Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 29.07.2021 21:42

Tak, ktoś liczy, jest covid i czasami jest tak że ktoś zachoruje( nie życzę) i odwołuje rezerwację i można się załapać
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 29.07.2021 21:44

zawsze może ktoś wypaść z różnych powodów np. covid a ktoś się załapie
robert76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert76 » 30.07.2021 08:43

Wielu myśli że w tym roku jest więcej wolnych apartamentów niż zwykle ale tak nie jest. Zawsze rezerwowałem wcześniej a w tym roku sam jestem ofiarą takiego podejscia, miałem dziś wieczorem jechać w ciemno, jak się zorientowałem jak ciężko coś znaleźć to niestety rezygnuje z wyjazdu, chyba że jeszcze ktoś odpisze na jedną z setek wiadomości które wysłałem do różnych apartamentów od Istri aż po Tucepi
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 30.07.2021 09:20

Potwierdzam. W okolicy Makarskiej praktycznie 100% obłożenia i dużo mniej rodaków niz zwykle.
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 30.07.2021 10:32

Wszystkich mających problem ze znalezieniem noclegu, zachęcam do skorzystania z facebook'a i licznych grup dotyczących wakacji w Chorwacji.
Wystarczą 2-3 posty z informacją czego szukacie i w jakim terminie, a z dnia na dzień macie kilkadziesiąt ofert.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.07.2021 10:43

Niclaus napisał(a):Wszystkich mających problem ze znalezieniem noclegu, zachęcam do skorzystania z facebook'a i licznych grup dotyczących wakacji w Chorwacji.
Wystarczą 2-3 posty z informacją czego szukacie i w jakim terminie, a z dnia na dzień macie kilkadziesiąt ofert.
Rzeczywiście na fb łatwo dostać ofertę, ale trzeba liczyć się z tym, że jak podacie swoje oczekiwania np. Brać, będziecie mieć setki ofert z Srimy, Sevidu, Puli, a z Bracia nic... Trzeba się z tym liczyć....
No i ceny.... mocno zaskakują, są sporo wyższe niż niż jak trafia się do osób spoza fb....

Rok temu miałam taką sytuację z Tribunj - na fb oferta na wrzesień 50 eur, za 3 os., no drogo, babeczka spuszcza do 45, no więcej nie da rady, bo koszty itp... W między czasie wysyłałam zapytania przez maila w rózne miejsca, i jeden trafił do tej samej babeczki - ten sam app. w cenie 35 eur.... Jak na fb napisałam, skąd takie podejście i która oferta obowiązuje (już wcześniej zrezygnowałam z tej miejscówki, właśnie za kombinowanie) to babeczka przestała się odzywać, choć wiadomości przeczytała....
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 30.07.2021 10:54

skrzys napisał(a):Tak, ktoś liczy, jest covid i czasami jest tak że ktoś zachoruje( nie życzę) i odwołuje rezerwację i można się załapać


Tak, wypadki losowe się zdarzają, ale policzyć je można na palcach ręki i znalezienie w pierwszy czy drugi weekend sierpnia atrakcyjnej miejscówki, z której kod zrezygnował dzień wcześniej graniczy z szansą wygrania w
Lotto.

Znam ze 3-4 osoby, które chcą jechać w podobnym terminie co my i szukają miejsc. Gdziekolwiek, więc będą póki co będą jechać w ciemno. Jakbyśmy zachorowali dzień wcześniej, to na pewno nie ogłaszałabym światu, że zwalniam rezerwację, tylko przekazałabym ją któremuś z tych znajomych.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 30.07.2021 11:25

Niclaus napisał(a):Wszystkich mających problem ze znalezieniem noclegu, zachęcam do skorzystania z facebook'a i licznych grup dotyczących wakacji w Chorwacji.
Wystarczą 2-3 posty z informacją czego szukacie i w jakim terminie, a z dnia na dzień macie kilkadziesiąt ofert.


No jasne, z dnia na dzień kilkadziesiąt ofert w pierwszej połowie sierpnia. Każda tip top przy samej plaży, z basenem, w ogrodzie figowym, za 50 euro dla 4 osób /doba :mrgreen:
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 30.07.2021 11:29

naszastruga napisał(a):
Niclaus napisał(a):No jasne, z dnia na dzień kilkadziesiąt ofert w pierwszej połowie sierpnia. Każda tip top przy samej plaży, z basenem, w ogrodzie figowym, za 50 euro dla 4 osób /doba :mrgreen:


Kiedyś może wykupisz sobie abonament na facebooka to sprawdzisz.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 30.07.2021 11:47

Niclaus napisał(a):
naszastruga napisał(a):
Niclaus napisał(a):No jasne, z dnia na dzień kilkadziesiąt ofert w pierwszej połowie sierpnia. Każda tip top przy samej plaży, z basenem, w ogrodzie figowym, za 50 euro dla 4 osób /doba :mrgreen:


Kiedyś może wykupisz sobie abonament na facebooka to sprawdzisz.


Jestem w grupach Chorwacja i Nieruchomości w Chorwacji na fb i wiem jakie "oferty" tam lądują :)

Co to jest "abonament na Facebooka"?
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 30.07.2021 11:55

naszastruga napisał(a):Jestem w grupach Chorwacja i Nieruchomości w Chorwacji na fb i wiem jakie "oferty" tam lądują :)

No to jesteś w nieodpowiednich grupach.

naszastruga napisał(a): Co to jest "abonament na Facebooka"?

:lool: :lool: :lool:
kleopatra9891
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleopatra9891 » 30.07.2021 20:19

Szukam apartamentu dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci (5 i 6 lat) 16-26.08.
Zależy nam na bliskości morza i klimatyzacji.
Ubiegłoroczny apartament niestety zajęty.

Ktoś coś?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 31.07.2021 12:07

Witam. Prawdopodobnie wyjadę dzisiaj na noc, gdyby ktoś miał namiar na jakieś wolne lokum ( 3 osoby ) od Splitu w dół Chorwacji to proszę i wiadomość na PW lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
robert76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert76 » 01.08.2021 12:59

Tucepi ul blato 58. Do 6 sierpnia było coś wolnego ja nie pojechałem bo za późno dostałem info.
Zioło
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zioło » 02.08.2021 11:28

Biograd na moru, od jutra potrzebne studio dla 2 osób, słyszał ktoś??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 165
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone