Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madzia13
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.06.2006
Apartamenty Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzia13 » 04.02.2013 21:59

Witam!
Szukam apartamentu w Omiśu raczej blisko morza, wybieramy się tam na rodzinne wakacje (2+1) od 14-go lipca - może ktoś ma jakieś namiary jeżeli tak to poproszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję :P
dardol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.09.2008
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dardol » 05.02.2013 12:15

Witam. Po dwuletniej przerwie, wybieramy się ponownie do Chorwacji. Tym razem szukamy apartamentów dla 9 osób dorosłych na początku sierpnia na okres dwóch tygodni. Interesują nas rejony od Splitu w dół aż do samego Dubrownika. Jeśli ktoś coś ma na oku blisko morza byłbym wdzięczny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
byska
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 08.11.2012
Okolice Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) byska » 05.02.2013 12:36

Witam Was serdecznie,
bardzo proszę o przesłanie sprawdzonych namiarów na kwatery w rejonie od Biogradu aż po Split. Wysłałam mnóstwo zapytań ale niestety ceny są powalające. Interesują mnie kwatery dla 2 rodzin w tym jedna z dziećmi. I tu niestety proszę aby miejscowość była z łagodnym zejściem do wody. Niestety zeszłoroczne wakacje i miejscówka znaleziona bez Waszych porad okazała się straszna. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki wielkie
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Okolice Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 05.02.2013 19:37

byska napisał(a):Witam Was serdecznie,
bardzo proszę o przesłanie sprawdzonych namiarów na kwatery w rejonie od Biogradu aż po Split. Wysłałam mnóstwo zapytań ale niestety ceny są powalające. Interesują mnie kwatery dla 2 rodzin w tym jedna z dziećmi. I tu niestety proszę aby miejscowość była z łagodnym zejściem do wody. Niestety zeszłoroczne wakacje i miejscówka znaleziona bez Waszych porad okazała się straszna. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki wielkie


...a jaki w tym roku standard jeśli o cenę chodzi?? ile za nockę?? jeśli interesuje Cie Promajna lub Rogoznica daj znać :)
AndyN
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 14.05.2009
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyN » 06.02.2013 10:20

A moglibyście coś polecić w okolicach Opatiji? (generalnie wschodnie wybrzeże Istrii)
2 dorosłych + 2 dzieci (6 i 8 lat)
termin: 30 czerwca 2013 - 13 lipca 2013
Miejsce parkingowe konieczne, kwatera najlepiej blisko plaży i z widokiem na morze ;)

Zacząłem szukać przez hellotourist ale ceny z napływających ofert nie należą do atrakcyjnych.
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 06.02.2013 10:25

ja tez jak szukam na stronach z kwaterami to poniżej 70eur za dobę (dla 2+2) ciężko znaleźć ;((
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 06.02.2013 13:37

ja w tym roku 19eur :(
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 06.02.2013 13:40

Mikolaj napisał(a):ja w tym roku 19eur :(

19 € za co ?
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 06.02.2013 13:59

dobre pytanie, ale takie ceny niestety sa ;((
bragula
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bragula » 06.02.2013 16:05

Witam

Wraz ze znajomymi szukamy domku/apartamentu na 3 rodziny 2+1 co daje w sumie 9 osób :)
Interesuje nas najbardziej Podgora, ale okoliczne miejscowości też chętnie weźmiemy pod uwagę.
Był ktoś może w podobnym lokum w tych okolicach? :)

Pozdrawiam :papa:

Mail: bragi(małpa)interia.pl
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 06.02.2013 16:08

a może ktoś ma coś godnego polecenia Nin, Privlaka ?
opcja 2+2
byska
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 08.11.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) byska » 06.02.2013 19:00

Mikolaj napisał(a):
byska napisał(a):Witam Was serdecznie,
bardzo proszę o przesłanie sprawdzonych namiarów na kwatery w rejonie od Biogradu aż po Split. Wysłałam mnóstwo zapytań ale niestety ceny są powalające. Interesują mnie kwatery dla 2 rodzin w tym jedna z dziećmi. I tu niestety proszę aby miejscowość była z łagodnym zejściem do wody. Niestety zeszłoroczne wakacje i miejscówka znaleziona bez Waszych porad okazała się straszna. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki wielkie


...a jaki w tym roku standard jeśli o cenę chodzi?? ile za nockę?? jeśli interesuje Cie Promajna lub Rogoznica daj znać :)


Do tej pory za 2+2 płacilismy 55 a za 2 40. Bardzo interesuje mnie Promajna i Rogoznica ale nie mogłam nic znalezc. Podeślij proszę namiary
iwonah
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonah » 06.02.2013 23:23

Proszę o namiary na apartament dla 4 osób - 2 oddzielne pokoiki - gdzieś w północnej lub środkowej Dalmacji. Cena - ok. 50-55 EU. Zależy mi na klimatyzacji, wyposażonej kuchence i tarasie/balkonie. I blisko morza. Ja mogę podesłać namiary na sprawdzone apartamenty w Vinisce oraz w Sucuraj (Hvar).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 06.02.2013 23:32

byska napisał(a):
Mikolaj napisał(a):
byska napisał(a):Witam Was serdecznie,
bardzo proszę o przesłanie sprawdzonych namiarów na kwatery w rejonie od Biogradu aż po Split. Wysłałam mnóstwo zapytań ale niestety ceny są powalające. Interesują mnie kwatery dla 2 rodzin w tym jedna z dziećmi. I tu niestety proszę aby miejscowość była z łagodnym zejściem do wody. Niestety zeszłoroczne wakacje i miejscówka znaleziona bez Waszych porad okazała się straszna. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki wielkie


...a jaki w tym roku standard jeśli o cenę chodzi?? ile za nockę?? jeśli interesuje Cie Promajna lub Rogoznica daj znać :)


Do tej pory za 2+2 płacilismy 55 a za 2 40. Bardzo interesuje mnie Promajna i Rogoznica ale nie mogłam nic znalezc. Podeślij proszę namiary



...poszło na maila :)
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 06.02.2013 23:33

kemilia napisał(a):
Mikolaj napisał(a):ja w tym roku 19eur :(

19 € za co ?



19eur za noc od osoby :( Brela :)
Ostatnio edytowano 07.02.2013 00:22 przez Mikolaj, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone