Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1946
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.02.2022 19:10

Zmysłek napisał(a):Znalazłem apartament ale mam wątpliwości czy w obecnej sytuacji wpłacać zaliczkę. A Wy jakie macie na to spojrzenie?

Nikt nie wie co się wydarzy, zarówno jeśli chodzi o pandemię jak i sytuację polityczną.
Można gdybać, więc ja gdybam, że ludzie normalnie pojadą na wakacje do Chorwacji.
ada2417
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 22.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ada2417 » 05.03.2022 11:14

Czy jakaś dobra duszyczka powie mi czy doświadczę odrobiny spokoju w Slatine ?? Jedziemy z małym dzieckiem zastanawiam się czy to dobry wybór. Dwa lata temu zachwylilismy się Brac. Malarska totalnie nie nasze klimaty, dlatego zaczynam się obawiać po opisach z forum. Jak z nurkowanie z rurką, jest szansa na rybki ? Pozdrawiam
ada2417
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 22.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ada2417 » 05.03.2022 11:18

Jak założyć nowy wątek korzystając z telefonu? Kompletnie nie widzę opcji
qkiz_xt
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qkiz_xt » 24.03.2022 12:37

amatus1 napisał(a):
hrabiajanusz napisał(a):Witam,
poszukuję apartamentu 2+2 najlepiej z ogrodem, raczej na uboczu ale w miarę blisko plaży. Interesuje mnie Riwiera raczej poza Makarską. Dawno nic nie szukałem i wypadłem z wprawy.
Prośba o udostępnienie portali z ogłoszeniami gdzie można się dogadać (email) bezpośrednio z właścicielem a nie z pośrednikami. Jeśli macie jakieś swoje namiary chętnie wyślę nawet ponad 100 emaili :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Hej, mój gospodarz ma kilka wolnych terminów ale od 11 sierpnia i jeden termin na większy apartament od 16 do 24 lipca na Riviera Omis- Lokva Rogoznica.
Jak cos to pisz na priv

Hej, czy mógłbyś mi dać jakiś namiar? Niestety nie mogę wysyłać PW i nie wiem czemu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2022 13:47

PW działają po napisaniu 4 postów.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.03.2022 07:05

qkiz_xt napisał(a):
amatus1 napisał(a):
hrabiajanusz napisał(a):Witam,
poszukuję apartamentu 2+2 najlepiej z ogrodem, raczej na uboczu ale w miarę blisko plaży. Interesuje mnie Riwiera raczej poza Makarską. Dawno nic nie szukałem i wypadłem z wprawy.
Prośba o udostępnienie portali z ogłoszeniami gdzie można się dogadać (email) bezpośrednio z właścicielem a nie z pośrednikami. Jeśli macie jakieś swoje namiary chętnie wyślę nawet ponad 100 emaili :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Hej, mój gospodarz ma kilka wolnych terminów ale od 11 sierpnia i jeden termin na większy apartament od 16 do 24 lipca na Riviera Omis- Lokva Rogoznica.
Jak cos to pisz na priv

Hej, czy mógłbyś mi dać jakiś namiar? Niestety nie mogę wysyłać PW i nie wiem czemu.

witaj, wysłałem priv, wiele terminów nie ma, zostały pojedyncze daty ale może coś dopasujemy.
sati3
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) sati3 » 12.04.2022 18:28

Proszę o namiary apartamentów sprawdzonych na pobyt w Chorwacji południe. Mała kameralna miejscowość bez szumu i zgiełku 3 osoby adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Ryszarddom
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszarddom » 06.06.2022 09:41

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Planuję swój pierwszy wyjazd na Chorwację z żoną i naszym 7letnin synem
szukam czegoś spokojnego blisko plaży i z dobrymi restauracjami w okolicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam Ryszard
ryzka1990
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryzka1990 » 07.06.2022 12:18

Witam! Czy ktoś z Was był w apartamencie ''Kuca za odmor VUKIĆ"? Adres jest jako Trpanj/Duba Peljeska? Jaki jest konkretny adres tego domu? Pozdrawiam :papa:
bender_ag
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.07.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) bender_ag » 23.07.2022 23:03

Dzień dobry! Pierwszy pobyt w Chorwacji jeszcze przede mną. Nie mam super wymagań. W związku z tym, że kilometry mnie przerażają, to decyzja zapadła na podróż samolotem. Szukam noclegu pod koniec sierpnia lub wrzesień na tyle niedaleko dowolnego lotniska, by ktoś mógł mnie odebrać, a potem zawieźć. Łącznie 3-4 osoby. Liczę na jakieś sugestie. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gosciuwa
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciuwa » 02.08.2022 11:33

Jeśli ktoś ma namiar na jakiś fajny nocleg dla dwóch osób (gdzie własciciel ma naprawdę spoko podejście) to chętnie się dowiem. Nie mam sprecyzowanego miejsca. Termin to od około 10 września. Jeśli są takie gagatki, proszę o pw. Liczę na sprawdzone, w miarę tanie kwatery.
Stefan_cro
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefan_cro » 23.05.2023 07:47

Zbigniew74 napisał(a):Tak od 2005 roku do 2018 dla swojej rodziny apartmani 4 + 2 mieściłem się 70EUR - 90EUR. Potem człowiek zrobił się wygodny i szukaliśmy 6+2 ceny już 100EUR - 120EUR, rodzice 2+1 około 50-60EUR

Na ten rok :

Draśnice pierwszy tydzień Apartmani 6+2 130m2 - 120EUR, rodzice Apartmani 2+1 50EUR
Promajna drugi tydzień A5 70m2 - 120EUR, rodzice A2+1 - 65EUR

Mają namiary bezpośrednio do właścicieli, często to tylko telefon, ale 90% ma WhatsApp na tym numerze a żona gada i pisze po chorwacku więc bez kłopotu dogadaliśmy się :)


Cześć,
Czy mógłbyś proszę polecić coś w Promajnie jak masz przetestowane?:)
przemol80
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemol80 » 03.03.2024 10:52

Witam
Poszukujemy domu, apartamentów, dla dwóch rodzin 2+2 i 2+2 w sierpniu na 12 dni, południowa Dalmacja okolice Makarskiej, Baśka Voda, Gradac, Dubrownik.
Pozdrawiam
marecky81
Cromaniak
Posty: 515
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 03.03.2024 11:40

przemol80 napisał(a):Witam
Poszukujemy domu, apartamentów, dla dwóch rodzin 2+2 i 2+2 w sierpniu na 12 dni, południowa Dalmacja okolice Makarskiej, Baśka Voda, Gradac, Dubrownik.
Pozdrawiam



Szukałeś na portalach i samodzielnych stronach www właścicieli?
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 83
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 03.03.2024 17:03

Pisze tu bo w innym wątku brak zainteresowania. czy ktoś był w apartamencie najka w pisak? Jakieś ewentualne odczucia?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 169
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone