Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pod namiot z dziećmi

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiewióra
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiewióra » 16.05.2011 06:41

Dzięki serdeczne Just!
A czy wieczorem jest coś dla dzieci? W Simuni była wieczorna godzinna dyskoteka/zabawa dla maluchów - w celu dobicia ;) - po tej imprezie zasypiały w locie na materac.
Generalnie byłaś/eś zadowolony z San Marino?
Just/Rzeszów
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Just/Rzeszów » 20.05.2011 09:46

Jeśli chodzi o wieczorne zajęcia dla dzieci to niestety nie było nic.
Jedynie tzw wyciągacze pieniędzy, czyli dmuchane zjeżdżalnie, samochodziki, karuzele itd.

Cała rodzinka była zadowolona z pobytu na tym campie. W tym roku planujemy również się tam wybrać.
rafus22
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.04.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafus22 » 06.04.2013 15:23

Witam wszystkich miłośników i pasjonatów tego forum i nie tylko .Jest to mój pierwszy post na tym forum,otóż mam zamiar wybrać się z żoną i 2 dzieci w wieku 11 lat i 7 , pod namiot na Chorwacje . Juz od jakiegoś czasu czytam na forum rożne tematy i praktycznie mam mętlik w głowie odnośnie wyboru campingu itp... Żeby nie psac nowego tematu prosze was o jakas podpowiedz campingu tak żeby dzieci się nie nudziły ,a druga sprawa to 10 dniowy pobyt na chorwacji jaki może być koszt takiego urlopu (camping nie musi mieć 5 gwiazdek taki średniej klasy oczywiście jak sprawa prądu? ,Mieszkam w okolicach Przemysla. Czy w 25euro jestem w stanie się wyrobić na campingu?Proszę o sugestie i podpowiedzi będę wdzięczny ........ Rafał.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.04.2013 15:25

Cześć.

Tak żeby dzieci się nie nudziły to znaczy porządna infrastruktura. W takim wypadku 25 euro/dzień/rodzina może być mało.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 290
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 06.04.2013 15:28

rafus22 napisał(a):Witam wszystkich miłośników i pasjonatów tego forum i nie tylko .Jest to mój pierwszy post na tym forum,otóż mam zamiar wybrać się z żoną i 2 dzieci w wieku 11 lat i 7 , pod namiot na Chorwacje . Juz od jakiegoś czasu czytam na forum rożne tematy i praktycznie mam mętlik w głowie odnośnie wyboru campingu itp... Żeby nie psac nowego tematu prosze was o jakas podpowiedz campingu tak żeby dzieci się nie nudziły ,a druga sprawa to 10 dniowy pobyt na chorwacji jaki może być koszt takiego urlopu (camping nie musi mieć 5 gwiazdek taki średniej klasy oczywiście jak sprawa prądu? ,Mieszkam w okolicach Przemysla. Czy w 25euro jestem w stanie się wyrobić na campingu?Proszę o sugestie i podpowiedzi będę wdzięczny ........ Rafał.

camping za 25 euro z dwójką dzieci i atrakcjami dla nich to raczej zapomnij. W sezonie musisz liczyć 45-55 euro/doba. Podrzuć w jaki rejon chcesz jechać to spróbuję pomóc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2013 15:43

rafus22 napisał(a):Witam wszystkich miłośników i pasjonatów tego forum i nie tylko .Jest to mój pierwszy post na tym forum,otóż mam zamiar wybrać się z żoną i 2 dzieci w wieku 11 lat i 7 , pod namiot na Chorwacje . Juz od jakiegoś czasu czytam na forum rożne tematy i praktycznie mam mętlik w głowie odnośnie wyboru campingu itp... Żeby nie psac nowego tematu prosze was o jakas podpowiedz campingu tak żeby dzieci się nie nudziły ,a druga sprawa to 10 dniowy pobyt na chorwacji jaki może być koszt takiego urlopu (camping nie musi mieć 5 gwiazdek taki średniej klasy oczywiście jak sprawa prądu? ,Mieszkam w okolicach Przemysla. Czy w 25euro jestem w stanie się wyrobić na campingu?Proszę o sugestie i podpowiedzi będę wdzięczny ........ Rafał.

Pierwsza sprawa - nie pod namiot na Chorwację, lecz pod namiot do Chorwacji. :idea:
Druga sprawa - w jakim terminie chcecie jechać :?:
rafus22
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafus22 » 06.04.2013 18:49

Przepraszam pod namiot do Chorwacji . Nie jestem zwolennikiem gwaru i dzieci również nie musi byc rozwinięta infrastruktura. atrakcją będą na pewno kąpiele w morzu. Co do rejonu to jest mi obojętne Dalmacja ,lub Istria .Moze jakiś prywatny camping mam zamiar jechać w ciemno 1.07.2013 lub 18.08.2013 od 7 do 10 dni.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 08.04.2013 21:37

Witam, my byliśmy z dwójką dzieci na campie Kovacine na Cresie. Cień, plac zabaw, boisko, b. czyste sanitariaty, fajna plaża - mozna dojść pieszo deptakiem do miasteczka. Kamping spokojny, po 22 cisza i spokój. My byliśmy bardzo zadowoleni.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 08.04.2013 21:40

Aha, płacilismy ok 25 euro pod koniec sierpnia /początkiem września. Polecam zdecydowanie termin po 18.08.

Link :http://www.camp-kovacine.com/en/
rafus22
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafus22 » 09.04.2013 18:06

czy w takim terminie po 10.08.2013 jest jeszcze pogoda i możliwość kąpieli?
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 09.04.2013 19:19

Oczywiście, że tak .Dwa lata temu w połowie września była super pogoda, ciepła woda w morzu ... Zawsze jezdzimy po sezonie ( wrzesień) i jest w sam raz. Jasne, że może zdarzyć się załamanie pogody, ale w lipcu czy sierpniu tez istnieje takie prawdopodobieństwo.
mariusz_1974
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 29.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_1974 » 30.04.2013 07:16

Witam. Jest to mój 1 post na forum i mam pytanie szczególnie do użytkownika marcinos75 - jak jest na Kovacine z miejscami na namiot po połowie sierpnia? Planujemy z żoną i dziećmi (6 i 8 lat)wybrać sie na Camping do Chorwacji od 10 lub 11 sierpnia na 2 tygodnie. Rozważamy także camping Slatina w Martinscicy na Cresie (ale tam czytałem podajże na forum cro.pl że w sezonie brakuje miejsc pod namiot.
Byliśmy niedaleko na Baldarinie na Punta Kriza.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 30.04.2013 08:44

Nam trzy lata temu na Slatinie nie udało się znaleźć miejsca - i to nie chodzi o to, że marudziliśmy i nie było dobrego miejsca, ale nie było miejsc w ogóle. Poradzono nam na przyszłość rezerwowanie, ale ja nie jestem jego zwolenniczką - wolę pojechać i obejrzeć camp zanim na nim zamieszkam :wink:

Na Kovacine nie byliśmy, z opisów brzmi fajnie, zwłaszcza fakt, że można do Cresu pójść na pieszo.

My byliśmy na campie Bijar w Osorze, świetne miejsce na wypoczynek :D Mnóstwo cienia, sosnowy las, duży, ale nie ogromny, porządne sanitariaty. Dla nas to jeden z fajniejszych campów na jakich byliśmy.
Ostatnio edytowano 30.04.2013 09:05 przez AniaJ., łącznie edytowano 1 raz
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 30.04.2013 08:57

Mariusz- poczytaj relację Maslinki z Cresu i Pagu (Po Pagu i Cresie przygoda nas niesie) - ona tylko na kempingi jeździ i zawsze je sprawdza (od czasów Peljesaća- sanitariaty przede wszystkim... :D :lol: :wink: ) zanim zdecyduje czy zostać.
Ewentualnie napisz do niej.
mariusz_1974
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 29.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_1974 » 30.04.2013 09:07

Dzięki za odpowiedź. Z jednej strony rozważamy wyjazd w miejsca znane na camping - na wyspie Cres, Losinj, KRK lub Murter, z drugiej strony zastanawiamy się nad opcją wyjazdu na inny camping w rejon którego nie widzieliśmy "na żywo", zastanawiamy się również nad jakimś campingiem na Pagu lub znacznie dalej na Paljesiaczu - ale to już tylko z noclegiem po drodze.

Za wszelkie pomocne rady i wskazówki dziękuję :)

Co do campingów Ja z żoną zacząłem przygodę z Chorwacja od kwatery na Murterze w 2005 roku, później od 2007 roku co rok tylko pod namiot na campingi i to w okresie lipiec, początek sierpnia pobyty 14 do 21 dni na miejscu. I nam taka forma odpoczynku zdecydowanie bardziej przypadła do gustu - kwatera to nie to samo, co przebywanie 24 godz/dobę przez taki okres pod namiotem.
A upały? Wyjeźdżając 1 raz pod namiot tego się obawialiśmy, czy wytrzymamy pod namiotem - zupełnie niepotrzebnie. I tak w czasie dnia przebywa się na plaży lub pływa w wodzie. A nocami w Chorwacji super się pod namiotem śpi.

Pozdrawiam wszystkich
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Pod namiot z dziećmi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone