Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacko-czarnogórska relacja krakusów. Powrót po latach

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakusowa
Cromaniak
Re: Chorwacko-czarnogórska relacja krakusów. Powrót po latac

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 14.03.2018 16:02

CROnikiCROpka napisał(a): O! I super. Jestem ciekawa słoweńskiego wybrzeża. Czytałam i oglądałam je co prawda w relacji Maslinki, ale nowych informacji i obserwacji nigdy dość :)

Też byłam cichą :oops: czytelniczką :D
I wykorzystam ją przy planowaniu zwiedzania :oczko_usmiech:
CROnikiCROpka napisał(a): My mieliśmy w tym roku wracać przez wybrzeże słoweńskie, ale szkoda mi było poświęcić na nie jedno popołudnie, a nawet półtora dnia - to by było za mało. Na więcej jednak czasowo nie mogliśmy sobie pozwolić, dlatego odłożyliśmy ten pomysł w czasie, a wrócimy w tym roku przez... Dolomity :oczko_usmiech:

Ewa to myślę, że będzie następna ciekawa relacja w Twoim wykonaniu :D
21monika napisał(a): i cichy wspomagaczu Januszu

:wink: bardzo cichy :mrgreen:
21monika napisał(a):jak zawsze relacja super i bardzo bardzo dzięki za ślady gdzie się podziać w tegoroczne wakacje. :D

Oooo, masz jakieś plany bośniacko-czarnogórskie ???
Joan6_2007
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan6_2007 » 15.03.2018 15:11

Violette napisał(a):Jako "skrytoczytacz" dziękuję Wam bardzo za relację.
Moje ostatnie wakacje spędziłam koło Rogoźnicy (w Zecevo) m. in. dzięki waszym wspomnieniom.
Tegoroczny urlop spędzę w Zaostrogu, jak się okazuje również Waszym śladem.

Ja też w tym roku Zaostrog. Kiedy pani jedzie? Ja w połowie sierpnia
:D
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.03.2018 22:57

Krakusowa,bardzo przepraszam że w Twoim wątku zamieszczam tą prośbę.Lecz może ktoś wybiera się do Petrovaca i będzie nocował u Dragana w Villa Danica?,terroryzuje mnie o tego elektrycznego grilla.Niestety my w tym roku nie jedziemy do Czarnogóry,chodzi tylko o podwiezienie na miejsce.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacko-czarnogórska relacja krakusów. Powrót po latach - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019