Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja 25.07-08.08 2014 pod namiot

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 07.07.2014 13:34

tez myslalem zeby tam na troche zakotwiczyc ale ponoc daleko od morza
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 10.07.2014 20:12

jak to jest z winetami i platnoscia za nie czy bez problemu zaplace za nie w euro ?
czy jadac a1 na ostrave kupie gdzies w czechach wszystkie winety w jednym pkt?
arcymagus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcymagus » 10.07.2014 21:14

karmelm napisał(a):jak to jest z winetami i platnoscia za nie czy bez problemu zaplace za nie w euro ?
czy jadac a1 na ostrave kupie gdzies w czechach wszystkie winety w jednym pkt?


Poczytaj ten wątek a z pewnością znajdziesz odpowiedz na zadawane pytania.
pozdrawiam

gdzie-konkretnie-kupic-winiete-t43184.html?hilit=winiety%20na%20granicy
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 18.07.2014 10:13

Winiety - ja kupuje w PZM albo https://www.tolltickets.com/ . Jest drożej ale mam spokoj i jadę bez nerwów, szukania itp.

Co do kempingów, to z własnego doświadczenia wiem, że duże molochy z basenami, atrakcjami itp. to raj dla dzieciaków.
Ja jezdze od kilku lat tylko na takie (Chorwacja, Włochy) - kosztuje to więcej ale zapewnia nam komfortowy wypoczynek, bo dzieci zadowolone (zajete cały czas) więc nie marudzą i tym samym my odpoczywamy :)
Całkowita rewelacja to kempingi we Włoszech ale w tym roku znowu nas ciągnie w stronę Chorwacji ;) Chyba padnie na Dalmację czyli Zaton lub Solaris.
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 19.07.2014 19:42

No i wyjazd zbliza sie wielkimi krokami...buzdzet zamiast sie powiekszac bardzo sie wyszczupla...pewnie za to co mi zostalo
zamiast 18 dni bedzie 5 ale zobaczymy nie wiem gdzie nie wiem jak wiem tylko ze wszelkie koszty trzeba uciac do minimum czyli plazing plazing i jeszcze raz plazing...kierunek zatoczka Lucica bo nie ma sklepow to kusic nie bedzie
Spiv
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spiv » 21.07.2014 15:16

Jako, że to mój pierwszy post na forum, Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum:)

My wybieramy się do Chorwacji mniej więcej 26-28 lipca, również z dziećmi w wieku 9 i 11 lat. Czy zdecydowaliście się już na jakiś kemping? Próbuję na coś się zdecydować, ale tyle informacji, że mam już mętlik w głowie:) Może a nóż, uda się zorganizować jakieś towarzystwo dla dzieci, co pewnie i nam umili wakacje;)

Pozdrawiam
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 25.07.2014 07:23

No to ja juz zazywam morsko-slonecznych kapieli...I pora wam sie pochwalic. Kochani jestem na kampingu Tamaris kilka km za Splitem. Kamping mimo iz przydomowy jest superowy no i cena tez. Kamping jest w miejscowosci Podstrana jest niewielki przydomowy zacieniony. Wlasciciele wporzadku, maja moze z 15 namiotow ale nie maja kamperow cena powala z nog bo za 2+2 placimy 16euro/doba. Zeby stanac noga w morzu musimy zrobic dokladnie 12krokow. Plaza z plytka woda i okolo metra drobnych kamyczkow dalej juz piasek. Jest studentac piekarnia 200m do placu zabaw na plazy i przede wszystkim nie ma tlumow. Pozdrawiam wszystkich cieplo i polecam tym niezdecydowanym chocby zeby tylko zobaczyc miejscowke.
Spiv
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spiv » 25.07.2014 07:49

Zdjęcia które znalazłem wyglądają zachęcająco, cena którą podałeś również:) Na ich stronie ceny wyższe, jeśli dobrze policzyłem. My wyjeżdżamy w sobotę lub niedzielę w nocy. Udało mi się namówić żonę na wyjazd w ciemno więc duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej zaglądniemy:)
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 25.07.2014 12:57

jesli jedziesz pod namiot warunek nie mozesz byc zbyt wczesnie bo jeszcze zajete ani zbyt pozno bo juz zajete optymalna godzina to 10. Wlasciciele lubia polakow i zdaja sobie sprawe ze nasze fundusze nie sa takie jak np u niemcow. Jest niezle bo wszedzie blisko. Ale od zadaru jechalismy 8godzin wjezdzajac camping w camping ceny powalajace albo miejsc brak.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 25.07.2014 14:58

zielak3 napisał(a):
Orlanda napisał(a):Witam,
i my wybieramy się z naszymi chłopakami (3 i 5) pod namioty. Po krótkiej wizycie w jez. Plitvickich, chcemy pojechać ku miejscowości Omis - czy znacie ją? Polecacie? Jeśli chodzi o camping to zastanawiamy się nad tym ac-lisicina.hr/index-pl.html Czy ktoś zna to miejsce?
Z góry dziękuję za pomoc.

W zeszłym roku tam spędziłem 2 tyg.... w tym również tam zmierzam...
Co do miejsca... Sanitariaty takie sobie... Raz jest ciepła woda raz nie (uwierz mi iż marzyłem o zimnej, a ciepłą wszyscy spuszczali). Cień pod winogronami bądź figowcami. Teren piękny wśród gór. Mankamentem to spacer na plażę... dość spory kawałek przez centrum. (Jeździłem na hel było dalej na plażę). Plus spacerku to zakupy po plażingu :D no i w stronę plaży jakieś piwko 8) Ogólnie polecam. Ja wyjeżdżam około 26.07



Cześć My własnie wrócilismy z ac. Lisicina bylismy tam 2 tyg. Jesli chodzi o polożenie to cudowne. Widoki zapierają dech w piersiach ale jeśli chodzi już o sanitariaty to inna bajka.Dorosły jeszcze sie umyje bo dla mnie woda była spoko(troche ciężko zmyć sól i krem do opalania w zimnej wodzie)ale moja żona narzekała na brak ciepłej wody i braku drzwi w prysznicu damskim :D. Najgorzej z dzieckiem (9lat)bo w zimnej raczej sie nie wykapie! Tak że często był dzień dziecka! :lol: Troche kibelki ciekną i prawie sami Polacy na kampingu.Ogólnie żeby nie te sanitariaty to by było super Na plaże nie jest tak daleko(po drodze można piwko kupić) .Polecam wspinaczki na fortice Starigrad i tuz obok kampu na kilka mniejszych górek no i trzeba zobaczyć jedną z 10 najpiękniejszych plaż świata plażę PUNTA RATA w Brelu (30 km od Omiśu) Cena też nie wygórowana bo płaciłem 21 euro(2+1,samochód,duży namiot,prąd i klimatyczne) ale następny raz już gdzie indziej. :papa:
whysky66
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) whysky66 » 30.07.2014 11:21

karmelm napisał(a):No to ja juz zazywam morsko-slonecznych kapieli...I pora wam sie pochwalic. Kochani jestem na kampingu Tamaris kilka km za Splitem. Kamping mimo iz przydomowy jest superowy no i cena tez. Kamping jest w miejscowosci Podstrana jest niewielki przydomowy zacieniony. Wlasciciele wporzadku, maja moze z 15 namiotow ale nie maja kamperow cena powala z nog bo za 2+2 placimy 16euro/doba. Zeby stanac noga w morzu musimy zrobic dokladnie 12krokow. Plaza z plytka woda i okolo metra drobnych kamyczkow dalej juz piasek. Jest studentac piekarnia 200m do placu zabaw na plazy i przede wszystkim nie ma tlumow. Pozdrawiam wszystkich cieplo i polecam tym niezdecydowanym chocby zeby tylko zobaczyc miejscowke.


Witaj.
Od 3 sierpnia jadę do Cro pod namiot z rodziną - kolega był w Tamaris ale 2 lata temu.Chwalił kamp .Podrzuć proszę,czy są jeszcze wolne miejsca .16e za 2+2 - rewelacja.
Miłego pobytu - kto wie - może będzie nam dane wypić razem pifko?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 01.08.2014 08:32

sa wolne miejsca z dnia na dzien duzo gosci przyjezdza na jedna noc i smiga dalej rewelacyjne miejsca pod kiwi albo pod palmami praktycznie na samej plazy z cena jest roznie jak sie potargujesz jesli umiesz to mozna zejsc wyjsciowa cena 20euro ale ze ja 3 tygodnie...to wytargowalem tylko jeden minus ktory akurat dla mnie jest plusem... nie ma na co wydawac kasy nie ma knajpek straganow z pamiatkami sa 2 wieksze sklepy 15km do splitu do konzum plaza pusta stoliki przy plazy mozna grilowac gotowac my praktycznie nie schodzimy z plazy na pizze jezdzimy do splitu lody sa pod noskiem a obiadki przygotowujemy sami podczas plazowania. Mozna sie wybrac np. do Makarskiej ale masakra recznik przy reczniku nogi w Adriatyku nie zamoczysz. bardzo blisko do wspomnianego splitu, trigor wyspa ciovo mostem jest zamek (twierdza) w kastel niedaleko sa jaskinie do zwiedzania i omis
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014
Re: Dalmacja 25.07-08.08 2ega014 pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 06.08.2014 23:13

no i Urlopik dobiega konca budzet 3400 czas 21 dni 800 zl na powrot bez oszczedzania ale tez bez lajdaczenia pieniadzem jesli chcecie zrobie opis z zdjeciami lody pizza to standard wszystko sie da w ramach rozsadku nawet rejs z samochodem na wyspe Hvar nie mowiac o pizzy czy lodach da sie PEWNIE sa tacy co wydaja znacznie mniej no ale my bylismy z dziecmi Niby pierwszy raz ale za rok tu wroce Ilove CROATIA
karmelm
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karmelm » 06.08.2014 23:22

AHA dziekuje wszystkim serdecznie za cenne rady i porady urlop w 1000000% udany duzo porad bardzo naciaganych ale moze i lepiej jak sie huha na zime SERDECZNE DZIEKI pozdrowienia z plazy (jeszcze)
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Dalmacja 25.07-08.08 2014 pod namiot - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone