Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 25.01.2022 22:02

Za późno? Zawsze szukamy luty/marzec. Zwykle 5-10 maili tam gdzie nam się najbardziej podoba, też zawsze bespośredni przy morzu, i zawsze min. 2 miejsca mają wolne terminy. Duzo apartamentów i portali ma na stronach kalendarze dostępności więc już na początku można odsiać te bez dogodnych terminów. W ub. roku szukalismy późno, bo w kwietniu, ze względu na Covida. Korcula i dwa pierwsze miały od razu wolne terminy w połowie sierpnia. Może dlatego, że to dalej i trudniejszy dojazd. Pewni jakbysmy mieli mniej spraw na głowie i więcej czasu też byśmy robili staranniejszy i obszerniejszy casting ;)

Te 70 maili to do jednej okolicy czy na całe wybrzeże?
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 25.01.2022 22:13

Rzeczywiście ciężko znaleźć coś przystępnego w dobrej miejscówce, dobrej cenie i z pogledem na more... W tym roku powrót do Orebič i odkrywanie na sapera Sutivanu
yooshky
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 25.01.2022 23:04

naszastruga napisał(a):Te 70 maili to do jednej okolicy czy na całe wybrzeże?

Głównie Riwiera bez Makarskiej. Interesuje mnie Riwiera, Brač, Hvar. Pelješac.
hrabiajanusz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrabiajanusz » 02.02.2022 10:30

Witam,
poszukuję apartamentu 2+2 najlepiej z ogrodem, raczej na uboczu ale w miarę blisko plaży. Interesuje mnie Riwiera raczej poza Makarską. Dawno nic nie szukałem i wypadłem z wprawy.
Prośba o udostępnienie portali z ogłoszeniami gdzie można się dogadać (email) bezpośrednio z właścicielem a nie z pośrednikami. Jeśli macie jakieś swoje namiary chętnie wyślę nawet ponad 100 emaili :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 02.02.2022 12:25

hrabiajanusz napisał(a):Witam,
poszukuję apartamentu 2+2 najlepiej z ogrodem, raczej na uboczu ale w miarę blisko plaży. Interesuje mnie Riwiera raczej poza Makarską. Dawno nic nie szukałem i wypadłem z wprawy.
Prośba o udostępnienie portali z ogłoszeniami gdzie można się dogadać (email) bezpośrednio z właścicielem a nie z pośrednikami. Jeśli macie jakieś swoje namiary chętnie wyślę nawet ponad 100 emaili :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Hej, mój gospodarz ma kilka wolnych terminów ale od 11 sierpnia i jeden termin na większy apartament od 16 do 24 lipca na Riviera Omis- Lokva Rogoznica.
Jak cos to pisz na priv
Zmysłek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 02.02.2022 17:15

Dzień dobry
Szukam do wynajęcia domu do 100 m od morza dla 16 osób (8 dorosłych i 8 dzieci). Termin 4-17.07.22 r. Lokalizacja Dalmacja Południowa. Czy ktoś ma jakiś namiar lub coś poleci? Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Edit: Post nieaktualny (z 8 została nas 4)
Ostatnio edytowano 22.02.2022 23:02 przez Zmysłek, łącznie edytowano 1 raz
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.02.2022 11:17

Zmysłek napisał(a):Dzień dobry
Szukam do wynajęcia domu do 100 m od morza dla 16 osób (8 dorosłych i 8 dzieci). Termin 4-17.07.22 r. Lokalizacja Dalmacja Południowa. Czy ktoś ma jakiś namiar lub coś poleci? Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Szczerze dla takiej ilości osób, 100 m od morza, w terminie lipcowym w Południowej Dalmacji może byc problem.
unholyone
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) unholyone » 06.02.2022 19:40

Witam, poszukuje dwóch apartamentów dla dwoch rodzin 2+2 z dwoma mikro pieskami w terminie ok 21.08-3.09 (ewentualnie troszkę krócej w tym przedziale).
Rejon?? No właśnie..raczej mniejsza miejscowość w środkowej lub południowej Dalmacji. Mogą być też bliskie wyspy.
Najlepiej zaraz przy morzu/plaży (1linia brzegowa), z fajnym widokiem. W apartamencie minimum 1 sypialnia, choć lepiej z dwoma.
Ewentualnie mógłby być jeden duży apartament z 3/4sypialniami, ale z fajnym układem nie przechodzenia sobie przez pokoje ;)
Odległość z okolic Wawy max 1700/1800 km
yooshky
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 21.02.2022 08:55

naszastruga napisał(a):Te 70 maili to do jednej okolicy czy na całe wybrzeże?

Po 155 zapytaniach (od początku stycznia, głównie Riwiera M.) dokonałem rezerwacji -> 245 EUR * 4/9 (moja część).
To, czego ja szukam - co rok te same wymagania, od poprzedniego sezonu poszło mocno do góry.
Na dodatek, wg mojej oceny, procent rezerwacji jest raczej powyżej 80% (styczeń/luty).
Rok temu nie miałem większego problemu rozpoczynając szukanie w lutym.
Powyższe jest dość mocno subiektywne. Zawsze wszystkie informacje zbieram we współdzielonym arkuszu danych a posiadając arkusze z poprzednich lat, może kiedyś mi się zechce zrobić małą statystykę. Jakby ktoś nie wierzył:
Obrazek
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.02.2022 09:40

U mnie cała akcja trwała 1 dzień. Zero zapytań. 3pokojowy apartament z prywatną plażą, 10m do morza z widokiem na nie, pierwsza połowa lipca 68 euro/doba. Cena, nie różni się od tej którą płaciłem za Torac w 2019r. A warunki zdecydowanie lepsze.
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 21.02.2022 09:58

Zwykle szukamy marzec/kwiecień. W zeszłym roku na Korčuli. Wysłaliśmy kilka maili, z tego dwie odpowiedzi pozytywne w interesującym nas terminie 2 połowa sierpnia. We wcześniejszych latach podobnie, zawsze dostawaliśmy kilka pozytywnych potwierdzeń dostępności. Najwięcej maili, no chyba kilkanaście, wysłaliśmy wiele lat temu jadąc do Zivogosce.

W tym roku szukaliśmy bardzo wcześnie, bo w lutym i dlatego w nowy dla nas kraj i kierunek, ale też dużo pozytywnych odpowiedzi, tylko trzeba było wybrać to ci idealnie pasowało w nasze terminy.
Zmysłek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 22.02.2022 23:01

Witam Szanownych Cromaniaków,
czy możecie polecić coś na wyspie Brač dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci). Fajnie by było gdyby do morza było nie więcej niż 200m, klima, Wifi. Termin 4-14.07.22r. Z góry dziękuję.
skrzys
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 23.02.2022 22:44

Kochani, ale akcja wczoraj szukałem miejsca gdzie pojechać, zadzwonił przyjaciel adres podał i jest miejsce na wyjazd, Jak nigdy tak szybko. ale ponieważ miejsce jest od 20.08 to jeszcze będę szukał coś w rejonie Puli na zwiedzenie trochę Istrii i w związku z tym proszę o poradę jaki rejon miasta Pula wybrać a może jakieś ciekawe kwatery dla pięciu osób cztery dorosłe i syn 12 lat tak że prawie 5 dorosłych(super jakby były dwie sypialnie) Pozdrawiam wszystkich ZAKOCHANYCH W CHORWACJI :-)
Zmysłek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 24.02.2022 18:39

Znalazłem apartament ale mam wątpliwości czy w obecnej sytuacji wpłacać zaliczkę. A Wy jakie macie na to spojrzenie?
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 24.02.2022 19:16

Miałam coś napisać, ale nie napiszę, bo mnie do reszty tu zbanują :/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 168
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022