Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

poszukuje kwatery Baska voda lub BRELA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sysa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysa » 31.03.2016 14:01

Witam
jestem świeżakiem na Cro.pl, w tym roku pierwszy raz wybieramy się rodzinką 2+2 do Breli :D do apartamentu Kate w dzielnicicy Soline. Drodzy, jakie macie doświadczenia związane z Apartamentem Kate ? Kilka lat temu bardzo zachwalane było to miejsce. Mam nadzieje że jest tam nadal tak czysto i miło :)
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 01.04.2016 14:52

kobrat napisał(a):Witam, jesli chodzi o KATE , to bardzo czysty i fajny apartamentowiec - bylismy tam w 2011 roku we wrzesniu, zaskoczylo nas , ze codziennie sprzataja apartamenty ( z myciem garow wlacznie:)) i codziennie zmieniaja reczniki!!! jak w hotelu *****, BARDZO CZYSTO , jesli chodzi o apartament 6+3 to nie ma on widoku na morze, chyba ze sie ktos wychyli :) , no i nie jest on tak nowoczesnie urzadzony jak inne. Apartament 6+3 znajduje sie w budynku obok. jesli chodz o parkowanie, to mozna na dole, lub na gorze parkowac. Wszystko fajnie ale, taka gora ze ledwo samochod wjechal!!! po zaparkowaniu najlepiej jakies kamienie pod kola powciskac :) Umordowalismy sie strasznie schodzac z plazy do apartamentu , dzieci nie dawaly rady , niby 150 metrow ale to jak wejscie do wiezowca 50 pietrowego po schodach. takze schodzilismy rano i wracalismy juz tylko spac :). Malo tego to od tego chodzenia nogi mi spuchly jak bania (nigdy nie mialem z tym problemu). Bylismy w apartamencie nr 5, widoki piekne. W tym roku jedziemy do Baska Voda ( nie jest tak stromo)

jak opisywalem :)
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 01.04.2016 15:00

bylismy w tym zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link bylo super , mielismy balkon i taras na ktorym jedlismy sniadania , jak moge doradzic , to lepiej zajechac na gorny parking ( prawie dach Kate) i znosic bagaze pare schodkow w dol, niz targac wszystko pod gore. My niestety nie wiedzielismy i musialem targac bagaze po schodach, potem dopiero zauwazylem , ze mozna od gory , i zakupy , wode itp juz znosilem w dol :)
Sysa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysa » 05.04.2016 22:30

My zarezerwowany mamy na końcówkę czerwca A3, też drugie piętro ;) dzięki za podpowiedź odnośnie parkingu
MalinaXDV
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MalinaXDV » 15.04.2016 23:05

Witam.

Od kilku dni szukam czegoś w Baskiej. Miło było by blisko plaży. Wszystko pięknie ładnie , skrzynka zawalona propozycjami . Problemem jest mój pies ( york ). Może macie jakieś sprawdzone miejsca w Baskiem , może być również Brela. Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.04.2016 23:12

MalinaXDV napisał(a):Witam.
Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam

Witam.
Raczej zapytaj czy pies jet akceptowalny :idea: i przygotuj się na 5 euro więcej za noc :wink: :idea:
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 16.04.2016 18:30

MalinaXDV napisał(a):Witam.

Od kilku dni szukam czegoś w Baskiej. Miło było by blisko plaży. Wszystko pięknie ładnie , skrzynka zawalona propozycjami . Problemem jest mój pies ( york ). Może macie jakieś sprawdzone miejsca w Baskiem , może być również Brela. Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam

w Breli to juz problem z pieskiem!!! bo tam nie ma prawie wcale trawki ( soline) . Same betony. Pies naszej wlascicielki , ...zalatwial sie na balkonie . 8O
MalinaXDV
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MalinaXDV » 16.04.2016 18:47

Na balkonie.. :D Mój ma zwyczaj podlewać nowe miejsca więc żaden kłopot. Teraz na poważnie. Mam fajna ofertę w Baska Voda House "Paula". Może ktoś był w tym oto domku ?
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 16.04.2016 18:54

na moje oko to od strony Breli , juz gorzysty teren, takze pewnie pare schodow bedzie do zrobienia :) ... fajnie bo z buta mozna do Breli na plaze podejsc , a warto !!!
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 16.04.2016 18:55

Janusz Bajcer napisał(a):
MalinaXDV napisał(a):Witam.
Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam

Witam.
Raczej zapytaj czy pies jet akceptowalny :idea: i przygotuj się na 5 euro więcej za noc :wink: :idea:

chyba , ze go do kieszeni schowa he he :idea:
bodzio92
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio92 » 17.04.2016 13:54

Witajcie,

Jestem nowy na Forum. W tym roku pierwszy raz razem z moją kobitką wybieramy się na eskapadę do Chorwacji i tutaj wielka prośba, prosiłbym o namiary na jakieś kwatery w Brelli ( prosilbym o opinie osób które już były i mogą coś polecić), fajnie jakby było blisko do morza choć teraz może być już Ciężko. Mam już kilka propozycji które sam wyszukałem ale chciałbym mieć też coś sprawdzonego. Będziemy startować z Mielca na podkarpaciu, przez Słowację i Węgry, zastanawiam się czy jechać jednym ciągiem czy może z noclegiem, proszę również o podpowiedzi odnośnie noclegu taniego gdzieś na trasie np. Węgry.

Pozdrawiam :)
bodzio92
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio92 » 17.04.2016 19:17

Kolego PYTON napisz do mnie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub podaj swojego bo ja jeszcze nie mogę wysyłać PW a mam kilka pytań jeszcze do Ciebie :)
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 19.05.2016 18:55

MalinaXDV napisał(a):Na balkonie.. :D Mój ma zwyczaj podlewać nowe miejsca więc żaden kłopot. Teraz na poważnie. Mam fajna ofertę w Baska Voda House "Paula". Może ktoś był w tym oto domku ?


Być może już za późno na odpowiedź, ale dopiero teraz zacząłem planować wyjazd więc wróciłem na cro.pl/

Co do "Pauli" to wg mnie jest to najlepsza lokalizacja w Baska Voda. W zeszłym roku spędziłem w domu obok "Lada" 2 tygodnie. Przemierzyłem miasteczko wzdłuż i w szerz wiele razy i lepszego miejsca nie widziałem. No może na parę miejsc w Breli bym zamienił. Co do standardu to Polacy mieszkający w Pauli byli zadowoleni. Lada jednak widokowo lepsza.
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 20.05.2016 00:05

Baśka jest przyjemna ale jeśli ktoś szuka spokojniejszej części wybrzeża z przytulnymi małymi plażami przy promenadzie to tradycyjnie polecę miejsce gdzie bywam od kilku lat - wpisać w google ivan raos villa nicola i kontaktować się bezpośrednio bo tak będzie pewnie najkorzystniej cenowo :smo:
merve
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.11.2009
Baska Voda - poszukuję domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) merve » 05.06.2016 11:17

Moi drodzy - zaczynam się rozglądać za domem w Baska, na sezon 2017.
Cała ekspedycja 12 osób, może nawet 14 - jeżeli ktoś posiada sprawdzone informacje to zapraszam do podzielenia się nimi
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
poszukuje kwatery Baska voda lub BRELA - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone