Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pod namiot z dziećmi

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olakla
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.07.2008
Pod namiot z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) olakla » 28.01.2011 13:37

Witam,

to bedą nasze pierwsze wakacje w Chorwacji i to w dodatku z dziećmi. Czy mozecie mi polecić jakieś fajne kempingi?

Przepraszam jesli sie dubluję z tematem...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.01.2011 13:50

Cześć.

Poczytaj tu.

Zobacz podpowiedzi w podobnym temacie.

Pzdr
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 17.02.2011 14:01

To zależy od wieku dzieci. Na Istri byłam na kampigu Zelena Laguna gdzie był basen i trochę atrakcji dla dzieci tj. wyciągaczek forsy od rodziców typu samochodziki na akumulator. Na Murterze na kampie Slanica plaże skałkowe i żwirkowe z lagodnym wejściem dla dzieci i wokół plaż trampoliny, baseny z pileczkami itp.
dariuszsx
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszsx » 03.03.2011 22:32

scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 05.03.2011 19:54

u mnie kluczem do udanego urlopu z dziećmi w CRO były DVD na zagłówkach z pingwinami z madagaskaru itp na drogę
i zabranie ze sobą dużej ilo ści zabawek żeby dzieciaki miały się czym zając

i to poskutkowało

dzieci płci męskiej w wieku 4 i 8 lat :D
browar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) browar » 05.03.2011 21:25

Elo!
Ja w zeszłym roku debiutowałem w Chorwacji pod namiotem z dziećmi 3 i 7 lat. Po długich namysłach,lekturze tego forum tudzież innych źródeł :lol: pojechaliśmy na wyspę Rab kemping San Marino. Było już o tym na forum, więc krótko : IMHO idealne miejsce dla małych dzieci ,jest rewelacyjna plaza, szeroka i piaskowa, baaaaardzo łagodne zejście do morza , brak jeżowców. Sam kemping spory,ale bez atrakcji typu baseny, dmuchane zamki itp. Nam to nie przeszkadzało bo i tak cały dzień siedzieliśmy w wodzie na plaży.... Jak na pierwszy raz myślę,że optymalny wybór! I ważne: kemping jest bezpośrednio przy plaży...
Kula_SS
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kula_SS » 15.03.2011 14:20

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc podłączę się pod ten, wydaje mi się podobny.

Ostatnie lata pogoda mnie zawiodła nad polskim morzem, dlatego chciałbym wybrać się w tym roku na Chorwację na kemping ewentualnie kwaterę (bardziej by mi pasował kemping) wraz z rodzinką. Są to dwie osoby dorosłe i trójka dzieciaków 7, 5, 3 lata. Z racji dzieciaków odpowiadała by mi plaża piaszczysta, ewentualnie, co wydaje mi się lepszym rozwiązaniem kemping z własnym basenem jak PlavaLaguna czy UvalaBiejla www.plavalaguna.hr , wtedy nie było by potrzeby wchodzić do morza. Przeglądałem różne posty po forach i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje dylematy. Mam też pobraną ulotkę na temat kempingów na Chorwacji ale tam też się ciężko doszukać w którym znajduje się basen. Nie chciał bym też za daleko się zapędzać w głąb kraju więc ograniczmy poszukiwania do rejonu KVARNER i LIKAKARLOVAC, w ostateczności ISTRIA. Z góry dziękuję za wszelkie rady.

ps. czy istnieje jakiś post dla wybierających się pierwszy raz ze sprawdzonym i pewnym spisem rzeczy które należy obowiązkowo mieć ze sobą przy wypadzie na kamping z dzieciakami.

Ewentualnie interesowały by mnie jakieś tanie kempingi z możliwością wynajęcia domku na całą brygadę, jeżeli ktoś zna takie w rozsądną cenę to proszę wklejać propozycje.

Pozdrawiam
Przemysław K. ze Śląska
Ostatnio edytowano 15.03.2011 14:41 przez Kula_SS, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2011 14:28

Jest ogólny spis co zabrać.
Może być?
Kula_SS
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kula_SS » 15.03.2011 14:40

Jasne, dzięki za wszelkie rady.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2011 14:46

OK, zobacz tu

No i witaj na forum.
Kula_SS
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kula_SS » 15.03.2011 15:24

dzięki za pomoc, założyłem nowy wątek, pozdrawiam
Just/Rzeszów
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Just/Rzeszów » 04.05.2011 16:52

witam,

Ja w zeszłym roku byłam na Rabie pod namiotem dziećmi rok i 7 lat. Plaża rewelacyjna, camping też ok. W tym roku również tam się wybierzemy
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 15.05.2011 10:32

Siema,
My 2 razy bylismy w Camp Kozarica w Pakostane, z naszymi dziecmi 6 i 8 lat.
Kamp ma duza plaze - betonowe nabrzeze i kawałek piaszczysto kamienistej. Na kampie jest palc zabaw, stoły do ping ponga.
Samo Pakostane ma duza ilosc atrakcji dla dzieci ( wyciagaczek kasy) typu trampoliny, auta na akumulator itp

Wazne na droge jak juz pisali wczesniej DVD, i traoche kredek i papieru do rysowania w podrózy :)
A najlepiej jechac z znajomymi którzy maja dzieci w podobnym wieku połowa problemu z głowy :)
wiewióra
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiewióra » 15.05.2011 11:11

Witam!
Prawie się zdecydowaliśmy na kemping San Marino na Rabie. Jedziemy z dziećmi 3 i 6 lat. W zeszłym roku byliśmy na Simuni na Pagu i szukamy czegoś podobnego. I tu mam pytania:
1. czy zjeżdżalnie są płatne
2. czy kemping jest głośny czy spokojny? tłoczny?
3. czy ceny na samym Rabie są znacząco wyższe?
4. czy są jakieś animacje dla dzieci?
Jedziemy w połowie czerwca
Just/Rzeszów
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Just/Rzeszów » 15.05.2011 21:57

witam,

Jeżeli chodzi o zjeżdżalnie to jest aż jedna i płatna.
Co do campingu jest tłoczny ale raczej spokojny.
Nie zauważyłam,żeby ceny na wyspie były rażąco wyższe niz w poza nią.
Co do animacji to w zeszłym roku o godzinie 9-10 organizowany był aerobic w wodzie, potem ok 10:30 zabawy dla dzieci na plaży typu; piłka nożna, ręczna, siatkówka i wyścigi.W każdy wtorek dzieciaki w ramach zajęc sportowych szły z instruktorem na zjeżdżalnię i przez ok godziny mogły zjeżdżać za darmo.

pozdrawiam,
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Pod namiot z dziećmi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone