam 60euro za 2+2 , nówka apartament, Zecevo k.Rogoźnicy(w kierunku Rogoźnicy Lozica). Fotki można znaleźć w starych postach
iwonah
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonah » 07.02.2013 00:14

Cromaniak66 napisał(a):Cena zależy przecież od lokalizacji apartamentu.Jak kto chce apartament na plaży i w kurorcie to i 20E/osoba czasem nie starczy .Ja mam 60euro za 2+2 , nówka apartament, Zecevo k.Rogoźnicy(w kierunku Rogoźnicy Lozica). Fotki można znaleźć w starych postach

Mogłabym prosić o namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KasiaS
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaS » 07.02.2013 10:34

Kochani to i ja się dołączę. Szukam namiarów na Apartamenty w Marusici w terminie 13.07-23.07.2013.
dla dwóch 4 osobowych rodzin do 200m do morza . Przekopałam neta i albo za drogo(max 65Euro za 4os)
albo zajęte. Jeśli macie jakieś namiary prywatne, to bedę bardzo wdzięczna.Czekam na info...
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 07.02.2013 10:41

KasiaS napisał(a):Kochani to i ja się dołączę. Szukam namiarów na Apartamenty w Marusici w terminie 13.07-23.07.2013.
dla dwóch 4 osobowych rodzin do 200m do morza . Przekopałam neta i albo za drogo(max 65Euro za 4os)
albo zajęte. Jeśli macie jakieś namiary prywatne, to bedę bardzo wdzięczna.Czekam na info...

Poszło :)
KasiaS
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaS » 07.02.2013 11:12

Dzięki wielkie.. :D
DCK
Mistrz Ekstraklasy
Avatar użytkownika
Posty: 1247
Dołączył(a): 04.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) DCK » 07.02.2013 11:45

KasiaS napisał(a):Kochani to i ja się dołączę. Szukam namiarów na Apartamenty w Marusici w terminie 13.07-23.07.2013.
dla dwóch 4 osobowych rodzin do 200m do morza . Przekopałam neta i albo za drogo(max 65Euro za 4os)
albo zajęte. Jeśli macie jakieś namiary prywatne, to bedę bardzo wdzięczna.Czekam na info...


Poszedł namiar na maila
KasiaS
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaS » 07.02.2013 11:53

Dziękuję i pozdrawiam :D
SM31
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.10.2012
poszukiwany: 4 osoby, 2 oddzielne pokoje, spokojna okolica

Nieprzeczytany postnapisał(a) SM31 » 07.02.2013 14:03

Witam,

Planuję wypad do Chorwacji w końcówce czerwca lub 2 połowie sierpnia (generalnie chodzi o nieco niższe ceny). Poszukuję pokoi/apartamentu dla 4 osób lecz zależy nam na 2 osobnych pokojach.
Cena - najlepiej max 60 eur/całość.
Okolica - rejon musi być ładny i spokojny, najchętniej Dalmacja południowa. W '12 byliśmy w Trpanj'u i zdecydowanie było bardzo ładnie, cały Peljesac się podobał. Nie wystarczy nam ciepłe morze, szukamy początków egzotyki (palmy itp). Mogą być wyspy aczkolwiek wolimy stały ląd, do którego można dojechać droga kołową (promy drogie).
Podoba mi się Promosten ale brakuje mu właśnie tej egzotyki (choć może jej nie dostrzegłem?), więc średnio. Omis się też podobał, ale potrzeba czegoś z dala od drogi bo mam zamiar odpocząć od hałasu.
Jeśli macie coś sprawdzonego to proszę o info. Będę wdzięczny.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006
Re: poszukiwany: 4 osoby, 2 oddzielne pokoje, spokojna okoli

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 07.02.2013 17:22

SM31 napisał(a):Witam,
Mogą być wyspy aczkolwiek wolimy stały ląd, do którego można dojechać droga kołową (promy drogie).
ale potrzeba czegoś z dala od drogi bo mam zamiar odpocząć od hałasu.

Moze cos blisko Trogiru, Ciovo jest niby wyspa, niby staly lad, gdzie 3-4km mozna pokonac pieszo lub autkiem.
Ap Cornelia, 20m od wody, II pietro piekny widok ma zatoke, malzensteo chorwacko-austiackie, w czerwcu lub koncowka sierpnia smialo zmiescicie sie w 50€.

Pozdrav
Monika_1983
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.01.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika_1983 » 07.02.2013 20:33

Witam
Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji w okresie od 15.07.13. 4 osoby dorosłe i 3 małych dzieci w wieku do 3 lat zależy nam na plaży piaszczystej (lub ją przypominającą :) ) myśleliśmy coś o okolicach Omiś. jeśli moglibyście coś polecić jakieś kwatery w okolicy tylko z odpowiedniej strony Jadranki. Lub może jakiś inny region w plażą piaszczystą.
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kama408
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 07.12.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 07.02.2013 20:53

Witajcie szukam i piszę e-maile i piszę e-maile i szukam..... od dłuższego czasu kwatery w Zivogosce Porat to termin nie taki, to ceny za wysokie. Wszystkie oferty w necie raczej sprawdziłam więc potrzebuje takich Waszych, prywatnych. Jeśli macie sprawdzone Ap. najlepiej z klimą dla 2-ch osób od 1-14.07.13 to podeślijcie na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 07.02.2013 21:31

Kochani szukam kwatery w Makarskiej lub innej płaskiej miejscowości blisko morza chodzimy z wózkiem 2 osoby dorosłe 2 dzieci 14 lat jedno dziecię 2 lata koniecnzi ez klima poprosze jakiś namiar 14.06-30.06.2013 .Dzięki Pozdrav adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 07.02.2013 22:31 przez obecna, łącznie edytowano 1 raz
KasiaS
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaS » 07.02.2013 21:37

bardzo wszystkim dziękuję za pomoc (szcególne podziękowania dla Kemili) Apartamenty zarezerwowane w Marusici..A teraz odliczanie do 13 lipca

dzięki
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 484
Dołączył(a): 16.12.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 07.02.2013 22:29

Witam.ja tez sie dolacze .szukamy apartamentu dla3 osöb w okolicach Dubrownika lub pölwysep peljesac. w terminie 15.08do 24.08.w cenie do 70€ blisko plazy.pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 07.02.2013 22:41

KasiaS napisał(a):bardzo wszystkim dziękuję za pomoc (szcególne podziękowania dla Kemili) Apartamenty zarezerwowane w Marusici..A teraz odliczanie do 13 lipca

dzięki

:) niezmiernie mi miło, że mogłam pomóc :) Życzę udanego pobytu- a wiem, że w Marusici na pewno takim będzie:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone