Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
skrzys
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 29.07.2021 21:42

Tak, ktoś liczy, jest covid i czasami jest tak że ktoś zachoruje( nie życzę) i odwołuje rezerwację i można się załapać
skrzys
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 29.07.2021 21:44

zawsze może ktoś wypaść z różnych powodów np. covid a ktoś się załapie
robert76
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert76 » 30.07.2021 08:43

Wielu myśli że w tym roku jest więcej wolnych apartamentów niż zwykle ale tak nie jest. Zawsze rezerwowałem wcześniej a w tym roku sam jestem ofiarą takiego podejscia, miałem dziś wieczorem jechać w ciemno, jak się zorientowałem jak ciężko coś znaleźć to niestety rezygnuje z wyjazdu, chyba że jeszcze ktoś odpisze na jedną z setek wiadomości które wysłałem do różnych apartamentów od Istri aż po Tucepi
Tomy Lee
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 30.07.2021 09:20

Potwierdzam. W okolicy Makarskiej praktycznie 100% obłożenia i dużo mniej rodaków niz zwykle.
Niclaus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 30.07.2021 10:32

Wszystkich mających problem ze znalezieniem noclegu, zachęcam do skorzystania z facebook'a i licznych grup dotyczących wakacji w Chorwacji.
Wystarczą 2-3 posty z informacją czego szukacie i w jakim terminie, a z dnia na dzień macie kilkadziesiąt ofert.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.07.2021 10:43

Niclaus napisał(a):Wszystkich mających problem ze znalezieniem noclegu, zachęcam do skorzystania z facebook'a i licznych grup dotyczących wakacji w Chorwacji.
Wystarczą 2-3 posty z informacją czego szukacie i w jakim terminie, a z dnia na dzień macie kilkadziesiąt ofert.
Rzeczywiście na fb łatwo dostać ofertę, ale trzeba liczyć się z tym, że jak podacie swoje oczekiwania np. Brać, będziecie mieć setki ofert z Srimy, Sevidu, Puli, a z Bracia nic... Trzeba się z tym liczyć....
No i ceny.... mocno zaskakują, są sporo wyższe niż niż jak trafia się do osób spoza fb....

Rok temu miałam taką sytuację z Tribunj - na fb oferta na wrzesień 50 eur, za 3 os., no drogo, babeczka spuszcza do 45, no więcej nie da rady, bo koszty itp... W między czasie wysyłałam zapytania przez maila w rózne miejsca, i jeden trafił do tej samej babeczki - ten sam app. w cenie 35 eur.... Jak na fb napisałam, skąd takie podejście i która oferta obowiązuje (już wcześniej zrezygnowałam z tej miejscówki, właśnie za kombinowanie) to babeczka przestała się odzywać, choć wiadomości przeczytała....
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 30.07.2021 10:54

skrzys napisał(a):Tak, ktoś liczy, jest covid i czasami jest tak że ktoś zachoruje( nie życzę) i odwołuje rezerwację i można się załapać

Tak, wypadki losowe się zdarzają, ale policzyć je można na palcach ręki i znalezienie w pierwszy czy drugi weekend sierpnia atrakcyjnej miejscówki, z której kod zrezygnował dzień wcześniej graniczy z szansą wygrania w
Lotto.

Znam ze 3-4 osoby, które chcą jechać w podobnym terminie co my i szukają miejsc. Gdziekolwiek, więc będą póki co będą jechać w ciemno. Jakbyśmy zachorowali dzień wcześniej, to na pewno nie ogłaszałabym światu, że zwalniam rezerwację, tylko przekazałabym ją któremuś z tych znajomych.
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 30.07.2021 11:25

Niclaus napisał(a):Wszystkich mających problem ze znalezieniem noclegu, zachęcam do skorzystania z facebook'a i licznych grup dotyczących wakacji w Chorwacji.

No jasne, z dnia na dzień kilkadziesiąt ofert w pierwszej połowie sierpnia. Każda tip top przy samej plaży, z basenem, w ogrodzie figowym, za 50 euro dla 4 osób /doba :mrgreen:
Niclaus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 30.07.2021 11:29

naszastruga napisał(a):
Niclaus napisał(a):No jasne, z dnia na dzień kilkadziesiąt ofert w pierwszej połowie sierpnia. Każda tip top przy samej plaży, z basenem, w ogrodzie figowym, za 50 euro dla 4 osób /doba :mrgreen:

Kiedyś może wykupisz sobie abonament na facebooka to sprawdzisz.
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 30.07.2021 11:47

Niclaus napisał(a):
naszastruga napisał(a):
Niclaus napisał(a):No jasne, z dnia na dzień kilkadziesiąt ofert w pierwszej połowie sierpnia. Każda tip top przy samej plaży, z basenem, w ogrodzie figowym, za 50 euro dla 4 osób /doba :mrgreen:

Kiedyś może wykupisz sobie abonament na facebooka to sprawdzisz.

Jestem w grupach Chorwacja i Nieruchomości w Chorwacji na fb i wiem jakie "oferty" tam lądują :)

Co to jest "abonament na Facebooka"?
Niclaus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 30.07.2021 11:55

naszastruga napisał(a):Jestem w grupach Chorwacja i Nieruchomości w Chorwacji na fb i wiem jakie "oferty" tam lądują :)

No to jesteś w nieodpowiednich grupach.

naszastruga napisał(a): Co to jest "abonament na Facebooka"?

:lool: :lool: :lool:
kleopatra9891
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleopatra9891 » 30.07.2021 20:19

Szukam apartamentu dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci (5 i 6 lat) 16-26.08.
Zależy nam na bliskości morza i klimatyzacji.
Ubiegłoroczny apartament niestety zajęty.

Ktoś coś?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karoka65
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 31.07.2021 12:07

Witam. Prawdopodobnie wyjadę dzisiaj na noc, gdyby ktoś miał namiar na jakieś wolne lokum ( 3 osoby ) od Splitu w dół Chorwacji to proszę i wiadomość na PW lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
robert76
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert76 » 01.08.2021 12:59

Tucepi ul blato 58. Do 6 sierpnia było coś wolnego ja nie pojechałem bo za późno dostałem info.
Zioło
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zioło » 02.08.2021 11:28

Biograd na moru, od jutra potrzebne studio dla 2 osób, słyszał ktoś??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 165
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021