Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda 2010 i nie tylko

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1367
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 22.12.2013 13:42

agnes128 napisał(a):...Jak bylismy na plazy w miescie to widzielismy statek , ktory plywal miedzy fazana a tymi wysepkami...

Ten statek na spokojnym morzu "robił" fale, które leniwie docierały do plaży :)
Fazana to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. Mimo, że pogoda nie do końca dopisała to i tak byliśmy zachwyceni.
W przyszłym roku planujemy wrócić do Cro.
Dzięki Aiszy :wink: myślimy tym razem o Basce Vodzie :mrgreen:
Jesli chcecie przypomnieć sobie Fazanę to zapraszam do mojej relacji, którą swego czasu popełniłem :roll: z naszych wakacji AD 2012

istria-bled-z-dzieckiem-t40145-15.html
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 26.12.2013 00:43

Dawigs napisał(a):Jesli chcecie przypomnieć sobie Fazanę to zapraszam do mojej relacji, którą swego czasu popełniłem :roll: z naszych wakacji AD 2012

istria-bled-z-dzieckiem-t40145-15.html


Dzięki Dawigs ! Świetna relacja!..
Fażana tak zapadła mi w serce,że będę tą mieścinę zawsze mile wspominać ! :D
:papa:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 05.06.2014 11:26

Witaj droga Aiszo . Wakacje sie zblizaja duzymi krokami I znow zawitamy w Chorwacji w tym roku chcemy zwiedzic region Zadar-Szybenik. Druga polowa czerwca juz sie zbliza wiec niedlugo pakujemy walizki. Miejscowosc docelowa wybrana ale na miejscu moze sieto zmienic :D . Wstepnie Vodice lub Srima, moze Rogoznica jeszcze nie wiem. Pozdrawiam serdecznie jak tam twoje plany droga Aiszo?.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 07.06.2014 22:14

Witaj agnes! Oj dawno tu nie zaglądałam! Moje plany?No cóż! Syn z synową chcieliby pojechac znów z nami do Cro,ale niestety ja wciąż nie wiem,kiedy będę mieć urlop...więc planować nic nie mogę :(
Ale kto wie? Może się jednak uda i z końcem sierpnia tam zawitam??? Nadzieja,to świetna sprawa! :wink:
Właśnie tak sobie tutaj zajrzałam,by znaleźć jakąś wskazówkę,gdzie można byłoby tym razem pojechać...
Marzy mi się jeszcze raz Istria..dzieciaki jeszcze tam nie były...ale to otwarty temat... :oczko_usmiech:
Jak to mówią:"okaże się w praniu" :lol:
Cieszę się,że jedziesz do Cro. Życzę Ci udanego wypoczynku,cudownych wrażeń i duuuużo słońca!
Pozdrawiam! :papa:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 11.06.2014 10:47

Witaj Aiszo! Troche martwi mnie pogoda w Vodicach zapowiadaja deszcze :( , moze jeszcze sie zmieni . Widze ze Istria przypadla ci do gustu ,nie tylko poludnie sie liczy ja teraz tez chce zliczyc inne miejsca poczatek dalmacji . Fazana byla spokojnym , fajnym miasteczkiem a najlepsze bylo biale wino :D . Chyba znow rodzice z nami pojada troche marudza na dlugosc jazdy ale spodobala im sie Chorwacja na tyle ze pojada znowu :D . Mam nadzieje ze twoj urlopik wypali I koncem sierpnia zawitasz na chorwackiej ziemi. A na Istrii jakies inne miejsce spodobalo ci sie na tyle zeby spedzic wakacje?. Dzieki za pozdrowienia I ja tobie zycze wspanialego urlopu I duzo slonca. Pozdrawiam :papa:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 06.07.2014 09:32

Może ktoś podrzuci info gdzie zabrać rodzinkę na wycieczkę celem odpoczynku od plażingu? :D Jesteśmy w Baśce, siedzę i czytam, mapy przeglądam ale nic ciekawego nie wymyśliłem...Dubrownik znam, Split i Trogir też, Makarskie i tym podobne miasteczka w okolicy zwiedziłem rok temu. Jest coś w okolicy co jeszcze warto zobaczyć? Zaznaczam że wyspa raczej odpada bo to ma być jednodniowy wypad, wspinaczki i pielgrzymki odpadają bo moja mała pociecha nie przepada za długimi wędrówkami.
livia-19
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) livia-19 » 06.07.2014 09:55

lukasz22i napisał(a):Może ktoś podrzuci info gdzie zabrać rodzinkę na wycieczkę celem odpoczynku od plażingu? :D Jesteśmy w Baśce, siedzę i czytam, mapy przeglądam ale nic ciekawego nie wymyśliłem...Dubrownik znam, Split i Trogir też, Makarskie i tym podobne miasteczka w okolicy zwiedziłem rok temu. Jest coś w okolicy co jeszcze warto zobaczyć? Zaznaczam że wyspa raczej odpada bo to ma być jednodniowy wypad, wspinaczki i pielgrzymki odpadają bo moja mała pociecha nie przepada za długimi wędrówkami.


A byliści w Imotski???Jeżeli nie to polecam.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 06.07.2014 10:13

livia-19 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):Może ktoś podrzuci info gdzie zabrać rodzinkę na wycieczkę celem odpoczynku od plażingu? :D Jesteśmy w Baśce, siedzę i czytam, mapy przeglądam ale nic ciekawego nie wymyśliłem...Dubrownik znam, Split i Trogir też, Makarskie i tym podobne miasteczka w okolicy zwiedziłem rok temu. Jest coś w okolicy co jeszcze warto zobaczyć? Zaznaczam że wyspa raczej odpada bo to ma być jednodniowy wypad, wspinaczki i pielgrzymki odpadają bo moja mała pociecha nie przepada za długimi wędrówkami.


A byliści w Imotski???Jeżeli nie to polecam.


No właśnie nie i myślałem o tym bo to niewiele ponad 30km stąd więc bardzo blisko...pytanie co poza "wielką studnią" jak to moja mała powiedziała można tam zobaczyć?
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 06.07.2014 14:20

lukasz22i napisał(a):Może ktoś podrzuci info gdzie zabrać rodzinkę na wycieczkę celem odpoczynku od plażingu? :D Jesteśmy w Baśce, siedzę i czytam, mapy przeglądam ale nic ciekawego nie wymyśliłem...Dubrownik znam, Split i Trogir też, Makarskie i tym podobne miasteczka w okolicy zwiedziłem rok temu. Jest coś w okolicy co jeszcze warto zobaczyć? Zaznaczam że wyspa raczej odpada bo to ma być jednodniowy wypad, wspinaczki i pielgrzymki odpadają bo moja mała pociecha nie przepada za długimi wędrówkami.


A może Tucepi? fajne miasteczko, ładna, długa plaża i opuszczony hotel Jadran?
Albo Podgora centrum i Podgora Caklije - niby jedno miasteczko a dwa różne miejsca:))
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 06.07.2014 14:49

Agulek777 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):Może ktoś podrzuci info gdzie zabrać rodzinkę na wycieczkę celem odpoczynku od plażingu? :D Jesteśmy w Baśce, siedzę i czytam, mapy przeglądam ale nic ciekawego nie wymyśliłem...Dubrownik znam, Split i Trogir też, Makarskie i tym podobne miasteczka w okolicy zwiedziłem rok temu. Jest coś w okolicy co jeszcze warto zobaczyć? Zaznaczam że wyspa raczej odpada bo to ma być jednodniowy wypad, wspinaczki i pielgrzymki odpadają bo moja mała pociecha nie przepada za długimi wędrówkami.


A może Tucepi? fajne miasteczko, ładna, długa plaża i opuszczony hotel Jadran?
Albo Podgora centrum i Podgora Caklije - niby jedno miasteczko a dwa różne miejsca:))


Dzięki ale już byłem...w zeszłym roku stacjonowaliśmy w Igrane i wszystkie miasteczka pomiędzy Brelą a Drevenik odwiedziliśmy... zastanawiałem się nad Mostarem, to jakieś 1.5h jazdy samochodem tylko tam trzeba połazić i pozwiedzać a to żadna atrakcja dla dziecka, ono by się chciało bawić, zjeżdżać, szaleć ;) przydałby się jakiś konkretny aquapark z masą zjeżdżalni i innych atrakcji, niestety.
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 07.07.2014 14:13

Byliśmy w zeszłym roku w Mostarze, córka miała wtedy dokładnie 1,5 roku. Największą frajdę, w przeciwieństwie do nas, sprawiało jej chodzenie tam i spowrotem po "schodach" na moście i gonienie za tamtejszymi kotami. My natomiast musieliśmy uważać, żeby nikt jej nie rozdeptał, bo na samym moście wieczne tłumy. Byliśmy początkiem września, więc wyobrażam sobie co będzie się tam działo teraz.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 18.07.2014 10:57

Czesc droga Aiszo :papa: . Do Chorwacji ruszylismy jeden dzien pozniej niz planowalismy bo mielismy klopoty z klimatyzacja na szczescie naprawa poszla gladko . Ostatecznie wybor padl na Rogoznice I caly pobyt tam spedzilismy z czego Ojczym byl bardzo zadowolony mogl chodzic na ryby przy domu. Bylismy w tej lepszej czesci miasta miedzy plaza Sepurtine a Lozica. Do miasta bylo kawalek ale nasz gospodarz mial rowery I mozna bylo korzystac caly czas a tam jest gdzie jezdzic :D . Pogoda byla mieszana ale na rower czy ryby wymarzona. Mielismy super apartament , moglismy korzystac z dwoch tarrasow , poniewaz bylismy sami z gospodarzami :D . Rogoznica bardzo mi sie podobala takie miasteczko z klimatem , mozna tam kupic ryby prosto z kutra :oczko_usmiech: . W koncu zaliczylismy wodospady Krk cudowne miejsce , ale nie w sezonie. Primosten tez fajne miasteczko ale bardziej tloczne od Rogoznicy . Fajnie bylo ale sie skonczylo . Pozdrawiam cie serdecznie I zycze wspanialych wakacji :papa: .
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 03.08.2014 14:04

Witaj agnes! Już niebawem urlop! :D I oczywiście Chorwacja! :D
Jedziemy z synem i jego narzeczoną.Tym razem oni wybrali miejsce: wyspa Pag i imprezowa plaża Zrce :oczko_usmiech:
Młodzi chcą się trochę rozerwać,my szukamy czegoś spokojniejszego w pobliżu.. :wink:
Povljana jest ładna..zrobiłam sobie wirtualny spacerek po tej mieścinie i nawet mi się podoba :wink:
Zobaczymy jak to wyjdzie,kiedy już będziemy na miejscu. :hut:
Pozdrawiam! :papa:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 04.08.2014 10:46

Czesc Aiszo . Wyspa Pag cos nowego , ja jeszcze jej nie zaliczylam :D choc meza bedzie ciezko przekonac 8O zeby tam pojechac ale nigdy nie mow nigdy :D . Zycze wspanialych wakacji, pogody I mam nadzieje ze cos skrobniesz , zebym wiedziala czy warto wybrac sie na wyspe Pag . Pozdrawiam :papa: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2014 12:31

agnes128 napisał(a):Czesc Aiszo . Wyspa Pag cos nowego , ja jeszcze jej nie zaliczylam :D choc meza bedzie ciezko przekonac 8O zeby tam pojechac ale nigdy nie mow nigdy :D . Zycze wspanialych wakacji, pogody I mam nadzieje ze cos skrobniesz , zebym wiedziala czy warto wybrac sie na wyspe Pag . Pozdrawiam :papa: :papa:

Sporo jest naskrobane :wink:
klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baśka Voda 2010 i nie tylko - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone