Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baska Voda- kilka pytań

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 01.07.2018 11:10

Chyba wreszcie dobrze trafiłem, gdzie zaparkować by wybrać się promenada na spacer i bym nie przeplacal. U mnie w Lokvie pada deszcz i kompletnie brak alternatywny na dziś bo okolica już zwiedzona poza chyba Baśka:)
david8213
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 13.10.2019 17:38

mervik napisał(a):
adamr20 napisał(a): gdzie w Baśce można bez problemu auto zostawić i wybrać się na poszukiwanie kwater?? Rozchodzi mi się żeby nie wlepił mi ktoś zaraz mandatu za niezapłacenie parkingu

....darmowy parking bazarku z owocami
http://maps.google.com/maps?q=43.358785 ... 62,,0,9.21

Czy to aktualne ? Mam rezerwację apartamentu na tej ulicy, Czy można zostawić tam auto na 2 tyg.? Jaka opłata ?
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 13.10.2019 19:11

Czyżby Twój apartament nie miał swojego miejsca parkingowego-najlepiej o takie sprawy wypytać gospodarzy. Oni też powinni najlepiej wiedzieć jak to jest z tym parkingiem. Jeżdżę tam już od lat ale nie kojarzę by ten parking był jakoś zapełniony-inna sprawa ,że nie ma tam znaku informującego o parkingu.
david8213
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 14.10.2019 09:05

Jakby mój Apart miał miejsce parkingowe to bym nie pytal :). Jest napisane że parking jest przy sąsiednich ulicach :) Dlatego zadałem to pytanie na forum .bo szukam gdzie dokładnie można zostawić auto ..
A jak jest z parkowaniem przy promenadzie ?
6 kN /godz ale to jest przez 24h czy sa jakieś płatne godziny np do 20.00 a potem darmowe ?
kmusial
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 14.10.2019 09:51

Przy głównej ulicy, niedaleko od szkoły, jest parking( ogrodzony trawnik), na którym miejscowi mają wykupione miejsca dla swoich lokatorów. Dostajesz klucz do kłódki, opuszczasz łańcuch i parkujesz. Może Twój gospodarz tak ma.
krzysiek
eva73
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) eva73 » 14.10.2019 17:53

Ten parking przy bazarku nie był darmowy w tym roku. Siedziała tam babcia, która z kalkulatorkiem przeliczała ewentualnym klientom cenę za parkowanie. Mogę się mylić, ale raczej nie była ona niska, widziałam , że wielu odjeżdżało po spojrzeniu na ekranik kalkulatorka :lol: W sierpniu było tam wiele wolnych miejsc.
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 14.10.2019 19:36

Zapytałbym gospodarza jakie to ;sąsiednie; ulice ma na myśli-bo jeśli chodzi o płatne parkingi to jest tego sporo w Baskiej Vodzie. Gdzieś jego klienci musieli zostawiać swoje samochody-niech podpowie gdzie najkorzystniej ,skoro nie zapewnia sam takiego miejsca.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Baska Voda- kilka pytań - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019