Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

poszukuje kwatery Baska voda lub BRELA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sysa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysa » 31.03.2016 14:01

Witam
jestem świeżakiem na Cro.pl, w tym roku pierwszy raz wybieramy się rodzinką 2+2 do Breli :D do apartamentu Kate w dzielnicicy Soline. Drodzy, jakie macie doświadczenia związane z Apartamentem Kate ? Kilka lat temu bardzo zachwalane było to miejsce. Mam nadzieje że jest tam nadal tak czysto i miło :)
kobrat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 01.04.2016 14:52

kobrat napisał(a):Witam, jesli chodzi o KATE , to bardzo czysty i fajny apartamentowiec - bylismy tam w 2011 roku we wrzesniu, zaskoczylo nas , ze codziennie sprzataja apartamenty ( z myciem garow wlacznie:)) i codziennie zmieniaja reczniki!!! jak w hotelu *****, BARDZO CZYSTO , jesli chodzi o apartament 6+3 to nie ma on widoku na morze, chyba ze sie ktos wychyli :) , no i nie jest on tak nowoczesnie urzadzony jak inne. Apartament 6+3 znajduje sie w budynku obok. jesli chodz o parkowanie, to mozna na dole, lub na gorze parkowac. Wszystko fajnie ale, taka gora ze ledwo samochod wjechal!!! po zaparkowaniu najlepiej jakies kamienie pod kola powciskac :) Umordowalismy sie strasznie schodzac z plazy do apartamentu , dzieci nie dawaly rady , niby 150 metrow ale to jak wejscie do wiezowca 50 pietrowego po schodach. takze schodzilismy rano i wracalismy juz tylko spac :). Malo tego to od tego chodzenia nogi mi spuchly jak bania (nigdy nie mialem z tym problemu). Bylismy w apartamencie nr 5, widoki piekne. W tym roku jedziemy do Baska Voda ( nie jest tak stromo)

jak opisywalem :)
kobrat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 01.04.2016 15:00

bylismy w tym zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link bylo super , mielismy balkon i taras na ktorym jedlismy sniadania , jak moge doradzic , to lepiej zajechac na gorny parking ( prawie dach Kate) i znosic bagaze pare schodkow w dol, niz targac wszystko pod gore. My niestety nie wiedzielismy i musialem targac bagaze po schodach, potem dopiero zauwazylem , ze mozna od gory , i zakupy , wode itp juz znosilem w dol :)
Sysa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysa » 05.04.2016 22:30

My zarezerwowany mamy na końcówkę czerwca A3, też drugie piętro ;) dzięki za podpowiedź odnośnie parkingu
MalinaXDV
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) MalinaXDV » 15.04.2016 23:05

Witam.

Od kilku dni szukam czegoś w Baskiej. Miło było by blisko plaży. Wszystko pięknie ładnie , skrzynka zawalona propozycjami . Problemem jest mój pies ( york ). Może macie jakieś sprawdzone miejsca w Baskiem , może być również Brela. Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.04.2016 23:12

MalinaXDV napisał(a):Witam.
Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam

Witam.
Raczej zapytaj czy pies jet akceptowalny :idea: i przygotuj się na 5 euro więcej za noc :wink: :idea:
kobrat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 16.04.2016 18:30

Od kilku dni szukam czegoś w Baskiej. Miło było by blisko plaży. Wszystko pięknie ładnie , skrzynka zawalona propozycjami . Problemem jest mój pies ( york ). Może macie jakieś sprawdzone miejsca w Baskiem , może być również Brela. Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam

w Breli to juz problem z pieskiem!!! bo tam nie ma prawie wcale trawki ( soline) . Same betony. Pies naszej wlascicielki , ...zalatwial sie na balkonie . 8O
MalinaXDV
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) MalinaXDV » 16.04.2016 18:47

Na balkonie.. :D Mój ma zwyczaj podlewać nowe miejsca więc żaden kłopot. Teraz na poważnie. Mam fajna ofertę w Baska Voda House "Paula". Może ktoś był w tym oto domku ?
kobrat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 16.04.2016 18:54

na moje oko to od strony Breli , juz gorzysty teren, takze pewnie pare schodow bedzie do zrobienia :) ... fajnie bo z buta mozna do Breli na plaze podejsc , a warto !!!
kobrat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 16.04.2016 18:55

Janusz Bajcer napisał(a):
Myślałam już nad tym by pojechać nie wspominając o tym ,że mam psiaka. Ciekawa jestem reakcji właścicieli.

Pozdrawiam

Witam.
Raczej zapytaj czy pies jet akceptowalny :idea: i przygotuj się na 5 euro więcej za noc :wink: :idea:

chyba , ze go do kieszeni schowa he he :idea:
bodzio92
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio92 » 17.04.2016 13:54

Witajcie,

Jestem nowy na Forum. W tym roku pierwszy raz razem z moją kobitką wybieramy się na eskapadę do Chorwacji i tutaj wielka prośba, prosiłbym o namiary na jakieś kwatery w Brelli ( prosilbym o opinie osób które już były i mogą coś polecić), fajnie jakby było blisko do morza choć teraz może być już Ciężko. Mam już kilka propozycji które sam wyszukałem ale chciałbym mieć też coś sprawdzonego. Będziemy startować z Mielca na podkarpaciu, przez Słowację i Węgry, zastanawiam się czy jechać jednym ciągiem czy może z noclegiem, proszę również o podpowiedzi odnośnie noclegu taniego gdzieś na trasie np. Węgry.

Pozdrawiam :)
bodzio92
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio92 » 17.04.2016 19:17

Kolego PYTON napisz do mnie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub podaj swojego bo ja jeszcze nie mogę wysyłać PW a mam kilka pytań jeszcze do Ciebie :)
jarod
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 19.05.2016 18:55

MalinaXDV napisał(a):Na balkonie.. :D Mój ma zwyczaj podlewać nowe miejsca więc żaden kłopot. Teraz na poważnie. Mam fajna ofertę w Baska Voda House "Paula". Może ktoś był w tym oto domku ?

Być może już za późno na odpowiedź, ale dopiero teraz zacząłem planować wyjazd więc wróciłem na cro.pl/

Co do "Pauli" to wg mnie jest to najlepsza lokalizacja w Baska Voda. W zeszłym roku spędziłem w domu obok "Lada" 2 tygodnie. Przemierzyłem miasteczko wzdłuż i w szerz wiele razy i lepszego miejsca nie widziałem. No może na parę miejsc w Breli bym zamienił. Co do standardu to Polacy mieszkający w Pauli byli zadowoleni. Lada jednak widokowo lepsza.
blubaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 20.05.2016 00:05

Baśka jest przyjemna ale jeśli ktoś szuka spokojniejszej części wybrzeża z przytulnymi małymi plażami przy promenadzie to tradycyjnie polecę miejsce gdzie bywam od kilku lat - wpisać w google ivan raos villa nicola i kontaktować się bezpośrednio bo tak będzie pewnie najkorzystniej cenowo :smo:
merve
Turysta
Baska Voda - poszukuję domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) merve » 05.06.2016 11:17

Moi drodzy - zaczynam się rozglądać za domem w Baska, na sezon 2017.
Cała ekspedycja 12 osób, może nawet 14 - jeżeli ktoś posiada sprawdzone informacje to zapraszam do podzielenia się nimi
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

poszukuje kwatery Baska voda lub BRELA - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019