Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 25.01.2022 22:02

Za późno? Zawsze szukamy luty/marzec. Zwykle 5-10 maili tam gdzie nam się najbardziej podoba, też zawsze bespośredni przy morzu, i zawsze min. 2 miejsca mają wolne terminy. Duzo apartamentów i portali ma na stronach kalendarze dostępności więc już na początku można odsiać te bez dogodnych terminów. W ub. roku szukalismy późno, bo w kwietniu, ze względu na Covida. Korcula i dwa pierwsze miały od razu wolne terminy w połowie sierpnia. Może dlatego, że to dalej i trudniejszy dojazd. Pewni jakbysmy mieli mniej spraw na głowie i więcej czasu też byśmy robili staranniejszy i obszerniejszy casting ;)

Te 70 maili to do jednej okolicy czy na całe wybrzeże?
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 25.01.2022 22:13

Rzeczywiście ciężko znaleźć coś przystępnego w dobrej miejscówce, dobrej cenie i z pogledem na more... W tym roku powrót do Orebič i odkrywanie na sapera Sutivanu
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 25.01.2022 23:04

naszastruga napisał(a):Te 70 maili to do jednej okolicy czy na całe wybrzeże?

Głównie Riwiera bez Makarskiej. Interesuje mnie Riwiera, Brač, Hvar. Pelješac.
hrabiajanusz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrabiajanusz » 02.02.2022 10:30

Witam,
poszukuję apartamentu 2+2 najlepiej z ogrodem, raczej na uboczu ale w miarę blisko plaży. Interesuje mnie Riwiera raczej poza Makarską. Dawno nic nie szukałem i wypadłem z wprawy.
Prośba o udostępnienie portali z ogłoszeniami gdzie można się dogadać (email) bezpośrednio z właścicielem a nie z pośrednikami. Jeśli macie jakieś swoje namiary chętnie wyślę nawet ponad 100 emaili :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 02.02.2022 12:25

hrabiajanusz napisał(a):Witam,
poszukuję apartamentu 2+2 najlepiej z ogrodem, raczej na uboczu ale w miarę blisko plaży. Interesuje mnie Riwiera raczej poza Makarską. Dawno nic nie szukałem i wypadłem z wprawy.
Prośba o udostępnienie portali z ogłoszeniami gdzie można się dogadać (email) bezpośrednio z właścicielem a nie z pośrednikami. Jeśli macie jakieś swoje namiary chętnie wyślę nawet ponad 100 emaili :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Hej, mój gospodarz ma kilka wolnych terminów ale od 11 sierpnia i jeden termin na większy apartament od 16 do 24 lipca na Riviera Omis- Lokva Rogoznica.
Jak cos to pisz na priv
Zmysłek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 02.02.2022 17:15

Dzień dobry
Szukam do wynajęcia domu do 100 m od morza dla 16 osób (8 dorosłych i 8 dzieci). Termin 4-17.07.22 r. Lokalizacja Dalmacja Południowa. Czy ktoś ma jakiś namiar lub coś poleci? Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Edit: Post nieaktualny (z 8 została nas 4)
Ostatnio edytowano 22.02.2022 23:02 przez Zmysłek, łącznie edytowano 1 raz
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.02.2022 11:17

Zmysłek napisał(a):Dzień dobry
Szukam do wynajęcia domu do 100 m od morza dla 16 osób (8 dorosłych i 8 dzieci). Termin 4-17.07.22 r. Lokalizacja Dalmacja Południowa. Czy ktoś ma jakiś namiar lub coś poleci? Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Szczerze dla takiej ilości osób, 100 m od morza, w terminie lipcowym w Południowej Dalmacji może byc problem.
unholyone
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) unholyone » 06.02.2022 19:40

Witam, poszukuje dwóch apartamentów dla dwoch rodzin 2+2 z dwoma mikro pieskami w terminie ok 21.08-3.09 (ewentualnie troszkę krócej w tym przedziale).
Rejon?? No właśnie..raczej mniejsza miejscowość w środkowej lub południowej Dalmacji. Mogą być też bliskie wyspy.
Najlepiej zaraz przy morzu/plaży (1linia brzegowa), z fajnym widokiem. W apartamencie minimum 1 sypialnia, choć lepiej z dwoma.
Ewentualnie mógłby być jeden duży apartament z 3/4sypialniami, ale z fajnym układem nie przechodzenia sobie przez pokoje ;)
Odległość z okolic Wawy max 1700/1800 km
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 21.02.2022 08:55

naszastruga napisał(a):Te 70 maili to do jednej okolicy czy na całe wybrzeże?


Po 155 zapytaniach (od początku stycznia, głównie Riwiera M.) dokonałem rezerwacji -> 245 EUR * 4/9 (moja część).
To, czego ja szukam - co rok te same wymagania, od poprzedniego sezonu poszło mocno do góry.
Na dodatek, wg mojej oceny, procent rezerwacji jest raczej powyżej 80% (styczeń/luty).
Rok temu nie miałem większego problemu rozpoczynając szukanie w lutym.
Powyższe jest dość mocno subiektywne. Zawsze wszystkie informacje zbieram we współdzielonym arkuszu danych a posiadając arkusze z poprzednich lat, może kiedyś mi się zechce zrobić małą statystykę. Jakby ktoś nie wierzył:
Obrazek
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.02.2022 09:40

U mnie cała akcja trwała 1 dzień. Zero zapytań. 3pokojowy apartament z prywatną plażą, 10m do morza z widokiem na nie, pierwsza połowa lipca 68 euro/doba. Cena, nie różni się od tej którą płaciłem za Torac w 2019r. A warunki zdecydowanie lepsze.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 21.02.2022 09:58

Zwykle szukamy marzec/kwiecień. W zeszłym roku na Korčuli. Wysłaliśmy kilka maili, z tego dwie odpowiedzi pozytywne w interesującym nas terminie 2 połowa sierpnia. We wcześniejszych latach podobnie, zawsze dostawaliśmy kilka pozytywnych potwierdzeń dostępności. Najwięcej maili, no chyba kilkanaście, wysłaliśmy wiele lat temu jadąc do Zivogosce.

W tym roku szukaliśmy bardzo wcześnie, bo w lutym i dlatego w nowy dla nas kraj i kierunek, ale też dużo pozytywnych odpowiedzi, tylko trzeba było wybrać to ci idealnie pasowało w nasze terminy.
Zmysłek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 22.02.2022 23:01

Witam Szanownych Cromaniaków,
czy możecie polecić coś na wyspie Brač dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci). Fajnie by było gdyby do morza było nie więcej niż 200m, klima, Wifi. Termin 4-14.07.22r. Z góry dziękuję.
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 23.02.2022 22:44

Kochani, ale akcja wczoraj szukałem miejsca gdzie pojechać, zadzwonił przyjaciel adres podał i jest miejsce na wyjazd, Jak nigdy tak szybko. ale ponieważ miejsce jest od 20.08 to jeszcze będę szukał coś w rejonie Puli na zwiedzenie trochę Istrii i w związku z tym proszę o poradę jaki rejon miasta Pula wybrać a może jakieś ciekawe kwatery dla pięciu osób cztery dorosłe i syn 12 lat tak że prawie 5 dorosłych(super jakby były dwie sypialnie) Pozdrawiam wszystkich ZAKOCHANYCH W CHORWACJI :-)
Zmysłek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 24.02.2022 18:39

Znalazłem apartament ale mam wątpliwości czy w obecnej sytuacji wpłacać zaliczkę. A Wy jakie macie na to spojrzenie?
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 24.02.2022 19:16

Miałam coś napisać, ale nie napiszę, bo mnie do reszty tu zbanują :/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 168
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone